15
  • Andor PaPa
    #15
    Jó teszteket találtál! Kiteszem őket a falamra!
  • MuERTe
    #14
    2x Athlon MP 1200 teszt egyéb munkaállomásokkal(pl.sgi onyx)
    nem rosz nem rosz:)
    érdemes végignézni az egész cikket!
  • MuERTe
    #13
    döbb....
    http://www.aceshardware.com/Spades/read.php?article_id=30000190
  • Andor PaPa
    #12
    Azért az Athlon igen is jó szerverbe. Nem túl nagyba, de jó. Már több Atlonos szervert reparáltam, így a teszt adataikat is ismerem, és kijelenthetem, hogy az Athlon jó kisebb szerverekbe. A multiprocesszoros üzemmód meg majd lesz valahogy, most jöttek ki a dualprocis Socket A-s alaplapok.
  • MuERTe
    #11
    a kettő közt csak annyi a különbség,hogy a régebbi képes a MultiProcesszoros(ezért MP) müködésre,de hivatalosan nincs támogatva benne ez a mód,az ujakban pedig ez a rész fejlettebb,ée természetesen erősen támogatott:)
    a duront tényleg el lehet felejteni az mp-s rendszerekben,vigaszalásul szolok,hogy a celeron is magányos harcos(mielőtt valaki fikázni kezdené...).
  • An-Dee
    #10
    Közben kideritette, hogy itt hülyeséget irtak, nincs MP-s proci, csak chipset, szóval nem lesz külön proci, a sima athlon (nem duron) jó bele.
  • An-Dee
    #9
    barni

    szerintem ez köztudott, hogy az intel kiadta az sse2 utasításkészletet, és az is, hogy az amd bejelentette, hogy a jövöben támogatni fogja.
  • An-Dee
    #8
    Szerintetek lehet ezt + alaplapot majd kapni itthon? mert hogy én erre várok már, mióta elöször eset róla szó.