24777
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Tetsuo
    #24777
    Köszi.
  • MerlinW
    #24776
    Visszavontam a büntipontokat, talán megoldja.
  • sure
    #24775
    Majd figyeljed, mikor már nem repvez és Newfronter lesznek a mai szülinaposok :)
  • Tetsuo
    #24774
    Január 12-én kaptam 3 büntetőpontot, de még ma is érvényesek az ahhoz rendelt megkötések. Mikor évül el?
  • M2 #24773
    https://sg.hu/forum/uzenet/1708617430/36

    Minden fórumhoz méltatlan stílus és személyeskedések:
    "Ha valaki ennyire sötét mint te"
    "te tényleg nagyon, de nagyon buta ember vagy."
  • MerlinW
    #24772
    Olvass vissza. Nem tudjuk.
  • coolpet
    #24771
    Sziasztok!

    A fórum főoldalán, a Diablo topicban, és itt is: (Fórum > Általános eszmecsere > Moderátorok figyelmébe) állandóan felugrik az oldal cookie-kat használ, engedélyezzem popup.
    A Days Gone játékosfórumban pl nem.

    Miért van ez?
    Popup blocker ki van kapcsolva az oldalon és nem tiltok semmit.

    Köszi!
  • BASEBALL-fan
    #24770
    Kár régen évekkel ezelőtt még sokat irtam ide, manapság már nem nagyon..... De jó kis fórum oldal ez ha veszni engedik kár érte...
  • Zsoberpapa
    #24769
    Csak pusztán kíváncsiságból ma újra megpróbáltam e-mail címet cserélni és most engedte a rendszer, sikerült is lecserélnem.

    Írtam a szerkesztőségnek, valószínűleg olvasták a problémát.
  • militavia
    #24768
    Hibás a ciccek alatti hsz rendszer. Nem arra történik a válasz, amire a gombot nyomod.
  • MerlinW
    #24767
    Ez egy jogos probléma. Mondjuk valószínűleg az SG-s accountod a legkisebb érték ebben az esetben:)
    Mint írtuk korábban, a fórum részleg amolyan zombi oldal lett, a főoldalon kívül nem foglalkozik mással senki. Nincs már semmilyen kapcsolatunk a fejlesztéssel.

    Ebből adódóan, maximum annyit tudunk tenni, hogy regisztrálsz egy új account-ot az új email címeddel, én meg törlöm a régit.

    Ha további infóra vágyik valaki az oldal sorsával/állapotával kapcsolatban, bombázza a szerkesztőség email címét, azt elvileg olvassa a főszerkesztő úr.
  • TuxSkajvok
    #24766
    Ezzel nincs gondom, de mi van abban az esetben, ha valaki más újraregisztrálja a megszűnt emailcímemet, és kér mondjuk egy elfelejtett jelszót? :D Vaaaagy csak simán elfelejtem a jelszavam...
  • Zsoberpapa
    #24765
    Rendben, nem is tudtam.
    Köszi!
  • MerlinW
    #24764
    +1
  • Tetsuo
    #24763
    A régi maileddel ugyanúgy bejelentkezhetsz, hiába szűnik meg.
  • Zsoberpapa
    #24762
    Ez engem is érdekelne, mert a régi e-mail címem hamarosan meg fog szűnni, az újat pedig én sem tudom megadni.
  • MerlinW
    #24761
    Nincs már kapcsolatunk fejlesztővel, és ha van egyáltalán fejlesztő, ő max a reklámokkal foglalkozik (fittyet hányva, mit okoz a fórum részleggel). Sajnos 20 év után zombi oldallá vált az SG. A főoldal megy, az termel némi pénzt, a többivel már évek óta nem foglalkozik senki. Ez van sajna.

    [email protected] és [email protected] lehet bombázni, de sok értelmét nem látom :)
  • sertrex
    #24760
    Helló!
    Nem lehetne tenni valamit, hogy ne kelljen laponként jóváhagyni az adatvédelmi propagandát?
  • Kicsizoli
    #24759
    Üdv.

    Meg szeretném változtatni a regisztrált e mail címem hogyan tehetem meg?

    A beállításokban hibát mikor megpróbálom.

    Köszönöm a segítséget
  • Tetsuo
    #24758
    Te pénzt kapsz az árulkodásért? Nálatok ez néphagyomány?
  • rebekakocsis
    #24756
    Ez lenne az.
  • rebekakocsis
    #24756
    valaki nem bír magával
  • retoucher1
    #24755
    Hello, kérhetünk ebbe a topikba egy banner cserét? Köszi szépen!
  • Tetsuo
    #24754
    Nos, én nem vagyok a moderátorok szívecsücske és ők sem a kedvenceim, de azt kell mondjam, nagy a tűrőképességük és a rebellis véleményeket is meghagyják addig, míg nem alpári és végtelen trollkodás. Legalábbis ezt figyeltem meg a saját magamén és más példáján is. Úgy emlékszem néhány évvel ezelőtt szigorúbb volt az itteni cenzúra, mint most. Komolyabban vették a tabutémákat, mint pl. politika, vallás.
    Mellékesen: A közbeszéd is változott. A politika ma szinte kihagyhatatlan része az általános beszélgetéseknek.
  • Kelta
    #24753
    és a cenzúroskodás és basáskodás megy tovább..komolyan mélyen szánalmas lett ez az oldal..
  • retoucher1
    #24752
    Ebbe a topikba kicserélnétek a bannert erre, és átírnátok a topik nevét 10-ről 11-re? Köszi!
  • Kelta
    #24751
    A film-ben, a feketepárduc 2 nél..és nem, semmilyen rossz stílus nem volt, vélemény volt, ennyi..de ez nem az első, már vagy 10x lett törölve..olyan beírás is ott, amiben semmi különös nem volt
    igen, nagyon "vicces" hogy törölgettek, szerinted, szerintem szánalmas..
    Utoljára szerkesztette: Kelta, 2022.11.20. 17:45:13
  • MerlinW
    #24750
    Írd be még néhány topikba, kihagytál még párat.

    Nem tudom ki törölt és mit, de ha egy topik házigazda, akkor vele beszéld meg. Ha pedig mi voltunk, akkor annak biztos volt oka, de ha törlünk is, sosem a vélemény, hanem a stílus miatt. Szó sincs cenzúráról. Mondjuk vicces, hogy pont a 2020-as éveket hozod fel példának :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.11.19. 23:51:04
  • Kelta
    #24749
    Most komolyan mért mániátok a véleményeket kitörölnI? azért mert nem tetszik? ez a véleményem..és? nagyon ciki 2022 ben ez a cenzúra..
  • MerlinW
    #24748
  • rebekakocsis
    #24747
    Ez normális?
  • izmos29 #24746
    Intezkedni keretik a moderatorokat.
  • MerlinW
    #24745
    E-mail: [email protected]
  • Zsombor99
    #24744
    Nálam az oldal jobb alsó sarkába költözött egy "Adatvédelem" fül, sőt, minden fórum oldal be- vagy újratöltésnél el kell fogadni ezt az adatvédelmes vacakot! Mi a fene mehetett félre, tisztelt sg.hu?
    Utoljára szerkesztette: Zsombor99, 2022.03.09. 15:16:18
  • AnuluWork #24743
    Ezt a folyamatos "Az Ön adatainak védelme fontos a számunkra" baromságot hogyan sikerült összehozni? Bejelentkezve, és folyamatosan feldobja.
  • repvez
    Szüli
    #24742
    az mitől van, hogy régebben ha bekapcsoltam, hogy maradjon bejelntkezve a forumban részt akkor valoban bejelentkezve maradt, évekig mégcsak nem is kellett arra a tájra mennem az egérrel és szinte el is felejtettem a bejelntkezési adataimat, mostanában,meg van , hogy naponta többször automatikusan kiléptet, de olyan modon, hogy mondjuk bejelentkezve megnézek egy topicot irok egy hozzászólást és mikor el akarom küldeni,meg eldobja az oldalt vele egyutt a beirt szöveget is és azt veszem észre, hogy nem vagyok bejelentkezve mert a háttérben kijelentett mig irtam és ezért nem küldte el az üzenetet..
  • zorrobomber
    #24741
    Lehetne hogy ne legyen covid tüntetés a téma a humi ariban? Tudom hogy egyéni szoc. probléma hogy felcsesztem magam rajta, de hátha érdekel mást is hogy ne legyen ilyen.

    https://sg.hu/forum/uzenet/1019331381/377029

  • MerlinW
    #24740
    Most komolyan a modi topikban vitatkoztok? Ráadásul ilyen kulturáltan? Bátor.
  • rebekakocsis
    #24739
    Még történt. A legalapabb példák és érvek sem mentek át. És ha a "progresszív" vita alatt egymás anyázását érted akkor igen, meg kell gátolni. De szerintem ezt nem te fogod eldönteni. A gerincemről meg nem veled fogok konzultálni.
  • Bokafix2
    #24738
    Szerintem meg kifejezetten nem etikus, hogy a hozzáértés hiányának vélelmezése címén gátolni próbálod a véleménynyilvánítás szabadságát akár pro, akár kontra, és tabusítod a témát, nehogy véletlenül kialakuljon egy progresszív vita. És annyi gerinc nincs benned, hogy odagyere, és érvelj, hogy konkrétan mivel van problémád, helyette inkább itt spicliskedsz. Milyen nyárspolgári attitűd.