50
dewdew - hardware-oldal
  • Borg
    #50
    lol
  • vaaa
    #49
    Rossz az URL, nem található a host.
  • narumon
    #48
    Hát lctm nekem egy KA-m és egy lctm van. Megy is rá tökéletesen full felbontásban (704x576) a hasonszőrű seagatenél még mindig gyorsabb. a 7200 előtt meg ott van hogy SUB. És normális boltban meg sem próbálják úgy eladni mintha 7200-es lenne...
  • Csacsis
    #47
    Üdv!
    Azt hiszem új oldallal bővül a Favorite linkgyüjteményem. :)
  • narumon
    #45
    Most olvastam az oldalon a videodigi/videokamera eszmefuttatást.. elég jó de az a Quantum duma az erős benne egy kicsit szerintem...
  • Spy
    #44
    Nem csak mondom :)
  • dewdew
    #43
    Szerintem aki tudni akarja/akarta, hogy mi van a dewdew-en, az mar ugyis odanezett.
    Vagy mindig irjam, hogy milyen uj cikkek vannak?
  • Spy
    #42
    Nah mivan itt ;) nem forumozunk !!!!
  • yanoo
    #41
    Oks. :)
  • dewdew
    #40
    Igazan koszonom a felajanlast, de most ratalaltam az igazira!!! A szerverproblema megoldodott koszonhetoen egy nagyon segitokesz embernek.

    www.dewdew.sg.hu
  • yanoo
    #39
    mondom augusztol adok tarhelyet, amennyi kell, de elobb nem megy, nem erewk ra. Addig birjatok ki :))
  • dewdew
    #38
    a nexus megint rossz volt, de mar nem szamit, ugyanis az oldal elkoltozott a SuperGamez jovoltabol.
    Uj megjelenes, uj szerver, az uj cikkek meg majd jonnek.

    a cim: www.dewdew.sg.hu
  • dewdew
    #37
    megjavult a nexus egy fel napos kihagyas utan. Jo nagy szopas volt
  • Loose
    #36
    http://freeweb.hu/
    www.extra.hu
    Ezek magyar tárhelyek de neked az nem jó ,mi?
    Vannak külföldi tárhelyek biztos probálkoztál már veleük, nem?
  • dewdew
    #35
    En Angliaban nyomulok, es itt a tar.hu meg SOHA nem jott be, annyira lassu. Minden mas magyar oldal ok, de a tar.hu valami borzalmas.
  • Bradock
    #34
    Itthonról nyomom. ISDN 128K, Externet

    A http://www.tar.hu Free WEB -jét próbáltad?
  • dewdew
    #33
    igen, es szetvet az ideg miatta.

    nagyon sok nem kell (egyenlore), aztan ahogy fejlodne az oldal, ugy novekedne a tarhely. Atmenetileg beleferek 10 megaba, szerintem meg egy honapig is, utana meg lehet, hogy megoldom mashogy (fizetek erte).
  • dewdew
    #30
    Foiskolarol/egyetemrol nyomod? Mert akkor lehet, hogy a nexus tiltva van, es semmi nem megy at, ami ott van.

    Egyebkent ma tenyleg rossz. Az nem eleg, hogy egy csomo helyen nem lehet latni az oldalon levo anyagot (cenzura, vagy nem tudom mi miatt), de meg a szerveruk is beszarik, hogy mashol se lehessen. Delutan 4.42 ota nem tortenik semmi, es termeszetesen az oldal sem jon le. Nem tudok uj cikket feltolteni, es az olvasok most biztosan engem szidnak emiatt a fos miatt!!!



    VALAKI SZANJON MEG TARHELLYEL!!!!!!! MEGHALALOM!!!!!

  • Bradock
    #28
    "A lap nem jeleníthető meg." hibaüzenet napok óta.
    Jó a beírt cím: http://www.dewdew.hw.hu ???
  • dewdew
    #27
    folytatodik a BIOS leirasa magyarul (2. resz)
  • dewdew
    #26
    uj cikkek:
    ABIT KT7A gyorsteszt
    ABIT KT7E (ez nem gyors, ez jo hosszu)

    www.dewdew.hw.hu

    valamint forum, vendegkonyv, egyebek
  • dewdew
    #25
    pista$
    igazan koszonom

    uj hir
    elinditottam a forumot az oldalon!
  • pista
    #24
    Gratulálok! Szerintem hiánypótló lap. Csak így tovább!!!!
  • MuERTe
    #23
    bioszrol jut eszembe,az award bioszok füttykódját honnan lehetne megszerezni?
  • dewdew
    #22
    uj cikk az oldalon a BIOS magyar forditasa

    meg csak most kezdtem, es nagyon sok anyag, tehat eltart egy darabig, de reszenkent kozlom.
  • dewdew
    #21
    koszi :)
  • Loose
    #20
    Az elgondolás jó!! és bejön>>>
    Remélem jó kis oldalt barkácsolsz belöle
    Igy tovább
  • MuERTe
    #19
    megvan:)
  • MuERTe
    #18
    akkor valami nagyon nem jo errefelé:( mi a cime?
  • dewdew
    #17
    a tobbieknek megy, legalabbis mar van nehany hozzaszolas
  • MuERTe
    #16
    csak nekem nem müködik?:((
  • dewdew
    #15
    Elkészült a Vendégkönyv, lehet szídni ott is :)

    www.dewdew.hw.hu
  • St
    #14
    oki megjött, köszi, nemsokára reply! :)
  • dewdew
    #13
    bocs a kesesert, ment a mail :) lehet, hogy tobbszor is, mert szar a rendszer :(
  • dewdew
    #12
    Ok, ha meg augusztusban is igy gondolod, akkor majd keressuk egymast. - (megnezem a TV-out-ot)
  • St
    #11
    nincs mit, de jó lenne, ha egy reply-ben reagálnál is rá valamit ;)
  • yanoo
    #10
    OK akko augusztusban visszaterunk erre, tarhelyet meg adok, ingyen eleg nagyot :))) Jah es persze popupmenteset :)) Ha te ilyen nagy magus vag yhardver ugyben nem tucc segiteni nekem? a tv-out topicban van a gond :)) <-ez szar volt mi?
  • dewdew
    #9
    koszi St

    vannak uj cikkek (eleg rovidek) a processzorokrol

    www.dewdew.hw.hu
  • St
    #8
    dewdew, nyomtam a freemailodra egy levelet
  • dewdew
    #7
    Jo hallani a biztatast, ezert biztos, hogy nem fogom abbahagyni.

    MuERTe:
    A kritikat koszi, a Radeon most mar jo, a szerzo, egyebek majd felul lesznek ezentul. A pop-up-ok eleg idegesitoek, tudom, de egyenlore itt talaltam megfelelo nagysagu ingyenes helyet. Ha valaki tud segiteni nagy meretu reklammentes tarhellyel, azt igazan megkoszonnem.

    Dikkma:
    igazan koszi

    yanoo:
    Az oldal sima html, abban sem vagyok valami nagy magus, ugyhogy orulok, ha erre is kepes vagyok. Tudom, hogy ez a rosszabb variacio, de a programozasrol annyit tudok, hogy a billentyuzetet kell verni ahhoz, hogy tortenjen valami a vegen. Tehat nem ismerem a php-t, az azt szerkeszto programokat. Nagy lama vagyok ebben a temaban.
    Termeszetesen erdekel a segitseged, barmikor is legyen az. Addig is jo mulatast a szabadsagodom.

    Most megyek is irni ujabb cikkeket, hogy mielobb tartalmas legyen az oldal.

    Megegyszer koszi mindenkinek