205
Üdv. a \"legek küzdősportjában\"
  • bens
    #44
    én is szép lassan haladgatok :-)
  • Brolly
    #43
    Hali!
    Ti amúgy külön szoktátok edzeni a sípcsontot, vagy edzésen a rugástól erősödik az magátol? jah és arra nem tudtok vmi jó trükköt, hogy egyedül hogy lehet a combot erősíteni, nem úgy mint a gugolás hanem ahoz hasonlóan mint amikot edzésen rúgják egymás combját hogy a fájdalomküszöbb nagyobb legyen.
  • PESK
    #42
    Aham értem hát nem olyan régen nyomomkét éve kb.
    Semi és lightban versenyzek de csak egyenlőre megyei versenyeken. Maj szép lassan haladgatok előre.
    És te?
  • Zsoldos
    #41
    Tudtatok, hogy egy fejdobasnal nem csak a fejet dobjuk el, hanem annal fogva az egesz embert?
  • bens
    #40
    frenetikus nyomozói hajlamaimat kihasználva megnéztem az adatlapodon szereplő hobby-részt, ahová beírtad h kickboxolsz.

    és mennyi ideje nyomod? semi, light, full? szoktál versenyezni?
  • PESK
    #39
    Békéscsabán. De honnan tudod h kick-boxolok????
  • bens
    #38
    én sem okoskodni akartam. csak elmondtam :-)

    hol kickboxolsz?
  • PESK
    #37
    Én nem okoskodni akartam csak elmondtam!!!
  • PESK
    #36
    Ezt hogy érted?
  • bens
    #35
    hát ez most kár lett volna ha benned marad : |
  • PESK
    #34
    Sziasztok!
    A kézhátütés (uraken) a kéz hátsó részével ( vagyis NEM a tenyeredeel) ütöd az ellenfél fül alatti részét. Beugrásból érdemes megütni. Ez az egyik leggyorsabb utésfajta. Könyökből csapódik ki.
  • bens
    #33
    igen, meg karatéban is meg sok helyen, de a thaiboxolók tudják általában legjobban alkalmazni, mert náluk csak olyan küdelem van, amiben van könyökütés...
  • bens
    #32
    a kézhátütés sem azt jelenit h az ellenfél kézhátát ütöd :-|

  • peacyg
    #31
    mármint térddel rúgás...térdet nem lehet rúgni
  • peacyg
    #30
    kempoban is van könyökütés és térdrúgás :P
  • bens
    #29
    a thaiboxot azért mondják egyesek a legek küzdősportjának, mert éledben mennek az olyan technikk mit könyökütés, tédrúgás... amik egyik irányzat küzdelmeire sem jellemzők. én úgy fogalmaznék, h a LEGveszélyesebb küzdősport.

    persze már a ketrecharchoz, mert a többi mészárszékhez képest a thaibox sem mondható leg-nek.
  • peacyg
    #28
    Szerintem nincs olyan, hogy legek küzdősportja. Mert minden hmnek, küzdősportnak van hiányossága, pl tudtommal a thai-box nem oktat földharcot, ami néha eléggé hiányozhat. Egyébként az én szuverén véleményem az, hogy minden küzdősport/harcművészet tökéletes a maga nemében, és az a fontos, hogy szeresd csinálni. Amúgy én se nem thai-boxolok, se nem vagyok 57-60 kiló :D Én kempozom és 86-7 kiló vagyok.
  • MuERTe
    #27
    Aha :))
  • mateos
    #26
    Hi !! üdv neked is , én nem vagyok semmiféle küzdősport team-ben , 67-68 Kg.-vagyok , tiszta "izompacsirta" :-) , ÉS ROHADTUL NEM ÉRDEKEL A KÜZDŐSPORT.najó ez csak az én véleményem , további jó forúmozást. ByE
  • Efreet
    #25
    MuERTe te rohadtul unatkozhattál....
  • MuERTe
    #24
    Inkább geisha ball mint thai box :))))
  • [Red]
    #23
    hát az egy olyan konzol-féleség... :)
  • adacsa
    #22
    MI az az X-boX?
  • Laalee
    #21
    miert az x-box az?
  • Lacc
    #20
    Miért mi ez? Hokedli?
  • Laalee
    #19
    ja csak h arcon vagnak vele joban faj...
  • Lacc
    #18
    Ez a thai box olyan, mint az X-Box?
  • Lteebee
    #17
    Milyen igaz!
  • adacsa
    #16
    mert szerintem a judo nem oda való vagy mert nem tartják oda valónak vagy mert lusták vagy mert bla bla bla . . .
  • Laalee
    #15
    az izgibb? szerintem az jobb amikor ket lany gyuri egymast a ringben :) egykis iszappal meghintve :)
  • Laalee
    #14
    meg el is olvastam mindent mostmar nagy budo mester vagyok :) amugy a judo miert nics a listan?
  • adacsa
    #13
    az is a része. de a nagycsákók is rugdalják egymást
  • Mike
    #12
    Thai box az, ahol mar a kiscsakok is rugdaljak egymast a ringben? vagy nem?
  • adacsa
    #11
    jólvan na!
    megnézted az oldalt?
  • Laalee
    #10
    nem mondod... mar aszitem telleg olyan erös... most egy vilag omlott osze bennem... a pokemon se valos? :)
  • adacsa
    #9
    van dame inkább kick-box terén ügyes. remélem elég érett vagy hozzá hogy elhidd amiket a TV-ben látsz nem mind igaz.
    nézd meg ezt az oldalt:
    http://www.med-courier.com/harcmuveszet/stilusok/rovat.phtml?rovat=stilus&stid=54
  • Laalee
    #8
    nemtom meselj :)

    van dame a peldakeped? :)

    te is bambuszrudakat rugsz félbe?
  • adacsa
    #7
    ok. akkor mi érdekel?
  • Laalee
    #6
    is-is :)
  • adacsa
    #5
    ja igen de nem minden versenyző fejdísszel a fején megy be a ringbe.

    Amúgy most érdeklődsz vagy csak unatkozol?