11588
  • Punker
    #1659
    klingon szekta az szép lehet :)
  • Tuvok #1658
    uhh, klingonok !
  • Punker
    #1657
    jól kezdődik :)
  • Punker
    #1656
    áááá hetesnek a dokira fáj a foga :)
  • Cat #1655
    nekem ugy tünt hogy 7kilencednek teccett a rab, izgatta szexuálisan :)
  • Tuvok #1654
    de hogy miért...
  • Punker
    #1653
    Enterprise a legujabb sorozat címe....
  • LittleL
    #1652
    még mennyi van hátra 10 rész kb?

    A sorozat után elkezdik vetíteni az Enterprise -t, valaki írta,
    de melyiket, az 1966 -osat? Az jó lenne, vagy a Pickard kapitányosat?
  • Punker
    #1651
    még se olyan jó rész :(
  • Tuvok #1650
    Erre emlékszem, hát érdekes rész lesz.
  • Punker
    #1649
    jól kezdődik ez a rész :)
  • Borg
    #1648
    Hogy érted, hogy nem tudod használni őket?
    xplain
  • Braveheart
    #1647
    Na letöltöttem a modot, de egyáltalán nem tudom az új hajóükat használni mission keráláskor, pedig idnent úgy csinálta, ahogy le van írva. Ez bug?
  • RelakSfromhome
    #1646
    Pláne, ha már láttad a sorozatot előtte...
  • Borg
    #1645
    A Generations nekem a N°1.
    Ha azt csak fele ennyire elbasszák a szinkronnal mint ezt, akkor szájonvágom őket...:)
    Bár úgyis gépről rakom inkább a TVre, eredeti nyelven.
    Megvan a HBO szinkronos is, abban tűrhető a fordítás viszont pár karakter (köztük Picard) hangját kurvára nem találták el...
  • Tuvok #1644
    na mind1, inkább hagyjuk, mer gonoszabbnak fognak itt tartani, mint amilyen vagyok
  • Tuvok #1643
    arról nem is beszélve, hogy többmindent is láthatsz, mint amit megoszt. csak slot kell és hogy ne legyen épp a gép előtt az illető...
  • Guest
    #1642
    Legalábbis sejtem... :)
  • Tuvok #1641
    figy, letöltesz vki gépéről, ő is tölt a tiédről, akkor tudsz is hozzá feltölteni, és ő is tud hozzád tölteni, és sajna nem akármiket, teccikérteni ?
  • Guest
    #1640
    Nem, bár engem spec. defenzív szempontból érdekelt volna. :)

    (Mondjuk amúgy se DC-t használok, csak gondolkoztam rajta, hogy megpróbálkozom vele.)
  • Tuvok #1639
    nem adnék tippeket ha nem gond :)
  • Guest
    #1638
    (#1627: Amúgy miket? :))
  • Punker
    #1637
    a Generations-t láttam legtöbbször.....
  • RelakSfromhome
    #1636
    Emmeg a vijaszatháromponthu:
    Star Trek 7. - Nemzedékek
    Eredeti cím: Star Trek: Generations

    Műfaj: Sci-fi

    Ország: Amerikai Egyesült Államok

    Készült: 1994

    Rendező: David Carson



    Csillagnapló: a 23. század. A Csillagflotta nyugalmazott tisztjei, James T. Kirk (William Shatner), Montgomery Scott (James Doohan) és Pavel Chekov (Walter Koenig) díszvendégek az újonnan megkeresztelt Enterprise-B fedélzetén. Ám a próbaút váratlan fordulatot vesz, amikor az űrhajó találkozik két bárkával, melyek bent rekedtek a Nexus-ban, egy titokzatos energiasávban. Egy életveszélyes mentőakció során Kirk kisodródik az űrbe. Hét évtizeddel később Jean-Luc Picard kapitány (Patrick Stewart) és az Enterprise-D legénysége megment egy Soran nevű El Aurian-i fizikust (Malcolm McDowell). Picard nem tudja, hogy Soran halálos tervet forral, melynek része az Enterprise és életek millióinak elpusztítása. Most Picard egyetlen reménye a jövőre a Nexusban van... és a múlt legendás kapitányában.


    Szereplők: Patrick Stewart (Jean-Luc Picard kapitány), Jonathan Frakes (William T. Riker parancsnok), Brent Spiner (Data hadnagy), LeVar Burton (Geordi La Forge hadnagy), Michael Dorn (Worf hadnagy), Walter Koenig (Pavel Chekov parancsnok), James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott kapitány), Malcolm McDowell (Dr. Tolian Soran), William Shatner (James T. Kirk kapitány) m. fl.


    Viasat3: 6/3 16:30
  • Tuvok #1635
    www.port.hu
    a VIASAT3 műsora:
    Szombat (március 6.)

    16:30 Star Trek 7. - Nemzedékek (amerikai sci-fi, 1994) 113' (12) Csillagnapló: a 23. század. A Csillagflotta nyugalmazott tisztjei, James T. Kirk (William Shatner), Montgomery Scott (James Doohan) és Pavel Chekov (Walter Koenig) díszvendégek az újonnan ...

    egyelőre ennyi van fent
  • RelakSfromhome
    #1634
    Hát a 8. szinkronjától a sírógörcs kerülgetett néhol.

    Valamelyik hajónak olyan fejlett technikája lett, hogy a borg zavarás kezdete után is képes volt befejezni egy koordinátát
  • RelakSfromhome
    #1633
    6.

    Jövő héten lesz a nemzedékek
  • Tuvok #1632
    VI.

    7 tuti lesz, 8-at a TV2 adta, szal valszeg itt nem lesz, 9 megintcsak volt V3-on, úgyhogy arra számíthatunk.
  • Punker
    #1631
    ez hanyadik rész volt? még hányat adnak le szerintetek?
  • Tuvok #1630
  • RelakSfromhome
    #1629
    Én akartam beírni
  • Tuvok #1628
    ja bocs....
  • Tuvok #1627
    hát van olyan is :)

    inkább hagyom, szar tudni, hogy miket lehet vele kezdeni
  • Punker
    #1626
    én is ezen röhögök :)
  • RelakSfromhome
    #1625
    Bazmeg, még ki sem mondta :D
  • Guest
    #1624
    #1622: Spoiler!! :DDD
  • Guest
    #1623
    Tuvok sötét oldala... :D

    Ha dinamikus az IP-d, és meg tudod állni, hogy újra "variálj", akkor szerintem nyugodtan tedd vissza. :)
  • Tuvok #1622
    2. csillag jobbra. aztán egyenesen előre !
  • Tuvok #1621
    Azt nem az elnök mondta ? A föderáció asszimilálja a klingonokat. Emlékezz a DS9-ban amikor megalakult a Maquis, mit mondott Eddington:
    "A Föderáció alattomosabb, mint a borg ! A borg bejelenti amikor asszimilál !"

  • RelakSfromhome
    #1620