Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mardel
#18998
Csinálsz egy mappát a docs vagy a zip nevével(ez nem szükséges ha fájlok mappával együtt vannak becsomagolva). aztán a mappát átmozgatod ide: C:\Program Files\Stardock\ObjectDock\Backgrounds

vagy ha több almappa van a csomagolt fájlban pl.:Background (C:\Program Files\ObjectDock\Backgrounds\), Poof (C:\Program Files\ObjectDock\), Running Indicator (C:\Program Files\ObjectDock\Running Indicator).
Ha van readme akkor mindig olvasd el!!

"Timeo Danaos et dona ferentes."

SASboy
#18997
leszedtem egy objectdockot van egy zip fileom és abban vannak fájlok. hogy tudom alkalmazni?

nice legs. what time to open?

#18996
Küldöm, csak otthonról, ma este!

nxfn
#18995
picsaszép

ScOrpY
#18994
teccik, csak nem rakom fel

Enny1

SASboy
#18993
lényeget nem írtad. Tetszik vagy nem?😄

nice legs. what time to open?

ScOrpY
#18992
segíícséék
újra raktam a vindózt és olyan szép volt az ikon írása (nem volt neki rusnya háttere) wallt cseréltem és háttere lett. nem tom hogy kell kiszedni .
segíícséék

Enny1

ScOrpY
#18991
én már felraktam.
minden ikonnak a skinét megváltoztatja mac stílusúra.
új hangok (pl bejelentkezõ képernyõnél bejelentkezõ hang)
mac-os betötltõképernyõ
kurzor
amikor rákkat az ikonra asztalon effektel jön elõ (hasonló az objectdochoz de mégse)
felrak egy objectdoc hoz hasonló progit
stb

Enny1

#18990
csak kinézetre?

SASboy
#18989
aki próbálta már írjon véleményt pls. érdekel a progi, de nem merem felrakni

nice legs. what time to open?

Crem
#18988
nem!😊
3 napja raktam újra az egész gépet. (elvesztettem a rendszergazda jogom a gépen😞( )

Viszont biztos, hogy nem lehet rossz, ha a CHIP magazinban benne van!😊)

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

#18987
lejárt lemez :p

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Amse
#18986
és tesztelted már?
mûködik rendesen?

Crem
#18985
Találtam egy programot, amivel full MAC-et tudunk csinálni a gépbõl!😄DD

Akit érdekel: flyakiteosx

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Guer
#18984
thx

ScOrpY
#18983
mitmé másolok?

Enny1

ScOrpY
#18982
Frozen Whispers
#18981
Tudom nem a legszebb de nekem tetszik ^^

Sírfelirat: \"Megszületett, virágzott,eltemettük, kimászott\".

Guer
#18980
wp linkt plz

Mardel
#18979


remélem jó lesz, fáradt vagyok ezért ha elszúrtam sry 😞

"Timeo Danaos et dona ferentes."

Mardel
#18978

"Timeo Danaos et dona ferentes."

cement
#18977
örbön ezizs. mémásolz? :c

respect to the man in the ice cream van

ScOrpY
#18976
Házas o.o

Enny1

ScOrpY
#18975
zsíros (y)

Enny1

cement
#18974
khm szoval

respect to the man in the ice cream van

cement
#18973
májne. classic windowstheme, mert lejart a wb5 trial és /me lusta sazlé...

http://www.sg.hu/galeria/10676396181144501872.jpg

respect to the man in the ice cream van

cement
#18972
elég borus igy a joido kezdetén :C

respect to the man in the ice cream van

Crem
#18971
<#eljen>

Milyen repcsi ez?

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

#18970
Tetszik. a hõmérsékletmérõt tedd a mûszerfara 😊

Törölt felhasználó
#18969
Most ilyen:
ScOrpY
#18968
cép

Enny1

B@ldrick
#18967
#18926 #18945 #18952 #18960 tecc all <#eljen>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Guer
#18966
thx

gnar killer
#18965
egy van o:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

#18964
#18930

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#18963
kössz, itt melyik az?

gnar killer
#18962

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

#18961
Szép!!! eltudod küldeni nekem a winapmp style-t?

gnar killer
#18960

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

aston shell
#18959
kaphatnek en is, ha nem gaz?

[email protected]

elore is koszi

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

#18958
kaphatnék vs linket?

#18957
E-mail ment!

aston shell
#18956
hy! az msn skint leszedheted errol az oldalrol: (nem ment most valamiert a linkeles)...

skin: >>> http://www.msnclub.hu/index.php?site=80&pr=26#Scene_1

elvileg regelned kell magad az msnclub.hu oldalan, de utana mar mindent tolthetsz onnan.

ui.: bocs a kesesert, de alaplap csere volt a gepemben, igy nem tudtam valaszolni.
hasznald egeszseggel 😄

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

Guer
#18955
ha van vkinek esetleg törése WB hez akkor szoljon plz....

VinylToy
#18954
Zene tetszik 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

desigo
#18953
<#eljen> tetszik a hangulata
Nfol
#18952
Mutatok már én is valamit, igaz hogy egy héttel ezelõtti kép, de most is körülbelül ilyen.

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18951
Kipróbáltam. Öt perc után már az idegbaj kerülgetett, komoly munkára használt gépen ÉN nem használnám. Persze mókának jó. 😊

http://nfol.extra.hu

precision
#18950
nemtom, hogy van e haszna 😊
de jól néz ki

Bazinga!

#18949
jópofa

football without ultras is nothing