120
Total Annihilation
  • Lemming
    #40
    Te is?? Lol...

    Echoval szoktuk néha tolni, eccer beszállhatnál...
  • Since
    #39
    Valaki tudja honnan lehet letötleni a gammát? :)
  • sickb
    #38
    Nagyon jókat játszunk mostanában pár ismerősömmel neten keresztül. Ha gondoljátok este 19:00 től általában mircen a TA.hu n gyűlünk össze.
    Mai napig a legjobb stratégiai játéknak tartom én is.
  • Braveheart
    #37
    NEm tudja vki miért nem mennek az új mapok?
  • GanXstaZoleeWrk
    #36
    nem egeszen mert meg van adva hogy cd darab szerint hány nem cds játszhat nem tudom jobban megfogalmazni :) tehát ha jól emléxem akkor 1 cdvel 2 ember játszhat igy, oly módon hogy a 2. embernek multi opcióban van telepitve a game.

    Egyebkent annó én ezzel keztem a multizást játék klubban a bakáts téren vagy hol :) és tényleg über strat. :)
  • IvanovicsTech
    #35
    A Game Spy is mindenidők LEGJOBB Stratjának választota.Amúgy csak a Servernek kell CD.Ha lehetne én is szivesen játszanák vele neten!
  • Braveheart
    #34
    Én is elolvastam az új topicot, fel is raktam a játékot megint meg a kiegészítőket oylan sorrendben, ahogy ott le lett írva. Azonban ha új mapokat akarok válsztani, a menüben a minimap egy nagy fehérséget mutat és ha el akarom indítani a pályát kifagy a game. Mi lehet a baj? Ha ez jó lenne, én mennék multizni.
  • Aquli
    #33
    Itt reagálnék az új nyitott topichoz: Egyértelmű, hgoy ez minden idők legjobb stratégiai játéka, semmi sem múlhatja felül, tökéletes alkotás, főleg a teljesen egyedi (legalábbis én még máshol nem láttam hasonlót) nyersanyag-kezelési rendszere lett nagyon eltalálva. Nekem sajnos csak 56k-m van, de nemsokára lesz kábelnet, NAGYON szívesen játszanék neten.
  • Ransom
    #32
    És szerinted kapni manapság boltban?
    Mert én egynek a listájában sem láttam...
  • grebber
    #31
    Ezt a gamet de szerettem csak eljárt felette az idő.
    Régebben olvastam valami makogást valami folytatásféléről,de azóta semmi hír.
  • Braveheart
    #30
    Hali nem tudja vki hogy multiban hogyan lehet több AI-t berakni, mint ahány emberi játékos van? Nincs vmi mod vagy vmi? Tök szar hogy haverra lnyomnánk sok gép ellen de csak 1-1 gépet tudunk berakni fejenként :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    ha jóltudom bótba olcsóbb mint ha kiírnád cd-re ..
  • Davidus
    #28
    jó a zenéje
  • Ben C
    #27
    faszt jobb a generalsnál vajdi...:)
  • Braveheart
    #26
    Az igaz hogy multiban csak annyi AI palyer lehet, mint amennyi emberi játékjos van? (azért mert midnenki berakhat 1-et) Nem lehet többet beállítani? Jó lenne pl 2 ember vs 4 gép. Ja és multiba nhogy lehet az AI játékos erősségét megváltoztani? Ugyanis nagyon topák alapban.
  • Augustus Gigo
    #25
    yó, csak én akkor azzal jácottam(ra) nem a ta-val
  • antijedi
    #24
    red alertel jah, de annak semi köze ccc-hez :PPP
  • [DFL]vajdi
    #23
    kicsit régebbi mint red allert
  • [DFL]vajdi
    #22
    red alertel egyidös
  • Augustus Gigo
    #21
    nem tom annak idején engem nem fogott meg, red alert jobban bejött
  • antijedi
    #20
    tényleg kurvajo game, de c&c vel nem igazán egy idős, kicsit időzavarban vagytok :P
  • Játékos
    #16
    Volt még kiegészítő lemeze is , a Battle Tactics és a Core Contingency . A második jobb volt , azt sokáig nyomtam . Karácsonykor játszottam vele utoljára , csak a 21-25-ös pályákat , azok az igazi kihívások .
  • PResident Evil
    #15
    ja persze, én is nagyon csíptem.. lehet most felteszem és végig nyomom... nosztalgiázni van kedvem :)
  • PResident Evil
    #13
    kicsi, régi és kockás :D
  • zaki
    #12
    ez meg milyen game?
  • PResident Evil
    #11
    na de ez akkor is LOL :D
  • Inquisitor
    #10
    Neten nem megy a három gépenként egy lemez dolog?
  • PResident Evil
    #9
    ez LOL !!!
  • [DFL]vajdi
    #8
    Hi, akinek van kedve nyomni egy TA gamet az jöjjön most azonnal!!!
  • Laalee
    #7
    a gyari verzio 999 ft ha jol lattam... majdnem annyi mintha letöltöd es kiirod cd re...
  • Lacc
    #6
    Nekem mind1, csak le tudjam szedni!
  • Lacc
    #3
    Ja, de nem lehet valahonnan letölteni?
  • Lacc
    #1
    Tudja valaki esetleg, hogy honnan lehetne letölteni?