173
melyik a jobb LAN-ban?
  • Boconadi
    #173
    Szerintem természetes hogy az OFP a jobb.

    (ezt az mondja aki 5 évig CS-zett)
  • DOGMAN
    #172
    Magyar OFP szerver IP: 152.66.93.10
    Port: 2234
    password: ofphu

    Tudnivalók, használandó addonok, missionok letöltése:
    http

    FTP

    Ha kérdésed van:
    Index fórum

    DOGMAN [ZSIR]
  • hiba
    #171
    ofphu
  • hiba
    #169
    Az EYE talal magyar szervert is:

    http://www.udpsoft.com/eye/
  • hiba
    #162
    Multiba is probaltad?
  • hiba
    #160
    A Tressy fele patchekkel probaltad?
    "Cracked Patch"

    1.20 -> 1.30 -> 1.46 azzem ilyen sorrendbe mehetnek (persze nem art az eredeti exeket beszerezni es install elott az esetelg torteket felcserelni)
  • SarkanyfuaRUSH
    #159
    Valaki ötlet?
  • CSOCSO
    #158
    odáig még nem jutottam el:)
  • SarkanyfuaRUSH
    #157
    Ja és egyik patchet sem tudom felrakni, mert mindegyik keresi a CD-t és ugyanez az effekt.
  • SarkanyfuaRUSH
    #156
    Udv!

    Lenne egy kérdésem. Fel van írva nekem az icebird féle iso OFP. (neroval lett írva)
    Felinstallom, eddig OK, de mikor elinditom, bejön a logo és csak olvas-olvas a CD-ről, de nem megy tovább.
    Ez valami CD védelem, vagy szarul lett felírva a CD? Szóval normális ez?

    Mi a megoldás, így nem tudom elindítani?

    Előre is köszi
  • hiba
    #152
    Csocso ne erolkodj, a vegen meg beszarsz :)
  • Dikkma
    #151
    Operation.Flashpoint.Planet.Of.War.ADDON-Razor1911 ez hülyén van fenn.
    legalábbis asszem :o))
    csak gondoltam szólok.
  • DOGMAN
    #150
    Nem emlékszem ár rá kinek írtam válaszul avalamelyik topicba: "még az OFP irányításáshoz szükséges gombok mennyiségét sem tudnád megjegyezni" :))

    Csocso: rendesen komfigold be az irányítást és ha van kormányod vagy Joy-od akkor a heli+autók külön azzal is irányíthatók.

    Ha kicsit bonyek lenne akkor szedd le a magyarításomat a landor 2 FTP-ről, ott mygarul vannak a beállítások is.

    A biztonsági másolatokhoz is megtalálhatóak a landor2-őn a krekkelt peccsek.
    ezekben csak az a krekk, hogy feltelepedjenek, utána még kell az aktuális verziószámú krekkelt exe is :)))
  • CSOCSO
    #149
    akár hogy is probálkozom egyszerűen nem megy a gamez... mindig 10 percekig szarakodom majd vki kis köcsög lelö a fa mögül amit nem is látok... soxor azt sem tom honnan lönek le. tök jo lehet irányítani helikoptert meg stb.. csak az a baj hogy olyan szar az irányítás hogy a helikopterrel sem megálni sem tüzelni nem tudtam értelmesen... szar ez a gamez ugy ahoyg van..tudom most jöttök hogy én vagyok a béna..leszaorm akor is szar ez a gamez...
  • CSOCSO
    #148
    nah leszedtem az összes pecs et és nemjok.. kéri a cd-t gondolomazt elfelejtetted mondani hogy ezek csak eredeti gammához jok.. a crackelt hez más kell.. igy most jol kiibasztál egy modemessel mert a gépem 11 ig szenvedett hogy leszedje a sok szart....
  • SarkanyfuaRUSH
    #147
    Udv!

    OFP Planet of War letöltést tud valaki ?
  • CSOCSO
    #146
    ezért nem szeretem én ezt az OFP-t..futkározol jobbra balr aegy goylót nem lötte mde nemtudok löni az m16 al mert elteszi a fegyvert ha löni akarok..ujratölteni meg nem lehet.. stb..kurvajó.. futkároznak néha egymást lövik le ez is aranyos... majd elkezdenek lödözni azt sem látom mire lönek de azért full kilönek... tök cool..
  • CSOCSO
    #145
    ti ilyenkor mi a faszt kerestek még fent?:)
  • DOGMAN
    #144
    Nemtommajd kedden megmondom akkor már meglesz
    de szerintem kell.
  • I.C.ram
    #143
    resistance-hez kell a sima ofp vagy az standalone?
  • DOGMAN
    #142
    Magyar menü és kommunikáció (a hangok nem)

    Magyarra fordított single küldetések 1

    Magyarra fordított single küldetések 2

    Magyarra fordított single küldetések doksi

    Remélem nem toltam el a linkeket....
  • DOGMAN
    #141
    Én csak a menüket és a parancsokat (kommunikációt)fordítottam le a játékban.
    Néha röhelyes amit mond mert ragozatlan szavakkal van megoldva, de teljesen világos amit mond.
    Holnap teszem fel az utolsó javítását és aztán nekiálok a resistance-nek.

    De van fent a landor2-őn egy full single mission fordítás is.

    Mindjárt belinkelem.
  • Draco
    #140
    Dogman a te forditasod full?
  • hiba
    #139
    1.76 lesz belole es kulon exevel indul. A regivel ami elotte volt.
    Ultra brutalra csinaltak a gfx gepzalbalo kepesseget: a latotavolsagot olyan szinen meg lehetnovelni, hogy sztem meg a legutosebb masinak is kemeny swappelesbe kezdenek.

    nalam 1,5cerkan gf2ti64-el 1500as visiblityn mar kerrek a vinyo rendesen(384ram), s vagy 5000-ig lehet novelni...ja es meg meg csak kozepes gfxel.
    Persze a tomerdek beallitasi lehetosegnek koszonhetoen optimalizalhato is kellokepp.
  • Dikkma
    #138
    ember! há micsinász? :D
    elmész lefeküdni, az nem azt jelenti, kikapcsolom a gépet! 15. filenál tartottunk kb.. na majd befejezed Dogman által írt szerverről :o)) vagy gyere még fel ircre.
  • CSOCSO
    #137
    bazzz itt mindenből van 10...
  • Dikkma
    #136
    Ha felrakom OFP-t, a tavalyi isot, és arra rá resistance, kell vmi peccs, vagy ez automatice fönek pöccsöli?
  • CSOCSO
    #135
    a viva la resistance az uj gamez?
  • DOGMAN
    #134
    ja és resistance iso is :D
  • DOGMAN
    #133
    OFP ftp, peccsek(krekkelt és eredeti), addonok utilok,küldetések,magyarítás, stb...:
    Landor2 FTP
  • Nark
    #132
    http://www.extra.hu/gmiki/ Itt megtalálod a magyarositást.
  • Dikkma
    #131
    Csinálj ftp-szervert gépedre, töltöm fel :o)) #rte csatin megtalálsz, tajler nicken (ip miatt)
  • TneX
    #130
    Az OPF:Resistance-t honnan lehetne leszedni,nem tudjátok?
  • CSOCSO
    #129
    nem azt kell .. no mindegy... kéne a magyarosítás és tudnám mit kell csinálni
  • CSOCSO
    #127
    el is hiszem hogy komoylan mondod.. nemtom mit kell csinálni.. elfutok a teherautóig majd vissza elteszem a fegyvert..autozunk egyet majd kiszállunk vhoil..ott futkározni kell végig futok mindene aztán kuszok egyet majd oda állok ahova kell de semmi nem történik...
  • CSOCSO
    #125
    farkam kivan a tréninget nemtom végigvinni.. nincs vmi magyarosítás hozzá???
  • CSOCSO
    #124
    ehh én igazi forum függö vagyok:) amugy már elvileg minden bent van a letöltés managerembe....
  • CSOCSO
    #122
    nah már teszem is a gépre az OFP-t again..hogy nekem mennyire nem tetszett offline ban a gamez
  • CSOCSO
    #121
    ahamm és mit töltsek le?:)
  • CSOCSO
    #119
    Az Inf csak 60.... amugy nem mondtam soha hogy nem jó a Cs meg az OFp a saját kategoriájában.. miért nem tudsz segíteni ha nem eredeti?