46
Tippek, kérdések, linkek, stb...
  • tedmosby
    #46
    Sziasztok!
    Tudnátok nekem abban segíteni, hogy van egy kör objektumom és szeretném azt felosztani vagy 5 különböző körré. itt egy példa mert nem tudom jól megfogalmazni:
    http://creativecurio.com/wp-content/uploads/2008/05/color-wheel-labeled.jpg

    Valamint a másik egyszerű kérdésem az az lenne, hogy van ez az Elliptical Marquee Tool és hogy ezt, hogy tudom nem manuálisan kitenni a képememre (teljes négyzet) hogy az egészet teljesen kitöltse? Próbáltam én kitenni ezt úgy hogy a sarkaktól a sarkakig húztam de egy két pixel általában lemaradt. Gondolom erre van valami auto mod.

    Hát remélem hogy valamilyen szinten érthetően le tudtam írni a problémám.
    Előre is köszönöm!

    Üdvözlettel,
    Ted
  • Jrex
    #45
    Sziasztok, valaki tudna adni egy ellenörzö(v milyen kód amitakkor kér mikor feltelepítjük) kódot az adobe photoshop cs 3 hu-verziójához?
    Nagyon megköszönném.
  • Gport
    #44
    magyarításra lenne szükségem.. tud valakisegíteni?
  • DeadManWalking
    #43
    Sziasztok! Egy bizonyos Copper filtert keresek Photoshop-hoz,van ötlete valakinek honnan lehet megszerezni?
  • Carlos
    #42
    Tudunk
  • Mike
    #39
    nem gond
    de ird meg ha nem nagy keres, hogy hova, milyen kornyezetbe szanod
  • TIBI
    #38
    oké mindent köszönök Mike.!Lehet hogy küldök még 1 képet ha nem nagy gond
  • TIBI
    #37
    oké mindent köszönök Mike!Lehet hogy küldök még 1 képet ha nem nagy gond
  • Mike
    #36
    hat ha nem is bluebox, de ha mondjuk egy temat fehetr alapra akarod helyezni, erdemes vilagos, egyszinu felulet elott fenykepezni, ha meg sotetre, akkor ugy. Ja es minel nagyobb felbontassal dolgozni :)
  • TIBI
    #35
    blue boxra gondolsz?
  • Mike
    #34
    barmilyen magyar truetype font is jo
  • Mike
    #33
    ja es eszembe jutott meg ez is: ha alapbol tudod, hogy ki kell majd szedni a hatteret erdemes mondjuk feher (vagy egyszinu, de a tematol eluto szinu) fal elott fenykepezni.
  • TIBI
    #32
    nagyon köszönöm Mike a tanácsokat!Ja és a punk nem én vagyok.
  • Mike
    #30
    psd file-okat meg sajna nem tudok kuldeni, mert eleg nagyok, pedig az jo lenne, mart akkor latnad mit is csinaltam, nem csak a vegeredmenyt.
  • Mike
    #29
    Kuldtem par mail-t, remelem valamire jo lesz, bar nem hiszem, hogy tulzottan el fogsz ajulni :(

    Remelem azert ugyeskedtel kozben, es nem ram vartal :)
  • TIBI
    #28
    Mike mikor lesz meg?
  • TIBI
    #27
    oké.
  • Mike
    #26
    Napokon belul megcsinalom, csak most sajna qra osszejott minden. Irok majd mail-t, ha kesz.
  • TIBI
    #25
    Melyik napra lesz kész?
  • TIBI
    #24
    igen
  • Mike
    #23
    Jovoheten megcsinalom. gondolom az alakok maradnak :)
  • TIBI
    #22
    ok Mike fogok képet küldeni.
  • TIBI
    #21
    nagyon köszi.
  • Dreet
    #20
    Tibi amint lesz szabad kapacitasom felrakom valahova. de most nagyon terhelt a cucc...
  • Mike
    #17
    Ok, semmi baj, csak a politikaba irtam elotte :)
    Figyi nem tudom mit toltsek fel, nekem olyan mov-om nincs. Esetleg tudok kuldeni peldat, vagy ha kuldesz egy kepet, es megmondod mi legyen rajta akkor kommentezve megcsinalom. Erdekel?
  • TIBI
    #16
    bocsc ha félre értettél én annak örültem hogy végre feltöltöd valahva.
  • TIBI
    #15
    de igen,töltsd fel valahova légy szives.
  • Mike
    #14
    Vagy az a bajod, hogy eltelt majd egy honap. Akkor irhattad volna, hogy targytalan, koszi, de nem ezt :(
  • Mike
    #13
    Most mi van, nem felelt meg a valaszom?
    Akkor talan nem forumokon kene megkerdezni, hogy is kene csinalni, nagyokos. Menj es vegyel Photoshop konyvet, aztan gyakorolj. :(
  • TIBI
    #12
    Jaj de örülök:-)))
  • Mike
    #11
    Vedd ugy, hogy minden layer egye gey kep, vagy mondjuk reteg :), ami egy ket heleyen atlatszik, es ami a legfontosabb kikapcsolhato, torolheto. Na most a hatteret ketfelekeppen tudod kicserelni, vagy a fotemat jelolod ki teljesen es teszed az uj hatter fole, vagy a hatteret torlod ki, mondjuk feherrel. Lenyeg mieleott nekifognal masold at egy uj retegre duplicate layer, majd fill-el toldsd fel a backgroundot. aztan ujabb reteg a hatternek, ezt tedd a fotema leyer ala, mert kulonben eltakarja es mar kedheted is a munkat.
    Szoval nem olyan bonyolult javaslom probalgasd ossze vissza, probald ki mi mit valtoztat, mi van ha mondjuk a background nem feher hanem feket es a tobbi.

    Sok sikert!
  • Dreet
    #10
    No emberek valahovahova felrakom a heten aztan kozlom a cimet...
  • X TEA C
    #9
    sziasztok!!!!
    Engem is erdekelne a 25 MB-os mov kiterjesztesu file, irjatokj meg legyszi, hogy hogyan juthatok hozza.
    Koszi....
  • TIBI
    #8
    jaj írjál már hogy hol van az a program légy szives.
  • TIBI
    #7
    Dreet érdekelne ez a video írd meg lécci pár nap allatt max 1 lefog jönni.előre is köszönöm
  • Dreet
    #6
    Tibi: Én roppant szarul tuduk magyarazni de van egy 12 és egy 25 MB-os mov kiterjesztesu filem ami szepen elmagyarazza e kerdeses hattercseret. Eleg gyors a hozzaferesed hogy leszedd? Ha nem talalunk más megoldást hogy megkapd.

    dobj mailt
  • TIBI
    #5
    egy fényképben szeretném kicserélni a hátteret de ezek a layerek elég bonyolultak.Kérlek segíts nekem náhány kilopott képernyővel és magyarázattal előre is köszönöm
  • Dreet
    #4
    tudunk :-)
  • TIBI
    #3
    Tudtok kezelni layereket???
  • A-Tom
    #2
    Az Apollo Warezen láttam csomót
    apollo.ye.hu