22
  • CSOCSO
    #22
    hm...DVD-s GC?
  • CSOCSO
    #21
    Ezt mond a psx es MGS ra!!!!!!!!
  • Alien!
    #18
    Ja,a Dreamcast is könnyen programozható,mert Win alapú az oprendszere,aztán ez mégsem nyomott a latba semmit...Mint láthatjuk...
  • CSOCSO
    #17
    bocs egy n64 emulálásához kellet egy igen kemény pc gondol del mi kell egy Gc hez..gef 3 meg p4!!!
  • CSOCSO
    #13
    Emulálható???? tudod milyen gép kell egy GC emilálásához?? én egy psx et emuláltam egy 300 as gépen jo hogy megmozzant!!! a nintendo 64 ről nem is beszélve! meg dc meg ilyenek! nem azért találd már meg nekem a ps2 emulatort meg a GT3 at! ha megvan akor dobom a tervet hogy veszek egy GC-t!!meg azt figyeljétek meg mikor 1 hétig menni fog a net hoyg egy gamezt leszedjen! ja és nem is bizti hogy futni fog meg stb...
  • CSOCSO
    #11
    Hm nekem is GC-m lesz ja valaki kérdezte hogy DVD-t tudja! amerikáb kijön a DVD verzió gondolom majd itt erupában is kijön!
    A nintendoval eddig csak az volt a baj hogy kazis volt igy nem fértek rá a komolyabb gamezok!De most egy lemezen 1,5 giga!:)ehh ehh..amugy nekem megvan az összes Gamecube video az E3 ról! és igen komolyak!
    MIndehol azt mondják hogy a GC-tbaromi könnyű fejleszteni ezt én is hallottam de még azt is hogy az XBox kissebb bukás volt az E3 on!!!remélem a ps2 nem fogja elvenni a piac nagy részét és kb 3 egyenlő részle terelődik majd a paic!

    na mindegy GC rulez!
  • sanya_
    #1
    Az IBM proci a Nintentó mellett szól az Nvidia videointerface pedig az Xbox mellett. Majd kiderül melyik sikerül jobban.