184
Anachronox (Eidos-Ionstorm)
  • Stranger
    #184
    Nem tudja valaki honnan lehetne leszedni? Gergou beindított a játékra, de nem találom pedig már minden általam ismert forrást körbenéztem

    Akinek van ötlete az írjon!
  • mochee
    #183
    Hali!
    Ha esetleg valakinek még meglenne a játék, akkor nagyon hálás lennék, ha szólna! Pls!
  • gergou
    #182
    Koszi szepen, ott en is, mar meg is rendeltem, utana derult ki, hogy mar nincs:( Sajna nem vagyok pesti, es sztem nem is jutok mostanaban oda el, a mediamarkt bol nem lehet rendelni?:)
  • Amiga
    #180
    Nyugati MediaMarktban láttam kedden.
  • gergou
    #179
    Itten van egy fullos teljesen fullos: http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/anachronox_b.txt
  • gergou
    #178
    Emberek, szuksegem lenne egy kis segitsegre:

    Arulja el legyszi nekem valaki, hogy originalban ma Magyarorszagon hol lehet beszerezni az Anachronoxot!
  • gergou
    #173
    miert zavar az teged, ha swappol, rengeteg texture, es oriasi terep erre a valasz, es igen en meg anno 1.03 f el nyomtam kb a 3/4 eig, a bugzott rendesen, es ez alapjan lett a kedvencem... Az Anachronox meg szinten isten gamez, es amen.
  • Dikkma
    #171
    Egyébként a rengeteg pozitív hangvételű hozzászólás miatt forrongtam én is epilepsziás rohamokban, amig végül ebből vagy vmelyik topicból vki el nem küldte nekem postán. Aztán feltelepítettem, játszottam vele 10 percet, és polc. :D valahogy nem fogott meg ennyi idő alatt, ami persze buta elvárás is lett volna, de nem érdekel annyira.
  • Dikkma
    #170
    3 percre buszmegállótól. Kimegyek 14-esbe, oszt kész. Úgyis jövök még neked egyel a Harcosok IKlubja miatt =)

    Persze nagyon ritkán vagyok otthon, de hétvégén pont megyek. Péntek vagy szombat megfelelne.

    DE, szitázatlan cd-re írva adnám, nagyon nagy gond?
  • gergou
    #169
    Nekem is megvan am, es eltem egyik legkiemelkedobb alkotasa...

    Nalam a mindenkori elso:
    Ultima IX : ascension
    A mindenkori masodik:
    Anachronox
    .
  • Petyus_
    #168
    ISTEN játék! Megvan nekem eredetiben! :) ION STORM powaaa!!! (Daikatana kivételével ;))
  • Frank
    #156
    Ha valamelyikotoknek megvan az Anachronox eredetiben (dobozos) es eladna, en szivesen megvennem mert a boltokban mar nem lehet kapni.
  • Inquisitor
    #155
    Hát én kb. a játék 4/5-öd részénél akadtam el, de odáig egy ilyen hidat SEM láttam.
    Nem kevered valamelyik főszőrnnyel vagy csatával?
  • Lacc
    #154
    Vezzeg, Sephi, nagyon ott vagy a témában. VAN benne egy rohadt híd amin ROHADT nehéz végigmenni!
  • Inquisitor
    #153
    :(
    juk = lyuk persze csak befáradtam ...
  • Inquisitor
    #152
    Az Anachronox-Tours részben van egy konzol amit Dr. Rho tud csak aktiválni ... akkor kinyílik alul egy data-link amit csak mester szinten tud kinyitni a Pal28, akkor kinyílik a szemközti falon egy ajtó, ahol egy juk van ...
    Amibe Stiletónak (mester fok!) kéne beledobni egy érmét, na most Stiletóval mesterfokon nekem még SOHA és SEHOVÁ sem sikerült bedobnom a rohadt érmét, ezért könyörgöm valaki árulja már el, hogy ott pl. mi fog történni????
    (Na ez SE volt benne a Guru-ban, ráadásul itt is megkaphatja Dr. Rho a mester fokozatot ...)
  • Sephi
    #151
    Milyen hid bazd meg? Te meghujulte? Hol van ebben a jatekba hid ???
  • Lacc
    #149
    Nemrég szereztem meg a gamét, de rohadtul ki vagyok rá akadva! Mi a f@sznak kellett az a rohadt hidas részt beletenni a k*rva életbe! Utálom az ilyen szar ügyességi részeket!! Nem figyel az ember egy pillanatra, és már le is esett arról a kib*szott hídról! Elegem van bazeg, már hetedszerre se sikerült, mindíg valahol az utolsó 5 hídrésznél baszom el! Már ott a másodperc tört része alatt kell választani bazz!
  • skorpio7
    #147
    Majd megnézem , mit tehetek ezügyben .Nekem megvan , csak egy kicsit hosszadalmas lenne átolvasni .
    Remélem más is ír ide , aki jobban képben van a gameban .
  • TneX
    #146
    Ezért írok ide...
  • TneX
    #145
    De az sem segít...
  • skorpio7
    #144
    Bocsi !
    Tudom , hogy így nagyon egyszerű , de a teljes leírás benne van a PC-GURU-ban . :)
  • TneX
    #143
    Nehogy már lecsússzom!:)))
    LEnne viszont 1 kérdés:Sly mestervizsgáját honnan szerzem meg?
    OLvastam 1 angol fórumon hogy Detective Rukh vagy kinek mind a három küldiét teljesíteni kell,ne én ebből kettőt már teljesítettem,még Anachronox-ban,aztán Sender station station-ban is adott 1 et,azt is meg csináltam.Azt mondják hogy ugyancsak Sender Station.ön van a 3.adik,a Rd Light Districk-ben,de én nem találom a manuszt,pedig már el tudok jutni a Re4d light-ba...
    Pls valaki modja már meg hogy hol van a csákó,megköszönném...
  • Jacky
    #142
    Túlságosan lenn volt a jatek foruma. Pedig nagyon jo a jatek.
  • The Lord
    #140
    nehéz? nekem könnyen ment :) csak sokáig tartott
  • Sephi
    #139
    Jo aszt tudom... de akkor se ertem mijarakert ilyen nehez a vege ha eddig el nem akdtam sehol:(
  • Dikkma
    #137
    Én láttam, de már megszűnt. Majd ha vhol megtalálom, felrakom vhova.
    (Dikk=király)
  • Sephi
    #135
    Nincs fenn valamelyik warez siton? en nem tudom felrakni meg:(
  • Sephi
    #132
    Micisnajak vazz>?! Detta bazaisaban vagyok es Grumpos meg Dr.Rho 34 max sebzesi van:(((
  • Viking
    #130
    Bahh, passz... Hogyhogy irasvedett? Mashol is mondtak neked szerintem, hogy regi game, meg stb, stb, stb... Jah meg foleg hogy 5 cd!
    Mas: az demoban (full nelkul azt probalgatom), miutan lefotoztam mind a karmolast a teton, mind a "vonszolas nyomait", amik a faig terjednek, es meg a kiszakadt keritest is, mit kell csinalni?
  • Sephi
    #128
    Hattez felcsing vazz.. nem tudok atmenni:(
  • skorpio7
    #127
    Szerintem már csak valami eldugott ftp-n találhatnád meg , bár már ott se , mert elég hosszú idő telt el a megjelenése óta ( 06/27/2001 Anachronox FairLight [2 CDs] ) .
    Gondolom nem boldogít téged az , hogy nekem megvan . :)
    Bár igaz , hogy még egy percet sem játszottam vele . ( És még milyen sok más játékkal , amit letöltöttem vagy "szereztem" ! :)
  • Viking
    #125
    Mondjon mar valaki valami cimet, ahol fent van a game, please! Kurvara erdekelne!
  • Jacky
    #124
    Na, nehany valasz:a havas varosban- Whitendon - a csaj, ha jol valaszolsz, kapsz tole egy Cobalt Crawlert. Beszelgetni kell mindenkivel.

    Votown-ban a robot, aki eltunt targyakert kuldozget, nekem kb. 7-8 utan adott egy MysTech-et. Ugy tudom, veletlenszeruen adja, akar a Shadow Bracert is megkaphatod! ami sebezhetetlenne tesz!

    A 4 lapbol allo tervvel menj el Democratussal a Sender Stationon levo GDP Hotelbe, beszelj a demokratusi fickoval, jo penzert a tervbol megcsinalja a fegyvert/pajzsot. A tovabbiakat is nala kell megcsinaltatni.

    A Red Bipidri kuldetest a Fountan-nel alldogalo csoka adja.

    A legjobb Mystech recept igy kezdodik: Vegy 8 Cobalt Crawlert :) ... es maris kesz a Hecatomb varazslat, ami 9999-et sebez mindenkin!!

    Sly csucsfegyvere: a Wild Mosst elviszed a mugmugokhoz, erre adnak egy medalt. Anachronoxban a Franks Flophouseban mesterfoku zarfeltoressel be tudsz menni egy ajton, ahol a medalert cserebe odaadjak a legjobb fegyvert ami Slynak valo.

    Remelem segitettem. Egyebkent a legtobb kerdesre a valaszt a PC Guru leirasabol szedtem, ami hatarozottan nem rossz, ajanlom mindenki figyelmebe.
  • Sephi
    #122
    Ne szorakozzal mar emberke! Te ott elekadtal? En siman kivertem mindent! Semmi baj nem volt nekem Boots Stiletto es The Fist azaz Paco volt velem es irtottam oket rendesen:)
  • Sephi
    #119
    aaa felcsing:)

    Koszonom szepen a NO CD cracket:)
  • Sephi
    #117
    Bazz tiszta felcsing... othagytam falun a Cd ket:((( Lehet nem tudok jacani sok ideig...
  • M.A.D.
    #116
    Megvan Sorry
  • M.A.D.
    #115
    Áááá, nem tud valaki WickedGL lelőhelyet?
  • Sephi
    #114
    Foglamam sincs... latod ezert nem jacom mar a jatekot mert felidegesitett ez a resz... majd remelem viszajon a kdvem ha haza ertem...