130
  • Sanyix
    #130
    Na eltelt 9 év, várom a jobb játékokat ebben a kategóriában, hasonló szabadsággal, élethűséggel, és jobb grafikával hasonló bejárható területekkel a folytatás (arma, arma2 persze nem játszik)

    9 év csak elég volt hogy ezen a "szar"-on kívül a bis-nél jobbat alkossanak... vagy mégsem?
  • Antiga
    #129
    előszöris BUÉK minden elvtársnak és mocskos kapitalista köcsögnek ![rohadt jenkik =)]
    na kéne egy kis segítség mert szerény személyem elakadt....
    és egy link ahonna lehet egyéni missziókat letölteni =] előre is köszönöm ! Russina Crew ek örökké !
  • Csaba42
    #128
    Két helyről tudod:
    PC Games.co.uk
    és
    CD Galaxis
  • satu92
    #127
    Nem tudjátok hol lehetne megvásárolni ???
  • DJSamFly
    #126
    Hogy a szarba kell a pályaszerkesztőben úgy csinálni egy pályát,hogy azt a végén be lehessen fejezni???Az általam szerkesztett ellenséget kinyírtam,de hogyan lehet befejezni a játékot?
  • Neoncsoves
    #125
    Nincs, vedd meg :D
  • KurtVampire
    #124
    csá operation flashpointhoz nincs serialotok?
  • Sanyix
    #123
    Megy.
  • Ikarus
    #122
    Hi. Megy rendessen az ofp XP alatt????
  • villi
    #118
    Gyere sírj a vállamon,a másikon te barom!!!!
  • villi
    #116
    A Resistance nekem sem megy...
  • Zolee
    #107
    Hello valakik. Nem tudtok egy warez oldalt ahonnan le lehet tölteni ezt az istentelenjó játékot?
  • CaviaR
    #83
    Crack-elésre gondoltál? Mert azt én is keresek...
  • #78
    szaradt takony lama vagy hozza csak annyi a gond
  • #77
    nem csak az editor szar, hanem az egész szar játék.
  • #73
    akkor is szar játék, és csúnya is, bármit mondtok!
  • #71
    Az a misson editor lamaknak keszult, aki komolyan akar szerkesztgetni az ugyis utana nez a neten. Van egy rakas site.
  • MrTressy
    #66
    Probléma megoldva :))))
  • MrTressy
    #65
    Csinált már valaki Ctf pályán nekem sikerült egy jót csinálni csak egy bibi van vele nem tom hogy kell benne be állitani hogy inditáskor kérje az idö ill a pont határt mert jellenleg nem kéri és igy nem sok értelme van :(((
  • Gabo
    #64
    Gugu:
    Minek hozzá RW? Eleve be van építve a játékba a Voice Over Net technologia. Bár kipróbálni még nem tudtam, de sejtésem szerint az RW-t integrálták bele a játékba. (Márcsak a GameSpy aktív jelenléte miatt is erre lehet következtetni.)


    Elég sokat UT-ztam mostanság és még fogok is. Bár grafikailag hagy némi kívánnivalót maga után, ennek ellenére OFP-nek határozottan van hangulata és szépen beköltözött az UT mellé a gépemre, meg a szabadidőmbe.

    Alex:
    Voltam katona. Ha az AK a Magyar Honvédség agyonhasznált, rosszul beállított darabjai közül való, akkor azzal elég nehéz lesz valakit 200m-ről fejbe lőni. A tapasztalatom azt mutatta, hogy a 300m-re lévő célt eltalálni is leginkább csak szerencsével lehetett. És nem csak Én bénáztam! Mondjuk az oroszokat, velünk ellentétben, megtanítják lőni az AK-val. :))
    Azt hiszem ennek a játéknak a szépsége és nehézsége pont abban van, hogy senki nem golyóálló. ;)
  • MrTressy
    #60
    Ez akkor van ha multit akarsz inditani és modemes netet használsz és nincs hálókártya a gépedben és net nélkül akarod elinditani a multit.Ezt úgy tod megoldani hogy kinyomod a dial-up adaptert a control panel/system/network adapters/dial-up adapter ha angol windowsos van.Na ha sikerül ki ixelni akkor már menni fog
  • Zocsi
    #54
    Jah, és elférne benne még 1-2 vérnyom itt, ott, vagy friss szakadt húscavat, mert ugye egy háborúnak ez is része, már ha az élethűségnél tartunk!
  • Zocsi
    #53
    Van egy pár grafikai BUG, így a képeket nézegetve, de hát semmi sem tökéletes.
    Akkor is Global Operations rullez, csak jelenjen máár +!!!
  • Sith
    #50
    Nem tudom hogy ki hogy van vele de én lassan egy hónapja ne mtudom abbahagyni. :) Aki fikáza annak azt üzenem hogy írjon jobbat utána meghalgatom.
  • #47
    szar a geped csavo, leszoptad jol.
  • #46
    Szerintem iszónyu szar játék lett. Ahogy azok a pixelek futkosnak azon a csúnya texturhán, szörnyű :((
    Lassan le kell cserélnem a PIII-950MHz/384Mb RAM ATI Radeon 64Mb gépemet vmi gyorsabbra, hogy valamit lássak is a gémből :(
    Még dolgozhattak volna fél évet rajta! Vagy inkább kettőt.. a hülye csehek.
    Akkor a Q1 már sokkal jobb.
    Meg is bántam már, hogy rászántam fél órát, hogy letöltsem az ISo-t, meg egy üres CD-t is elpazaroltam rá. Bassza meg :(( Ki is dobtam a CD-t rögtön. Pfúúúújjjj, halál rá.
    Ennyi.
  • neuro
    #44
    ja, és még valami.. ez a cikk nem fordítás alapján készült
  • neuro
    #43
    41+42 Ti hogy hívjátok a kevlár mellényt? Henteskötény...?
  • MrTressy
    #38
    Jó beszéltél testvér :)
  • MrTressy
    #35
    már akinek :)))))
  • MrTressy
    #32
    okos hozzá szólás csak kár hogy nincs sok köze
  • MrTressy
    #30
    Hát ja nem is tom mi a francér hasonlitják Cs hez semmi de SEMMI köze sincs hozzá ez olyan mint a Ferrarit hasonlitanák a rollerhoz.csak annyi közös van bennük hogy mind kettö keréken gurul semmi több
  • #27
    sirok toled ojan huje vagy oreg. amugy csehek csinaltak a jatekot
  • MrTressy
    #26
    ha nem stingererrel lövöd hanem tank elháritóval egy lövés is elég :)))) tom mert gyakoroltam a kilövését de nem a lawra gondoltam hanem a irányitható tank elháritóra az jó ellene a stinger az kaka ill kuka Mi-24 ellen
  • Bekomman
    #25
    Az a játék nem FPS! Mit szólnál hozzá ha te parancsokat osztogatnál ők ölnék egymást és kész?
    Ha lehetne építkezni, képezni, pénzt csinálni akkor stratégia lenne. Ennek az az előnye,hogy nem 1 embert irányítassz, az teszi széppé a dolgot, másnál van az aknavető, a páncélököl és a mesterlövészpuska.
  • CSOCSO
    #23
    szerintrem ez egy ful uj stilus ennek még nincsen ellenfele!!!
  • CSOCSO
    #22
    Hm nekem is megvolt a demo vagy 20 küldetéssel és azt kell mondanom hogy egész jo kis ötlet de jobbans zeretem a kommandos dolgot ahogy ot egymás mögött mennek betörnek a háázba stb...csak mind a kettővel egy baj van!! neked kell mindenkit irányitani!!és ez gusztustalan és szar!!!!nem lehet elmondani hogy te menj oda gugolj le és snipperel lödd le a balé szélsőt te meg menj ide feküdj le a bokor alá és onnan lödd le a foszert te menj oda a fal mellé és lödd ki a tankot!!meg hasonlok!! lehet valamit mondani de az nem elég!!és kibaszott lassumire elmondod ttudi hoyg észrevesznek!! vagy nem arra mennek hoyg ne vegyék észre!! szal kurvára nem élethű!!!! egész jo kis gamez de irányithatatlan szar!!!! a CS sokkal jobb aminél még a Strke Force élethübb és jobb... szal a q3 meg hasonlok nem rosz de ezek sem rosszak!!!csakhát ezt max multiban lehet élvezni és azt is csak roger wilcoval vagy valahogyan mikrofonnal ....ugy lehet hoyg kibaszott jo hoyg gyarsan elmondod a haverodnak hogy te oda ez ide én lövöm ezt te ezt..ez kurva jo lehet!!!! de igy singleban szar!!! multiban kurva jo lehet!!!!!!!!
  • Bekomman
    #21
    Állat
  • #15
    Anarchoind!

    Egyaltalan nem ronda csak min 1024*768-ban kell jatszani, max texturan es lehetoleg glideban. D3D ben tenyleg csunyan nez ki.
  • AnarchoiD
    #13
    RONDA

    gyors es jatszhato de kegyetlenul randa (texturak)

    10perc utan kifolyik a szemed...