120
Total Annihilation
  • rtfmZoli
    #120
    http://www.planetannihilation.com/
    http://tazone.tauniverse.com/
    és eléggé régi a legfrisebb patch, na nem baj, majd a SupCom-mal zúzunk :)
  • vagzoltan
    #119
  • vagzoltan
    #118
    hol lehet a legfrisseb patch-et letölteni???
  • Zocsi
    #117
    Hello mindeki!

    Nem tud valaki adni linket, vagy torrent tracker file-ta, mivel le tudnám tölteni a teles TAK-ot? Naon kellene!

    Üdw nektek és a Bertha legyen veletek!
  • vgvg
    #116
    Valaki tudna segiteni plz hogy honnan tudom letölteni?+a kiegészitőket is?

    Elöre is köszi
  • Czud
    #115
    Ahogy mondod. Meg van adva az hogy adott térképen hányan lehet játszani. Valaki csinál egy servert és az játszik rajta aki akar.
  • lammaer
    #114
    Köszi... a bolygós csaták a kérdés: szóval mindegyik bolgyó egy multiplayer térkép ahol afféle sima multis küzdelemben kell lenyomi a másik oldalt? Hogy döntik el, hogy az X core-os játékos közül ki fog éppen csatát vivni egy bolygóért?
  • Czud
    #113
    Felmész a honlapra letöltöd valamelyik clienset. Feltelepíted és elindítod. Csinálsz magadnak egy accountot. Ezek után már lehet választani oldalt core vagy arm; amit késöbb már nem tudsz megváltoztatni max ha új accountot csinálsz. Van 3 fajta játék: friendly, training és igw.
    friendly: szerintem egyértelmű.
    training: azonos oldalon állók játszanak egymással (a játékban csak coreok vagy armok lehetnek). Ennek az a lényege hogy ha ilyet játszól akkor az eltelt idők után kapsz training pontokat. Ez azért kell mert ahhoz hogy a rangod növekedjen ez is egy feltétel. Meg van adva hogy bizonyos ranghoz hány ilyen pont kell.
    igw: Intregalactic War. Ez a lényege az egésznek. Van egy galaxis térkép ahol bizonyos bolygókat armok másokat pedi corok uralnak. Azonban vannak bolygók amiken mind a ketten jelen vannak. Ezeken kell harcolni mind addig amíg a másik fajt ki nem szorítjuk 100%an. Itt a megnyert csatákért kapsz xp pontokat. Attól függ hogy mannyit hogy milyen pályán mennyi időt és milyen ranguval játszol. Az xp pontok kellenek a rangokhoz (meg persze a training de azt sokkal könyebb összeszedni).
    Egy újabb rangot úgy lehet elérni hogy megvan a megfelelő training pontod (ehhez nem kell sok elég ha játszol 1-2 ilyen meccset és máris egy ideig nem lesz vele problémád), kellő xp pont és még az is megvan adva hogy hány győzelem kell.
    Nekem pl már meglenne a megfelelő pontszám a következő ranghoz de nincs még elég győzelmem hozzá.
    Ha van kérdésed szívesen válaszolok..
  • lammaer
    #112
    Kiváncsiságból megnéztem, de nem igazán világos, hogy is működik az egész...
  • Czud
    #111
    http://www.phoenixworx.org/ - tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom
  • Czud
    #110
    Phonix Works vagy valami ilyesmi. Ez egy olyan program amin keresztül lehet online totalozni. Nagyon jól meg van csinálva: lehet rangokat szerezni bolygókért harcolnio meg minden. Javaslom próbáljátok ki. Késöbb belinkelem az oldalt ahonnan le lehet tölteni a progit.
  • lammaer
    #109
    Ööööö... mi az a PW?
  • Czud
    #108
    Hali nem tudom ki mennyire játszik még a játékkal. Én csak ajánlani tudom a PW-t. A kérdésem a következő lenne: van több olyan pálya (Great Divide 2 Crystal Maze...) ahol egyszerűen nem találom a metált. Nincs az a szokásos hely megjelölés. Csak úgy tudom megtalálni ha alul kiírja hogy ott bizony metal van. Ha van valakinak valami ötlete akkor azt köszi
  • lammaer
    #107
    Aha... igy már más a menyasszony fekvése...
  • Thanatos
    #106
    közbe rájöttem hogy az új ta vagyis a supreme commander topicjába irtam asszem, sorry ezt benéztem :)
  • lammaer
    #105
    Lassú viz, partot mos :) Mellesleg melyik HSZ-ben irtál róla?

    Különben csak pontositás végett a #95-höz: A TA Spring nem MOD, hanem egy teljesen önálló, ingyenesen letölthető full játék, ami gyakorlatilag felujitja az eredeti TA-t.

    Tehát mindenki, aki még nem játszott TA-val: irány a Spring letöltő hely, lesz egy full játék ingyér, ami ráadásul jó is :)
  • n0rad
    #104
    Fileuniverse - Mindenféle TA cucc

    És itt a SPRING részlegben találhattok a fejlesztett ENGINE -hez kompatibilis kiegészítéseket, modokat, pályákat
  • Thanatos
    #103
    egy félévvel ezelött is belinkeltem de a kutyát se érdekelte :P
  • lammaer
    #102
    Kapásból egy:

    TA Unit Pack, 230 új egység, kitesztelve, behangolva. A Filefrontos mirror még regisztrációt sem kér, épp most töltöm, a cuccot.

    http://www.planetannihilation.com/taucp/taucp.htm


    További találatokért google, de a 230 egység az szvsz nem kevés :)

  • Pearis
    #101
    MOst néztem meg, általában az ilyan pack-ok letöltése pénzbe kerül:(, nincs valami jó kis oldal, ahol nem kell fizetni? thx
  • lammaer
    #100
    Keress unit packokat, azoknál már figyeltek arra hogy ne akadjanak össze a különféle hegesztett egységek...
  • Pearis
    #99
    az a baj, hogy nem megy úgy, hogy belerakom az egységeket. Teljesen összerakott stabil játék kellene nekem, mert már nagyon ráhangolódtam:(. de azért köszi
  • lammaer
    #98
    Jobban jársz ha benézel a TA Unit Universe-re. ott van egység dögivel, válogathatsz kedvedre.
  • lammaer
    #97
    Kinézetre elég brutál, de még mindig nem tudtam teljesen megszokni a manapság nagyon divatos 3D RTS-eket. Azért kipróbálom, köszi a hozzászólást.
  • _Atti_
    #96
    ezt láttam de nem is tudom..átláthatatlannak találtam ugyhogy nem próbáltam ki végül..
  • n0rad
    #95

    ÚJRA CSÚCSON LESZ A TOTAL ANNIHILATION!!!

    Találtam egy újító-modot

    címe:
    http://spring.clan-sy.com/

    Current features:

    * High resolution maps, viewable from all angles and ranges
    * Dynamic map with craters from weapon and unit explosions
    * Work with unit files from Total annihilation
    * Realistic 3D trajectories for weapons
    * Fully 3D air combat
    * Several camera modes to suit different tastes
    * Mod switcher
    * Lobby Client

    Aki tudja, az megértheti
    Tervezve van még SKIRMISH AI, meg új GUI, meg stb.
    ---
  • Pearis
    #94
    Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy valamelyikőtöknek megvan-e teljesen, összes egységgel most a total, mert nekem nem megy sajna a sok egységgel, jó van egy pár, de jobb lenne, ha lenne több:). köszike
  • lammaer
    #93
    jaja, amikor csúcson volt, olyan mod-ok voltak hozzá, hogy ihaj... szerintem ebben az RTS-ben volt a legtöbb/legvaltozatosabb egységkészlet.
  • _Atti_
    #92
    azért kösz

    Amugy marha nagy ez a játék, sajnálom hogy fénykorában sose volt hozzá szerencsém..de újra bebizonyosodott számomra hogy öreg gém nem vén gém:)

  • _Atti_
    #91
    hát megnéztem sajnos nincs rajta a cdn..mind1 leszedtem mp3ban azt egy winamprból:P
  • lammaer
    #90
    Tudtommal a zenék a CD-na audiotrackekben vannak... próbált ki, hogy cd lejátszóban hallod e őket (az első tracket ugord át... :) )
    Ha nem szól, akkor lehet, nincs is rajta a CD-n...
  • _Atti_
    #89
    Tud valaki megoldást arra hogy lejátsza a zenéket? nekem no discet ír mindig..gondoltam az a baja hogy image ugyhogy kirtam, de ugyse jó..rendes 2 cds verzió wanadoorol
  • mallar
    #88
    de neten??????????? lanban biztos menne de nem ment neten!!!!!!!!!!
  • Braveheart
    #87
    én tudtam a haverommal multizni xp-n
  • mallar
    #86
    hÉ! valaki segítsen már!!!!!!!!!!!!!
    HELP HELP HELP!!!!!!!!!
    tudom ez a téma nem foglalkozik a sima(3.1) total annihilational
    de ha valaki +tudná mondani hogy miért nem lehet multizni vele XP alatt az légyszi irjon már!
    előre is kössz: metaxa

    ta oldal !FRISS!hunta.atw.hu
  • Borg87
    #85
    Sziasztok olvasgattam, hogy kéne valami frissítés de hol találom meg? Multiban nemtok játszani hiába megyek a netre légyszi segítsetek előre is köszi :)
  • ele
    #84
    segitsetek légyszives,szeretném megszerezni.megvenni a TA küldetés lemezét core contingencyt.de nem találom sehol.
  • Hydra
    #83
    Mi lett a sote szerverrel? hol van a ta szoba ircen?
  • Thanatos
    #82
  • postmortem
    #81
    az lrontott linkekért + bocs :DDDDDD