54
Híd gondok
  • szido
    #54
    köszi már megvan...
  • szido
    #53
    Ezen a pályán tud valaki nekem segíteni?
    NEHÉZ PÁLYA
  • paja007
    #52
    Hali! a map pack-et hogy lehet berakni, hogy működöjön? nekem meghal a game és csak a reinstall segít....
  • mikike
    #51
    nincs fent valami warezen a full versio?
  • MuERTe
    #50
    Ez lenne a Bridge Builder Professional? Mert az eredeti honlapon olvastam valami ilyesmit, épp nevet kerestek neki.
  • Hmuda
    #49
    De enyhén jobb, szerintem. Sokkal szebb, reálisabb. Több a lehetőség. Érdemes leszedni.
  • ember
    #48
    kb ugyanaz, csak továbbfejlesztve kicsit. viszont csak demo, könnyű nagyon
  • MuERTe
    #47
    Ez mi?
  • Hmuda
    #46
    Akinek még tetszik a játék annak ez a cím kötelező darab:

    ftp://ftp.hcgamer.hu/pub2/pfxdemo.zip

    Iszonyat király!!!
  • Igo
    #45
    Közben kiderült, hogy mi volt a gond: a 7. pálya közben ha mentessz, aztán kilépsz a programból, és legközelebb onnan folytatod, akkor nem fogadja el. Hogy miért, azt nem tudom, de ezt írták a http://www.bridgebuilder-game.com-on. Kipróbáltam újra, ezúttal előlről kezdtem a pályát, és egyszerre csináltam, és így jó.
  • Hmuda
    #44
    Pedig nekem is úgy volt. Elkezdtem a legelején, és mikor kész volt a hetedik, megjelent a nyolcadik és így tovább. Mindet megcsináltad?
  • Igo
    #43
    Mások is ezt mondják, de nem jelent meg a többi pálya, pedíg a 7-et már megcsináltam.
  • Dikkma
    #42
    Végig kell vinni a 7-et, és akor megjelenik a 8. Nem? Nekem 15 van, plusz a letöltött map-pack.
  • Dikkma
    #40
    Megnézem, és majd nyilatkozom.
  • Dikkma
    #37
    :))
    Amúgy vacsi közben bevillant, hogyan kell megcsinálni a 15-öst.
  • Aquli
    #36
    en meg most ugratokat csinalok. igy is atmegy, de kozbe 1-2-t ugrat.
  • Dikkma
    #35
    Fúúú, olyan tuti hidakat csinálok, mint a ház!
    Király játék, nagyon beleástam most magam! :)
    Az soha nem elég nekem, ha a vonat átjut, minnél stabilabb legyen minnél kevesebb anyag felhasználásával. Ha átment a vonat, elkezdem kiszedni a felesleges rudakat. Sokszor így még erősebb lesz a híd.
    Mondom, király!
  • Dikkma
    #32
    Én ma estem neki a játéknak. A 15-öst tényleg furcsára hozták össze a bácsik...
  • Aquli
    #31
    a 15-odik palyat nem tudom megcsinalni. A tobbit megcsinaltam, de ez nem megy
  • mikike
    #30
    háét öléggé
    2t birtam belölük
  • Hmuda
    #29
    Miért? Durva?
  • mikike
    #28
    a kiegészítő 15 pályát probáltátok már?
  • CaviaR
    #27
    Nekem van egy ötletem! A hidat egyszerüen letámasztod a tó fenekén...
    Nézd meg a mentésem! Az utolsó is így van megcsinálva... :))) Összedől a híd, de a vonat átjut :)))
    caviar.brg
  • Hmuda
    #26
    Ez engem is érdekelne.
  • CaviaR
    #24
    Tényleg! Milyen az a billenős híd?
  • mikike
    #22
    hol aza patch?

    nem megy..........
  • mikike
    #21
    na egyszer mégis elindult

    baszkuráltam a video drivereket meg nyomkodtam mindent jobbra balra és bejött a menü

    szürke foltok formájában, de valamit lehetett látni

    kiválasztottam egy pályát a hét foltból és a játékot már lehetett látni

    de akkor is jó lenne belöle egy teljes verzió
  • mikike
    #20
    hol van a javitás?

    törést tudtok?
  • MuERTe
    #19
    letöltöttem a map packokat,mostmár elleszek egy darabig,de némelyik pálya nélkülöz ninden realitást:)))a top listben lehet ötleteket lopni ha valami nagyon nem megy,de nemér rászokni!!:))van hozzá pályaeditor is:))
    ezt a fekete képernyős dolgot w2000 alatt nekem is megjátszotta,ki is jött hozzá valami javitás!
  • mikike
    #18
    egyböl elindul?
    semmi fekete képernyő?
  • CLY
    #17
    Nem a driverrel lesz a gond, nekem is 12.60 as van és megy!
    Card: Gef2gts ASUS
  • ember
    #16
    Próbáld meg a 12.41-es detonatorral. (egyébként nem hiszem, hogy megbízhatóbb az asus, főleg játékokban)
  • mikike
    #15
    asus 7100 deluxe combo 12.60

    gondoltam asus drivert rakok fel hátha megbízhatóbb mint a sima detonator

    de nem indul el a játék nem tudom miért
  • Hmuda
    #14
    Ah, máris mennyivel egyszerűbb. Köszi : ).
  • ember
    #13
    Rámész az egérrel és jobb gomb.
  • Hmuda
    #12
    Ja mégegy kérdés: Ha elrontottam egy pontot azt hogyan lehet kitörölni, mert kezd egy kissé unalmassá válni az állandó újrakezdés ha csak egy pontot is mellé rakok >:(.
  • Lacc
    #11
    Lol, én nem nagyon értek a hídépítéshez, az összes pályát (kivéve az utolsót, mert azt nem tudtam) csak olyan úgy-ahogy módszerrel oldottam meg =). Volt olyan hidam, amin úgy ment át a vonat, a híd első feléről már szakadoztak le a gerendák =). De mi az a billentős híd???
  • Hmuda
    #10
    Nos akkor én is bekapcsolódtam a hídépítők kicsiny klubjába. Van egy kérdésem: a 11. pályát alátámasztással vagy ívekkel vagy mindkettővel kell megoldani?
  • MuERTe
    #9
    http://www.bridgebuilder-game.com
    ez legalább angol.a némettől irtózom:)
  • KiPéTa
    #8
    Ez mi? Ha shareware, akkor honnan lehet letölteni?