3856
Starcraft
  • Yeti_
    #1
    Hmmmmm, nem értem, miért merült feledésbe ez a tökéletes játék. De mindegy.
  • Yeti_
    #2
    Hé, kinek mi a taktikája hunters tipusú pályán?
  • Yeti_
    #5
    Hmmm, értem. Neem, csak minden szar témáról van topic, csak arról nem, ami megérdemelné.
  • Yeti_
    #6
    Mit értessz az ergo alatt?
  • Yeti_
    #8
    Hmmmmmmmm. Lehet, hogy eljárt felette az idő, de sorra mossa le a westwood(meg a többi hatalmas cég) szuper kurvanagy játékait. Úgyhogy hiába múlt el az idő felette, még mindig a legjobb taktikai játék.
  • RangeR
    #10
    Bazzeg:) azt mondja eljárt felette az idő:) és a kurvanagy mennyiségű eljárt idő alatt melyik játék lett a jó? mert én csak okádék moslék stratégiákat láttam azóta néhány kivétellel,de a kivételek is kb. 3 hétig voltak érdekesek vagy egy hétig.Starcraft meg 3 évig
  • Yeti_
    #11
    Igen. Egy játék nem attól lesz jó, hogy tegnap adták ki. Úgyhogy az ilyen "eljárt felette az idő" egy nagy baromság, és ugye nézd meg, hányan játszanak starcraftot minden este battle.neten.
  • Yeti_
    #12
    Várj, hasonlítsuk össze pár később kiadott Játékkal.

    Tiberian Sun
    Nos, kurvára kidolgozott grafika, elég magas hardwer igény, nem rossz videók.
    De ha a játékmenetet kellene minősítenem, 30%ot adnék rá. Még sosem láttam ilyen lassú játékot, ráadásul nincs benne semmi fejlesztés.

    A starcraft más. Írtó gyors játékmenet, alacsony hardwer igény, kitűnő grafika(még most is), és hatalmas újjítások. A játékmenet 95%, ha nem 99. A közti animációk 100%osan el lettek találva.

    És mi van a Westwood "mostani" üdvöskéjével, a ra2-vel?
    Nos, a játékmenet sokkal jobb lett, de még mindig nem az igazi. A hatalmas hardwer igény elég nagy elvárásokat követel tőle, amit szerintem nem éppen tudott teljesíteni. A közti videók csapnivalóak, inkább ne is rakták volna be őket. Sajnos örökölte elődjétől, hogy a jobb egységek lassabban mennek, ez nem is olyan nagy baj, de hogy fél órát kelljen arra várnom, hogy egy sima rakétás hajó elvánszorogjon egyik pontról a másikra, dögunalom.

    Szóval, a Starcraft mindig ütőképes volt, mindig ütőképes, és mindig ütőképes marad.
  • Zocsi
    #14
    Figyeljetek, figyeljetek srácok!!!
    Azé nem csak a Westwood van mint konkurencia!!!
    Rengeteg a kiadó cég! A Westwood szerintem a legszarabb!!! :) A Blizzard meg a legjobb!!! :)
    Igaz a Starcraft már régi, de elő lehet venni. NÉHA. Mondjuk a régiek közzül én is a TA-ra szavaznék, namondjuk abba elég kicsi lett az MI, pedig akkor nagyon dicsérték. Mind 1.
    A Starcraftban nekem annyi nem jött be, hogy a kiegészítőkben az egységek qrva szarok lettek, viszont jók a küldetések. A videók is pazarok! :)

    A tény az, hogy a mai játékok zöme szinte csak a látványra gyúr, és elég kaki a játlkmenet, de azért vannak közte nagyobb kaliberű játékok is.

    Ha Starcraftoztok is, azért legyen előttetek a WARIII, hamarosan kint lesz, és az elviszi a pálmát újabb 3 évre.

    BLIZZARD rulez. Csak qrva lassúak, napersze a minőség ott van!
  • RangeR
    #15
    Én ezzel sem értek egyet,nem is tudok sima Starcraftot játszani a Broodwar nélkül.baromira kellettek azok az egységek.Zerget lurker +devourer nélkül már nehezen játszanék,vagy stimpack nélküli terran gyalogosrohamot sem indítanék,ezért kellett nagyon a medic,vagy ledarálni a mutaliskeket,mikor kupacban vannak a walkiryvel...kellettek ezek az egységek.Főleg a dark templar,az aztán az igazi
  • Hmuda
    #16
    csak felhozom, hogy lássátok, mennyi topic van erröl a játékról : )
  • Zocsi
    #17
    Hát a BroodWar már nem Starcraft, azért a kettő nem ugyan az. A Starcraftban ki kellett használni ha zerggel voltál a gyors és olcsó szaporodásukat. Ha ügyes voltál lehetett protos is az ellen, akkor is nyertél. Fő a gyors stratégiai helyezkedés. Akkor is Terran rulez. Alá Atom bomba...egy helyre 3-at. Tuti rombolás egy képernyőnyi területen!
  • Zocsi
    #19
    Nem mindegy az! Dobhatod bárhová csak olyan hely legyen ahol jó sok az épület! És odáig nem nehéz eljutni, csak sok idő kell!!! :)
  • Laalee
    #22
    hmmm latom sokat jaccol neten.. :)
  • RangeR
    #23
    Hát tévedésben vagy Zocsi mert a Broodwar csak a Starcraft igazán,starcraftabb mint az alapjáték!
  • Zocsi
    #28
    Azért elég sokat játszottam Modemen, tehát tudom mi az, hogy emberi ellenfél! Ha nem megy a stratégia rész, akkor soha nem lesz belőled jó RTS játékos. Azért vol már egy-két darab a kezem ügyében.
    De az alapjátékban csak igazán nayg a versenég, mert nincs ilyen-olyan segédeszköz. Csak a legszükségesebbek. Na modjuk ráfér az a pár darab, mert elég szűkre szabott a kínálat.
  • Yeti_
    #29
    Hmmmmmmm. Nem tudom mi bajotok a sima starcrafttal, én most abban gyúrom magam. Igaz, a Brood warban már figyelmesebbnek kell lenni(nem rontunk ajtóstul a pokolba-lurker), de szerintem a sima starcraft is király.
  • Yeti_
    #30
    Aki csak belenézett, kinyírt két csávót, és azt mondja rá, hogy szar, az nagyon malac. Ha kicsit jobban belejátszana, akkor tudná, hogy ennél jobb játék aligha van(ha meg nem tud vele játszani, akkor meg ne kritizálja).
  • Yeti_
    #31
    Nincs is jobb dolog, mint este beülni a gép elé, felmenni battle.netre, és szarrá verni pár embert. Aki még nem tette, az próbálja ki, rohadt jó érzés.
  • Yeti_
    #32
    Izé. Van valakinek egy jó replaye? Mindegy, hogy nyert-e vagy vesztett. A no rush for 20minesek érdekelnének nagyon. Nekem is van egy rakat, mindenféle, ha kell valakinek, szóljon!
  • Laalee
    #33
    mert a sakk bonyolult? az egyszerüségben van az ereje. könnyen megtanulhato és utana mar csak a taktika a nyerö.
  • Laalee
    #34
    cg.cportal.hu

    itt talalsz replayokat dögivel.
  • cmzsolti
    #35
    ahoz ,hogy tudjak replayt késziteni ill. lejátszani ahoz kell a 1.08-as pecs nem?
    de ha felrakom csak az eredeti játéknál müxik mert kéri a cd-t
    nincs ehez a pecshez crack?
  • Yeti_
    #36
    Köszi, majd megnézem
  • Yeti_
    #37
    Ezt hogy is érted?
    Csak az eredeti játéknál müxik, mert kéri a cd-t.
    Azért működik, mert kéri a cd-t, vagy hogy?
  • Yeti_
    #38
    Amúgy kell
    :)
    Próbálj nélküle replayt lementeni
  • Laalee
    #39
    van hozza crack is de ha win9x alol jaccol eleg csak a cdfs.vxd t a win95 böl kiszedettel felülirnod és maris nincs cd vedelem a starcraft-ban. mugy a www.gamecopyworld.com on talalsz crack et
  • Gamina-
    #49
    nem lehet...
    :(( csináltam egy szobát, hogy ne barmoljuk ezt tele szoba neve: LameWigy !! :)) gyere oda!! :))))
  • Yeti_
    #50
    Némi értelmes hozzászólás még?
  • Yeti_
    #51
    Ki milyen klánban van?
  • Yeti_
    #52
    Van itt valaki a Lordofprotoss klánból?
  • Laalee
    #53
    ujpesti vagy nem? uszoda mogott lax
  • Gamina-
    #54
    Laalee igen!!! de Te Ki Vagy??????
    pls áruld már el!!!!
    jah és már az 1.8-as béta a menő a BNeten. :))))
    jah és én a :osok "klánjában vagyok: :)) :gamina:
    de a ™ klán, LFP, 'CF', a nagyon menők....vagy csak az én szívemhez állnak közel? :)))) Jah még vmi: Ti hol szoktatok jáccani? :)) (BatleNeten)?? mert van egy sixwatcher server, ahol csak magyarok vannak, és többségük nagyon jóóófej!!! ;)))
    Köztük Én is... :))) szal ha jó gáááámáákat akartok, gyertek ide. :)) akinek segítség kell, az írjon mailt!! :))) mail: [email protected]
    nah byz mára! ;))))
  • Laalee
    #55
    muha ako el nem mondom! :)
    de ismersz szemelyesen is :)
    talalgass!
  • Gamina-
    #56
    laaleeeeee!!! megöllek!!!! :))))
    de ha személyesen ismersz...és IV. kerületi avgy, akkor honnan tudod, hogy Gamina vagyok?? ezt kevesen tudják...legalábbis újpesten...
    megamúgyis...csak az IRC-s társaság!!!!!!!
    szal ne tudom.. :(((( kérlek mondd máááár el!!!!!!! halvány lila fogalmam sincs, hogy ki lehetsz!!
  • Gamina-
    #57
    ööööö Szita?
    vagy ki vagy???????? :))))))
  • Laalee
    #58
    pssz elnemond senkinek inkognitoba vagyok!
  • Gamina-
    #59
    komolyan???:) Szita??? nem szivacc??? :)))
  • Laalee
    #60
    mondom hogy pszt...
    na irok levelet csak kukkold meg a freemailt...
  • Yeti_
    #61
    TM klán? Igen, hallottam már róla, meg is néztem a weblapjukat, nem ez az, amelyik a kezdőknek segít(lehet, hogy nem)? Na mind1. De ahogy láttam a honlapot, a kezdőknek való segítség annyiban nyilvánul meg, hogy hogy kell használni a battle.netet.
    De biztos tökös klán.

    Ezt hogy is értetted? ":osok "klánjában"?