20
voodoo4 vagy asus?
  • MrTressy
    #20
    Illetve elba* nem Gb hanem BG sorry
  • MrTressy
    #19
    Pal GB a magyar szabvány
  • gucmuc
    #18
    Nekem egy régebbi Ati All-In-Wonderem volt(rage pro), ott ha jól emlékszem Pal-B-t kellett használnom, de ha végigpróbálgatod, hamar kiderül.
    Egyébként nálam a germany cable és a china cable beállításnál jött be a legtöbb csatorna
  • mikike
    #16
    vettem már én is egy gagyi GeForce2 MX200-at

    de csak fekete fehér képet ad!
    (már ha egyáltalán ad képet TVre)

    mit kell csinálni?
  • yanoo
    #15
    Nah ujab tema: +vettem a kartyat es majdnem minden szuper. Eddig a voodoo3on aztmondtam neki hogyre nyomja es oda nyomta. De itt most akko azt kell hogy a twinview-nel hogy detect devices, es utan kene hogy ott legye a tv nem? Vagy hogy megy az az egesz? asus v7100/t win2k driver 11.01c Valaki talalkozott mar ilyen gonddal?
  • yanoo
    #14
    Hat attol fugg hol veszed, es ahol veszed ott melyik arat fizeted erte. En 24e HUF-ert veszem netto beszaron.
  • mikike
    #13
    mennyi most egy ilyen GF2mx?
  • mikike
    #12
    mivel tüntetted el a csikokat?
  • yanoo
    #11
    Pontosan milyen? Hat Asus v7100/T. Tehat tv outos v7100. Itt a link:
    http://www.asus.com.tw/products/Addon/Vga/agpv7100/spec.html
  • Szepi
    #10
    Lehet, hogy 5000 csak a név, de azért kapsz mondjuk +1 teljes játékot (Drakan v. Soldier of Fortune), rakat kieg. cuccost, meg MINŐSÉGET. Egyébként jó a Leadtek is (meg olcsóbb is csak, nincs hozzá annyi extra). Szerintem megérte kiadni érte ennyit.
  • yanoo
    #8
    hmm hat nemtom, vegul is mar mind1 mer +vettem, 24e HUF volt. Az draga?
  • Anee
    #7
    de az Asusnál 5000 csak a név...van olcsóbban is
  • yanoo
    #6
    Koszi szepen a segitseget. Utana neztem, es asus v7100 mellett dontottem. geforce2 mxes es tvoutos es eleg olcso.

    Yanoo
  • Anee
    #4
    höhö a radeon is tud ilyet csak ugyanaz lesz mind2nek a képén..........
  • yanoo
    #1
    Hali!

    Olyan kartyat keresek, aminek van tv-out csatlakozoja, es ha atvaltok a tv kimenetre, akkor a monitoron is van kep. Letezik ilyen?

    Koszi

    Yanoo