28
Segítsetek!!!!!!!
  • derdani
    #28
    HI! Honnan tudok leszedni patchet az UT 1 hez? Mert Windows 7 -en akarok játszani vele és patch nélkül nem működik.
  • Malaga
    #27
    Helló !

    Segítséget szeretnék kérni.
    Fegyvermodellekről van szó, méghozzá az eredeti modelleiről, csak a skin nagyobb felbontású. A modellek utx és int fájljait a megfelelő könyvtárakba helyeztem, de aztán filmszakadás.
    Mit lehet tenni ? Hogyan készíthetek belőle pl. mutatort ?
    A skinek BMP. fájlok, talán valahogy ráhúzhatók a játék original kisfelbontású fegyvermodelleire ? A skin 512x512 felbontású, ami lehet gond, de valamely fájlban át lehet állítani valamit és így elfogadná.

    A modelleket, skineket a
    http://www.planetunreal.com/epicknights/files.shtml
    oldalról szereztem.

    Köszi az esetleges segítséget.
  • tbundy
    #26
    reméljük
  • dronkZero
    #25
    Köszi szépen!

    Femélem fel tudom majd patchelni 436ra...
  • tbundy
    #24
    oksi, indul a bakterház
  • dronkZero
    #23
    küldtem privát üzenetet...
  • tbundy
    #22
    összecsomizva is 13 mega , persze megoldhatjuk valahogy, keress meg
  • dronkZero
    #21
    Pleeeeeeeease! :)
  • dronkZero
    #20
    Helló!
    Tudnátok segíteni? Az UT(Unreal Tournament, az első) CDmen meghalt az unrealshare.u fájl. El tudná nekem valaki juttatni?
    ICQ 92415853
    Köszi!
    Zero
  • Gabo
    #17
    Muszáj ezt minden elérhető topikban megkérdezni?
    Elég egyszer feltenni a kérdést, ha valaki tud vagy akar válaszolni, ott is meg fogja találni a kérdésed.
  • Gabo
    #14
    CSOCSO:
    1. A mod milyenségét nem a mérete határozza meg. Ismerek egy Dominator modot ami alig néhány k-s, ellenben hihetetlenül jó hangulata van.
    2. Ha már képtelen vagy a mod-hoz mellékelt readme jellegű fájlokat elolvasni és megérteni, és ezért kérdést teszel fel, mi lenne ha normálisan kérdeznél? Ha a kérdésedbe nem lenne burkolt vagy nyílt anyázás?
    3. RTFM! Ugyanis a fent említett readme nevezetű olvasmányok tartalmazzák a leírást a mod feltelepítéséhez és indításához.
    4. Kutyát nem érdekli, hogy honnan és hogyan töltesz le! Arra is képtelen vagy, hogy megkeresd a magyar lelőhelyeket ahonnan normális sebességgel mehetne a letöltés. Pedig szinte minden használható mod megtalálható a Hunreal Worldon és többségük az mportalon is.
    5. Nem értem azt sem, miért szenvedsz egyáltalán a letöltéssel, hiszen ezek elsősorban multiplayer modok? Saját bevallásod szerint pedig az UT egy szar és a legjobb multiplayer game a Turok 2. Menj vissza inkább Turokozni, az való neked!

    Többiek:
    Bocs mindenkitől! Tudjátok, hogy általában szívesen segítek, de vannak emberek akik kihozzák belőlem a "legrosszabbat".
  • CSOCSO
    #13
    Az tök nem tud érdekelni hogy hány mega!!! a v160 an nem kéri a 140 et?????
    mert az egyik progz kéri a régebbit pedig 60 mega és a régebbi is ekkora...szal mit töltek? 140 et és 160 at vagy csak 160 at?
  • #12
    Nem akarlak letorni CSOCSO, de ha az SF 104-et (StrikeForce) szeded, akkor felejtsd is el, mert kijott a legujabb v160-as valtozat, ami csak rongyos 266mb...
  • CSOCSO
    #9
    Jah amugy a www.time2die.de-ről töltök mindent!!
    Most meg eléggé szopat a szerver:) a 104 megásat nem tudom folytatni pedig 87 %nál tartok:)
    kurva jó:)
    és annak a 11 megás patchét sem tudom tölteni:)
    Emberek!!!!!!!!!!!!
    Ezt még nem mondtátok el honnan lehet elindítani a Mod okat???????
  • CSOCSO
    #8
    Counter strike hoz is kell vagy 500-800 mega ahhoz hogy hogy aljátszogassál kedvedre!
    amug yezekről van szó:
    -Tactical Ops
    -Unreal Fortress
    -Infiltration
    -meg van valami Sf fogalmam sincs hogy micsoda de 104 mega szal gontoltram, nem lehet rosz.....
  • diegho
    #7
    Szerintem ahonnan letöltötted, ott hibásan lehetett fennt az állomány, de azért próbáld ki más gépen is!
    Az AMD-ről meg annyit, hogy nekem is volt Intelem 1 hónapig nagy szerencsével el tudtam adni a szarba és most ott a Duron, ami szarrá vissza veri az összes celeron2-őt és nem fagy semmi, minden király, pedig a legolcsóbb alaplapban van!
  • diegho
    #6
    Te meg kapd be!
  • Rincewind
    #5
    Counter Strike-ozz Unreal helyett =))
  • Bari
    #4
    Hali

    Azt azert leirhatnad hogy milyen mod-ról van szó, mert a mérete nemsok mindent jelent, a bonus packok nagyrésze 50 mega felett van, szóval leirhatnád a file-ok nevét legalább, nomeg honnan szedted le.

    Üdv Bari
  • CSOCSO
    #3
    :))))))))))))))))))))))
    Nyugi!!!!
  • CSOCSO
    #2
    Szijjasztok van egy hatalmas gondom ami a következő:
    Van a gépemen az ut leszedtem éccaka 2 Mod ot hozzá eléggé jo lehet mert mind a kettő 60 megás..szoval nem olyan kicsi szar mint a többi..
    az egyiket nem tudtam feltenni mert szolt hogy cool de most akkor keressek egy régebbit és azt tegyem fel először majd ezt arra...hm...Király megint tölthetek 7 k/s el 60 megát....
    Jo a másikat feltettem ja azt tudni kell hogy mind ezek elött a gép fel sem ismerte az Umod fájlokat feltettem ujra az egész Ut...
    király most megint ujra fel kell teni a patchet de az megadta magát..hogy miért azt nemtudom de hibás a file ..hm..mitől?...mindegy most felismeri az Umodokat!
    Okay feltettem a mésikat de annak az unrealban se híre se hamva szoval meg szeretném kérdezni hogyha feltezsek egy mod-ot mi a szarnak kéne történnie?
    Az ut mappában van egy olyan mappa ( nem is egy)
    van saját exéje elinditom de az is hibás..heheh cool! akkor már megint mi a szar van,na ezekre mit tudok mondani?
    Biztos megint én vagyok a béna!!!!
    Kiváncsi vagyok ti mit tudtatok volna csinálni? szoval minden szar és ilyenkor jönnek a konzolos dumák hogy ügye ő nekik ilyen szarságaik nincsenek!!nem kell ennyit baszakodniuk..hát most v.hogy én is szivesebben játszanék egy psxen!!!!
    na jo ez durva volt mert leszarom a sonyt...én most ezzel akarok játszani dehát szopat mint az állat!!!!!!!
    jah arról nem is beszélve hogy most meg nem nem fut d3d ben:)))))
    ügye de sosincsen baj a hw vel meg semmivel!!!

    Jah a másik mindenki fullig van az MAD vel hogy az milyen jó! én rühellem az amd-t mindenki hülyés is engem! van egy haverom ő rakott nem ek össze egy gépet mondtam neki hogy cel2 600 as legyen a gép a többi lényegtelen..jo erre mit rakott nekem ösze egy amd-t mivel neki is az van és neki az tetszik ...kurvára birtam neki örülni kérek valamit mást rak nekem össze...király...pár honapig volt nálam..azt az életét végigszarakodta...!!fagyogatott jobbra balra!!király lecseréltem egy p3 asra azóta nincsenek olyan bajaim..de azóta utálom az mad-t...erre az a haverom aki imádja az amd-t nem kicsit lehülyézett hogy az amd jobb mint az intel..hehe tegnap voltam fen nála kölcsön krni egy cd-t mire hazajöttem a bátyám mondta hogy az amd-snek tönkrement az amdje elszált neki igen sokmindene:)))))persze amikor ott voltam nála nem mondta a szemembe!!!nem merte:) nembaj itthon a bátyámmal jól kiröhögtem!! a nagy amd fannak meghalt az amd je:))))))))
    na mindegy!
    Bocs hogy egy kicsit indulatosabb vagyok de szerintem ez érthető!!!!!
    Kérlek titeket hogy itt ne az amd ről folyon a vita..hanem segítsetek!!!
    előre is köszi!!!!!!!!!!!!!

    CSOCSO
  • diegho
    #1
    na ki hozta ezt létre, ha még írni sem képes bele?!!!!!!!!!4