3856
Starcraft
  • TBTPumpa
    #3856
    StarCraft® Cartooned már elérhető a StarCraft Remasteredhez (rajzfilmes grafikai átdolgozás)
  • Mydgard
    #3855
    Udv!

    Tegnap begyujtottem a regi legenda Remastered verziojat, ez minden penzt megert. Ehhez keresnek jatszo pajtasokat illetve keresem egy regi baratomat Takedat, ha magadra ismersz vagy ismeri valaki jelezz.
  • TBTPumpa
    #3854
    20 éves a StarCraft - évfordulós esemény
    Az esemény ideje alatt az alábbiakat szerezhetjük meg a különböző Blizzard játékokban:
    StarCraft Remastered: StarCraft 20. évfordulós kezelőfelület skin
    StarCraft II: StarCraft 20. évfordulós kezelőfelület skinek és portrék
    Diablo III: Dominion’s Revenge Pet (Battlecruiser témájú pet)
    Overwatch: Sarah Kerrigan Ghost skin Widowmaker számára
    World of Warcraft: Szalutálás animáció
    Heroes of the Storm: StarCraft 20. évfordulós portrék
    Hearthstone: StarCraft témájú Tavern Brawl és 3 Kobolds & Catacombs kártyacsomag
  • TBTPumpa
    #3853


    08.14.
    15 euró
  • tigeroo
    #3852
    opengl hibát dob windows 10-en. megoldás? :O
  • cleric
    #3851
    Milyen régi példány van, amit nem lehet bnetre regelni? Nekem a Battle Chest van meg (dobozos), az biztosan lehet, de amit eddig láttam, mind kódos volt.
  • pjboy091
    #3850
    A játék közel 20 éve jelent meg. Azért valamit olcsóbban adni, mert akár egy generációval ezelőtt valamikor réges rég megvette a kedves felhasználó? Hááát...
    Persze lehetne úgy is, hogy a battle-neten vásárolt, vagy oda beregisztrált példánnyal rendelkezők kedvezményt kapnak, de az meg a régebbi példányok birtokosaival szemben nem fer.
    Szerintem a Blizz azért szeretne vele pénzt is keresni
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2017.04.19. 19:30:34
  • skinnyman
    #3849
    A remastered gondolom nem lesz ingyenes.. Akiknek megvan az eredeti, azoknak mondjuk lehetne olcsobb, de nemtom hogy lesz..
  • cleric
    #3848
    Ingyenes lett a Starcraft és a Broodwar.
    Ez még nem a remastered.
  • Lammer
    #3847
    a lényeg, hogy lesz... nem? :)
  • Darun
    #3846
    Ha jól rémlik, tavaly vagy tavaly előtt nyáron, a nagy remaster láz közepette megkérdezték a Blizz-t is, hogy nem terveznek e hasonlót a SC-vel. azt mondták nem. Erről ennyit.
  • TBTPumpa
    #3845
    Nyáron érkezik a StarCraft Remastered kiadása!
  • TBTPumpa
    #3844
  • mikszer
    #3843
    A magyar verziós Starcraft külön exe-vel indul. A parancsikonjának a tulajdonságaiban kotorássz, hogy rendszergazda futtassa, milyen felbontással, meg ilyenek. Esetleg hasonlítsd össze a sima SC parancsikon tulajdonságaival.
  • Chamelia
    #3842
    Hi!

    Feltettem a SC-t és a BW-t, valamint a legfrissebb 1.16.1-es patch-t, ezekre a magyarítást, a magyarítás patch-t az 1.16.1-hez és Windows 7 alatt nem indul a játék magyarul (StarCraft működése leállt).

    Angolul mindezekkel együtt elindul :) Valaki tudja futtatni a szinkronos StarCraft-ot Windows 7 alatt? Hogy? Köszönöm
  • gooooliath
    #3841
    helló mindenki! a resolution expander-t használom a képernyő miatt,mivel szélesvásznu és élvezhetetlen lenne a kalsszikus formátum...minden rendben is,csakhogy nem tudom így a magyar **csillaghajós** ikonból inditani a géjmt! Az az nem tudom magyarul játszani! hogyan kell inditani a res.expandert hogy a játék magyar maradjon??
  • lolSL
    #3840


    Jin Air OSL Grand Finals 11-től
    streamek TL-en
  • Terence007
    #3839
    Ja köszi, azóta megvolt. :)
  • ba32107
    #3838
    Kell csinálnod egy triggert. Scenario / triggers. Condition-nek állítsd be hogy always, action-nek pedig Run AI script at location, és itt válassz ki valamit.
  • Terence007
    #3837
    Kicsit pontosabban a problémám:
    Szeretnénk együtt játszani gépek ellen, de úgy hogy egymás mellett induljunk. Sajnos TvB-ban vagy Melee-ben random dobálja le a kezdőpozíciókat, csak UMS alatt lehet fixet beállítani ekkor viszont a gép nem mozog..

    Erre van valami megoldás?
  • Terence007
    #3836
    Ha készítek egy pályát és elindítom Use Map Settings módban, hogy lehet működésre bírni az AI-t, hogy csinálja a dolgát mint a többi játékmódban?
  • FSpofon
    #3835
  • kék
    #3834
    Szia!

    Kipróbáltam a wDetectort.
    A replayt tényleg klasszul elmenti, de mikor indítom akkor feljön egy ablak, amit le kell okézni, majd utánna indul a játék. A numerikus billentyűt pedig hiába nyomom, nem dob fel semmit, csak ugyanazt a koreai szöveget ismételgeti.
    Nem tudod mi lehet a gond?
  • gooooliath
    #3833
    srácok gyertek garena-n multizni...keresek társaságot...irjatok
  • exTrem
    #3832
    Na itt a bökkenő, hogy nekem eredeti, de a másik gépen már nem az. Nem hiszem el, hogy nem lehet Lanozni ilyen módon ahogy leírtam ... kizárt dolog.
  • ollie
    #3831
    Akkor egyszerűbb lenne a battle-net-en játszanotok.
  • exTrem
    #3830
    Sziasztok! Itthon szeretnénk egyik barátommal játszani, de sajnos nem megy a hálózat. Az én gépemen Win7 van és kábelen csatlakozik a wifi routerhez a másik gép pedig wifin keresztül kapja a netet a másik szobában és azon XP van. Elértünk arra a pontra, hogy én már látom az ő játékát amit kreált UDP-ben de csatlakozáskor unable to join és nem tudok belépni. Ő nem látja az én (win7es) gépem kreált játékait. Mit állítsak be vagy mit kellene ? Nagyon sok mindent átolvastam már a neten de semmi sem segített eddig, segítsetek pls. Köszönöm előre is !
  • TurboX
    #3829
    hali!

    mindig a nagyobb!
    igen, magasabbról többet látsz!
    ha p1-el tolod akkor igen!
  • RYO21
    #3828
    Helló mindenkinek!

    Volna pár kérdésem a játékkal kapcsolatban.

    Melyik a legerősebb faj?
    Protossnál érdemes légi járműveket építeni?
    A CPU throttle-t pipázzam ki?
  • kék
    #3827
    Szóval jól sejtettem, sima csalás volt. Köszönöm.
  • kék
    #3826
    OK. Kipróbálom, köszi.
  • Hawk06
    #3825
    Elöször is,te tényleg nagyon peches vagy a starcraftal :)
    Másodszor,van egy koreai program ami észreveszi a csalást:wDetector a neve.
    Leírás:
    "wDetector is a new anti-hack that seems to work pretty good. Only problem is it's mostly in Korean, but it supposedly detects automine, autobuild, multicommand, and nogrouping (not using hotkeys to move large army). A message also is displayed at the beginning of the game to show you are running it (can be disabled by editing the 0).""wDetector.ini" file and setting the Intro value to 0)."
    1.Töltsd le.(a fejlécen kattints a pirossal írt wDetector írásra,leszz egy olyan kék írás,hogy "wDetector_v223.zip".Arra kattints rá és tölti.)
    2.Csomagold ki ahová tetszik.
    3.A wLoader.exe-vel indítod.Magától el is ment minden egyes replayt és dátum/idő szerint elnevezi őket.
  • csuszi
    #3824
    a nuke-ot én cirka 10 éve már kaptam, sima cheat. jelentsd fel, hátha banolják - nem értek hozzá.
    másikról majd valaki okosabb.
  • kék
    #3823
    A hétvége után megint van pár kérdésem. :-)
    Ti hogyan szúrjátok ki a hackereket, csalókat?

    Játszottam a BGH pályán 3 vs 3-at. Alig kezdtünk el játszani, máris kiírta egy srác, hogy a lila játékos csal és kilépett. A többiek azonnal követték a példáját. Nem telt el 2 perc sem.

    Csak néztem ki a fejemből, hogy mi van, aztán másnap jött a következő eset.

    Volt kreálva egy game.
    A neve 1 vs 1 only noob LT.
    Vagyis 1 vs 1 a Lost Temple pályán, csak kezdőknek.
    Mivel elég noob vagyok rögtön felléptem, köszöntem (Hi). A másik játékos visszaköszönt, majd kiírta go és indított. Aztán rögtön az a felirat fogadott: rest in piece (vagyis nyugodjak békében).
    Kicsit néztem, hogy mekkora itt az önbizalom, de sebaj, gondoltam.

    Aztán elindult a játék: Terran vs Terran.
    Az 5. percben azt hittem, rosszul hallok: Nuklear launch detected!
    Upsz!
    Rászkenneltem az ellenfél bázisára és mit látok?
    4 factory, 3 helyen expel, starport stb. minden, ami kell.
    Közben folyamatosan irogatott ilyeneket, hogy: meg fogok halni, ideje kimúlnom stb. Mindezt angolul.

    Mondanom sem kell, kikaptam, de bántott a dolog.
    Mivel rendszeresen nézem a Proleague-t, eszembe jutott, hogy pár napja volt a Sea.Really vs ByBaby meccs. Aki ismeri őket, az tudja, nem kispályások, remek Terranok. Megnéztem újra a meccset. Az 5. percben volt 3 Factoryja Sea.Reallynak, 2 helyen expelt. Azonban se Starport, se más egyéb.

    A csóka neve egyébként: "kitana." volt.
  • Hawk06
    #3822
    Így még én sem jártam,pedig mostanában inkább 2v2 vagy 3v3 szervereken játszom.
    Jobban szeretem mert több az esély a gyözelemre :D
  • Nuki
    #3821
    szerintem csak pech :(

    az én életem első battle netes meccse egy 3v3 volt és mindhárman zergek voltunk és nyertünk, és nagyon jó volt.
  • lolSL
    #3820
    egyedül 1v1et kell játszani
  • kék
    #3819
    A hétvégén volt 2 meccsem a battle.net-en és rendesen felcsesztem az agyam.

    Az első mecss:
    2 vs 2 Lost Temple
    Terran-Protoss vs Terran-Protos volt a felállás.

    A Protos társamat villámgyorsan lerohanták, de maradt egy probe-ja, és még a bázis nagy részét is meghagyták. A Nexus-t is.

    Erre a srác áthozta a probe-ot és elkezdett épületeket pakolni a bázisomra, amit én nem értettem. Később jöttem rá, hogy szándékosan akadályozta a Starport, Factory stb fejlesztését. Akkor lett gyanús, mikor elkezdtek üzengetni 3-an egymásnak és röhögtek. Azt hiszem, németek voltak.

    A másik meccs:
    3 vs 3 BGH
    A felállás nem számít, de a lényeg:
    Kb. fél óra alatt levertünk 2 ellenfelet és az egyik társammal már ott sorakoztunk, hogy lerohanjuk a 3. - még megmaradt - versenyzőt. A mi 3. társunk eközben ketté osztotta a seregét, és elhelyezkedett mindkettőnk bázisa körül. Nem értettem, miért teszi ezt, de nem gondolva bele, megtámadtuk a 3. ellenfelünket. Ekkor a szövetségesünk villámgyorsan szétszedte mindkettőnk bázisát. Ennek mi értelme volt? Szegény társam be is írta: "idiot" és rögtön kilépett.

    Hihetetlen mekkora gyökerek vannak a világon.
  • lolSL
    #3818
    http://live.wcg.com/

    wcg döntő most
    Flash(kr) vs. Goojila(kr)
  • kék
    #3817
    Igen, az volt. Úgy tűnik már megoldották.