61
  • gerret
    #61
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni.Már végigjátszottam a thief 3-at,de sajnos elég kicsi felbontásban,mivel már 1024x768-on már kezdett eléggé akadozni.Főleg amikor emberrel kerültem szembe,illetve amikor világos helyiségbe értem.
    Meg tudnátok mondani mit kell még telepítsek ahhoz hogy viszonylag élvezhető legyen a játék?
    Le is írom a paramétereimet.

    Pentium 4 CPU 3.00 GHz,2.99 GHz (2 procim van,mint látjátok)
    0.99 GB RAM
    Video kártyám:Intel(R) 82915G/GV/910GL Express chipset family
    128 MB-os (szintén 2 van)
    DirectX 9.0 C asszem elvileg fent van,bár az installálás 2 mp-ig tartott és nem találom a helyét a gépemen.Lehet hogy nincs is.
    Köszíí
  • Dévss
    #60
    Hali! Próbáld meg a magyarítás telepítőjét windows98/ME kompabilitási módban és rendszergazdaként futtatva elindítani. Először nekem se volt magyar hiába nem írt ki telepítésnél semmi hibát, de utána már átváltott mikor így futtattam magyarra.
  • JumaJuice
    #59
    Sziasztok!
    Én egy DragonAge-s skint szeretnék Garett skinjévelé kicserélni, a kérdésem annyi lenne hogy hogyan lehetne úgy szerkeszteni vagy konvertálni stb.. hogy sikerüljön az előbb említett karakterrel játszanom Garett helyett?
  • chaky007
    #58
    Szijasztok! Vkinek ment a magyarítás telepítése Win7re???

    Mert akárhogyis próbálkozok mindig kiírja h SchemaMetafile_HardDrive.csc fájlt nem tudja megnyitni!

    Újra is indítottam gépet, a játékot is többször feltelepítettem de semmi!
  • gaspijoci
    #57
    Hali!
    Win7 alá hogyan lehet telepíteni a magyarítást?
    Végig fut a telepítő, mindent okéz, majd angol marad minden.
  • Rodman6
    #56
    Thief 3 problémák megoldásai:

    1. Indításkor nem történik semmi: Razor1911-et használsz ami nincs összhangban a kétmagos procikkal, sem a windows 7-el. Le kell cserélni
    arra az exe fájlra amiről el lett távolítva a securom.

    2. Nem tudsz felmászni a létrára, zárakat nehézkesen nyit: Vsync-et be kell kapcsolni a grafikai beállítások menüben.

    3. Indításkor nem akar kilépni a demo videóból: Bink video-t feltelepíteni, több magos processzort 1 magra állítani.
  • KGy
    #55
    Eleinte még tényleg nem ment (a Win7 kiírta, hogy ismert inkompatibilitási probléma), de nekem most működik Windows 7 alatt, igaz, csak térhangzás nélkül. Ehhez igazából semmi extrát nem csináltam, szóval nem tudom, mit lehetne javasolni...
  • VulcanBomber
    #54
    Van egy kis gondom. A játék nem fut win7 alatt, próbáltam a kompatibilitáson is variálni, de semmi... Fórumokon sem írnak semmi tutit, valaki tud valamit erre?
  • VulcanBomber
    #53
    6 év után is hihetetlenül nagyszerű játék! A megjelenés óta minden nyáron előveszem, hála a KGySoft-magyarításnak ez a játék így 100%-os.
  • KGy
    #52
    Az opált duplaajtó védi. A medál csak az egyiket nyitja (simán használat gomb, amikor kijelölt az ajtó) a másikat meg a Lord szobájában lévő titkos kapcsoló. Részletek itt.
  • gereee93
    #51
    Az a problémám, hogy a legelső pályánál amikor már lopnám az opalt, hogy tudom
    a medált előhozni amivel kinyitom a zárat.
  • Kaptár
    #50
    [marquee behavior=alternate][FONT SIZE=1][FONT COLOR=blue][B.Ú.É.K][/FONT][/marquee]
  • KGy
    #49
    Itt van a hatodik nap magyar leírása, ahol megtalálod a keresett infókat.
  • kirke
    #48
    Helló!
    Elakadtam a Thief 3-ban. Nem tudok bejutni a temetőbe,a rövidebb utat sem találom oda, valamint Orlando szobájában sem találom a titkos rejtekhelyet.
    Ha tud valaki segítsen! Előre is megköszönném!!!
  • KGy
    #47
    A Core 2 Duo nem azonos a Hyper Thrading-gel (a HT csak imitálja, hogy két magos lenne a proci), ezért ki sem kapcsolható.

    A Windows-ok szerver verzióihoz tartozik egy imagecfg nevű tool, ami simán használható XP alatt is, és pl. innen töltheted le. Ugyanitt egy kis leírást is találsz hozzá - a lényeg, hogy ezzel tartósan beállíthatod, hogy csak az egyik CPU futtassa a játékot.
  • Perszepeta
    #46
    Szevasztok! Egy olyan problémám lenne, h elindítom a játékot, de az intró folyamatosan ismétlődik. Tudom, van egy ilyen help oldal, végre is hajtottam az ott leírt utasításokat, de továbbra is fennáll a probléma. Még az alt+tab-bal sem tudok kilépni, max lefagy a játék. Már 2x feltelepítettem újra. Jah és Core 2 Duo procim van, csak mert olvastam h ezzel is gond lehet. a Hyper Threadinget kapcsoljam ki? Azt hol találom a Biosban? Bár igazából ezt nem szívesen kapcsolgatnám ki/be minden játékindítás előtt... Mit lehetne még tenni az ügyben ?:) Méh kipróbálni sem tudtam , nemh végignyomni a játékot ,pedig naggyon érdekelne...
    Köszi a segítséget előre is!
  • teamwork100
    #45
    Sziasztok!
    Vistával próbálta már valaki a Thief 3-at? Mert ha megy akkor megveszem. THX!
  • KGy
    #44
    Bár én még nem találkoztam ezzel a problémával, sokan mások már igen, ezért ezt a jelenséget is kitettem a magyar Thief technikai kérdések oldalra. Ha nem stimmel az ottani infó, várom tapasztalataidat, hogy javíthassak rajta.

    Még egy megjegyzés: A PC GURU januári számához egy iszonyú régi, másfél éves magyarítást sikerült találniuk a lemez összeállítóinak. Amellett, hogy abban a párbeszédek még nem voltak kész teljesen, egy olyan hibát is tartalmazott, ami miatt a magyarítás a DVD-ről indítva nem biztos, hogy hajlandó települni. Szóval a magyarításhoz (már ha egyáltalán érdekel magyarul a játék ) másold át a DVD-n lévő magyarítót a merevlemezre, és futtasd benne az internetes frissítést, vagy egyszerűen töltsd le a legújabb változatot innen.
  • Casper007
    #43
    Lenne egy problémám. Feltettem a játékot ( a PC GURU 2007. évi 1. számához tartozó lemezről), de nincs a játékban hang. Levettem a hardveres hangtámogatást, de így sincs. Mit lehetne tenni?
  • endrow
    #42
    Köszi :)
  • KGy
    #41
    Itt van a lejárat a csatornákhoz. Bővebb infóhoz lásd a harmadik nap végigjátszását.
  • endrow
    #40
    a kikötőben hol van a víz alatti város bejárata???? please HELP!!
  • drMegyey
    #39
    Már a régen árvaház később elmegyógyintézet küldetésben járok a thief 3 - ban (valamilyen Bölcső, a fene se emlékszik mindenre ...). Ez a küldetés szörnyű, nyomasztó ...
    A hangok, a sötétség, a környezet, szörnyú és félelmetes minden ...

    de azért yooo!!!
    ha eddig van valakinek valami kérdése én is segítek ...
    [email protected]
  • Eddmegleves
    #38
    És a fene gondolta volna hogy az az ablak az:) Aszittem már valami nyitottat kell keresni ahol bemászhatok :S Köszi amugy... életet mentettél:D.
  • KGy
    #37
    Az iroda Remetevölgyben van, menj közel a pogány területektől jobbra (délre) látható ablakhoz, amin a kalapács szimbólumot ládod. Az ablak közel van a kocsmához és a kerület orgazdájához.

    A lakatok meg csak gyakorlásra jók...

    Amúgy a Thief sorozat fórum itt található, ott nagyobb élet van, mint ebben a topikban.
  • Eddmegleves
    #36
    Császtok. Lenne egy kis gebasz. Elakadtam... ésssőőő hátt igazábol nem elősször de most nem találom annak a drept-nek az irodáját remetevölgyben. Pedig már megmásztam a városrészt meg minden:( Amint tud valaki valamit irjonmár lécci mert nemtok most mással játszani:(

    Jah meg ha már itt vagyok akkor megkérdem azt is hogy ami lakatokat vehettél a kellékeseknél azokat a garret otthonába rakja automatice a játék... De az a kérdés hogy mire jok azok?:D
  • tyukol
    #35
    Köszi!
  • KGy
    #34
    Üss le egy pogányt (ott van pl. egy papnő), tedd az oltárra, ahol sebezd meg.
  • tyukol
    #33
    Üdv mindenkinek!Én azt szeretném megtudni hogy a 6. küldetésbe amikor a pogányoktól kell ellopni valamit akkor ott a legvégén a szentéjre ré kell lőni egy viz és egy mohás nyilat de vért hogyan csináljak?
  • Pontius #31
    Ennyire szar lett? vagy miért nem irtok a topikba róla semmit? Ha szar lett most szóljatok mert akkor nem szedek le 3 cd-t
  • Pontius #30
    Mi van ezzel a játékkal?
  • Solutor
    #27
    Kijött
  • Bandew
    #26
    Na mikor jön már ki a kedvenc játékom folytatása? Tudja valaki?
  • Bandew
    #24
    Szerintem mindkét rész baromi jó. Na azért még így is az első a legjobb. Az első 5 kedvenc játékomban simán benne van mindkettő. Remélem nem basszák el a 3-at, és inkább legyen csúnya mint rossz. Én még egy Thief 1.-es gráfóval is simán beérném, ha jó. Amúgy vétek lenne kihagyni a System Shock 2-t, amit szintén a Looking Glass csinált, és az is elég hátborzongató. A Looking Glass nagyon ott van a hangok terén. Magyarítások vannak a www.extra.hu/gmiki oldalon.
  • The Garrett
    #22








    Erről van már valami hír?
  • FREAK
    #19
    Amúgy meg köze nincs a Thief 3-nak az Unreal engine-hez, Havokra írják.
  • FREAK
    #18
    Mindkettő rulez, én először a másodikat nyomtam végig (utsó mission 4 és fél óra volt!), és azt hittem, utána csalódás lesz az első, de nagyon nem úgy lett. Mondjuk a vége kicsit gyík, de mai napig borzongok, ha felidézem a játék légkörét..... Remélem, a 3 nem megy el a grafikai technológia istenítésének irányába, inkább legyen egyszerűbb, csak maradjon meg az a hihetetlen feeling.
  • The Lord
    #16
    nemtom nekem a 2 jobban tetszett sokkal, a zombis pályák idegeltek nagyon, meg vhogy a 2nek a sztorija jobban tetszett, bár a robotok nem voltak nagy cuccok, de nekem ettől független a thief2 a kedvenc játékom :))))
  • M@uL
    #5
    A 2 nél rosszabbat úgysem lehet csinálni!
  • Zocsi
    #3
    Kicsit szarul állnak... Élethű dolgot akarnak árnyék nélkül???