39
ADSL
  • Xboxman
    #39
    Nálam Suxxelero van!
    stabil 49.71k,ratyi külföld(150ms+sok helyről szar download speed)
  • tbundy
    #38
    nálam is datanet van, nekem nagyon bejött:
    50-52 kilós letöltés, és külföldre is jók a pingek
  • Pheel
    #37
    Hardveres tömörítésnek hívják. Ezért volt gyorsabb. Egy text file vagy egy bitmap még nagyobb értéket is adna. De ami már eleve tömörítve van (jpeg, avi, mp3, zip, rar, stb) az egy grammot sem fog gyorsulni ettől. Szóval az akkor is csak 56kbit/sec. Nekem is volt. Hát a 409kbit/sec-es ADSL jobb :)
  • cSuwwi
    #36
    Modemmel egy 4 megás file letöltése kb. 15 perc, nos ez 6 perc volt, ha jobban megnézed. Fizikai korlát ide vagy oda ez tényleg annyi volt,,,
  • cSuwwi
    #35
    Én is tudom, de olyan jól néz ki, egyébként meg a zip is kb. 6-7 k-val jött le.
  • nokedli
    #34
    Hali!! Az exe fájl, az valóban jöhet így, de tudd meg, hogy ez látszólagos.... vannak fizikai határok, amit nem léphetsz át, ugyanez a jelenség a letöltési listádban lévő zip fájllal nem fordulhat elő...
  • cSuwwi
    #33


    Nna!
  • cSuwwi
    #32
    Itt egy remek kép, hogy a sima 56k-s modem mire is képes egy ingyenes netkapcsolattal (freeweb net). Egy angol! szerverről átlagban 12-13k-val tölt, de ebben a pillanatban 17k volt. Jól látszik a felső sarokban a bedobóablakon is, hogy ki van akadva a mérő. Ez nem fake kép, és elírás, valóban 12-13k-val jött a cucc. :)) Minek ide ADSL :)))))

  • G@b0r
    #30
    nálam Lvileg a max= 3.3Mbit/sec vagyis 412KBájt/sec de eddig a legtöbb CSAK 330Kbájt/sec volt.Lehet hogy visszamondom az egészet, ha ilyen lassú marad :)
  • mutyi
    #29
    Egyébként ha szegedi vagy,akkor milyen tapasztalataid vannak a Vnet-es ADSL-ről? Mert én most akarok itt Vásárhelyen előfizetni rá. Pontosabban az lenne a kérdésem,hogy mennyire szokott meglenni kb a maximális sebesség, milyen átlagban és npaszakokban a ping? A modem az benne foglaltatik a havi díjban?
  • mutyi
    #28
    Sziasztok!

    Nos annak írok,aki a Vnet-es ADSL-el kapcsolatban panaszkodott.
    Egyébként hova valósi vagy?
    Tudomásom szerint annak tudható be,hogy nem megy 40K fölé a letöltési sebesség, ugyanis nem 384K hanem valami 312-324K körül van a Vnet-es ADSL. Az meg végül is 40K. Van magasabb előfizetői csomag is a Business II és III, ott 7xx kbit a másik meg 1.5Mbit-es downloadot eredményez.
  • cSuwwi
    #27
    De a kilobájt/sec és a kilobit/sec között ku*va nagy különbség van. Mondjuk 400kbit/sec az 50kbájt/sec. Így már tök átlagos érték. Azért oda kén figyelni miket írogatunk, bár aki ért hozzá az úgyis megérti...
  • cSuwwi
    #26
    Hol is lax? Költözöm hozzátok :)
  • G@b0r
    #25
    kb 30 euró havonta :D
    És nem TvNET hanem Skyet Belgacom :)
  • [Walaki]D`Lair
    #24
    nekem átlag 45-47 k/sec...De AXELERO....
  • [HUN]PAStheLoD
    #23
    hát hogy sajnállak [csak buknál el a lankábeledbe] de menniyt fizecc érte ?? És gondolom nem sima ADSL hanem TvNET gy.k. csak pesten érhető el!
  • G@b0r
    #22
    Nálam meg 300 kilobájt/sec fölé nem akar menni. De szar :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
    bazzmeg ... nekem csak egy gondom van!! Hogy nincs gyorsabba ill. szimmetrikusabb kapcsolata a Vnetnek! Mert ez így nem kóseg hogy 384/64-re fizetek 9900/hó/2év és nem megy 40KilóBájt /sec fölé akár honnan szedem...
  • G@b0r
    #20
    nálam meg 3300Kbit/sec :)))))
    Havi 9000 ft-ért kb.
  • mikike
    #19
    2 éves 9900
    Drávanet
    kibaszott gyors
    eddig modemem volt...
  • Vik1984
    #18
    Nálunk tényleg 400
  • cSuwwi
    #17
    ADSL 400kbit/s fölött? Szép lenne :)
    Mondjuk a datanet szerintem szar, de mi lesz 3 év múlva, mert addig magukhoz kötnek. A második évben már 12-13ezer lesz, meglásd. :(
  • [Walaki]D`Lair
    #16
    mi van 400kbit/s fölött??
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    Miért? Most is az. Nincs korlátozva mint a szar Chello....
  • cSuwwi
    #11
    Jó! Fél évvel ezelőtt az is volt :)
  • mateos
    #9
    Sokkal jobban ezt ne felejts ki , Macho itt a szomsqzédban 1 embernek tudod a Ferarisnak még van 1merci 1bmw 1.porche (Jaja 1 ferrari maraleno fiacskàim)
  • Mr.Macho
    #8
    ADSL nagyon gizda. Gyors mint állat és nincs percdíj, internetezés közben akár telefonálhacc is. De otthon (Mo) tényleg kurva drága. Mondjuk itt sem olcsóbb csak az emberek jobban keresnek, sokkal jobban...
  • Laalee
    #7
    a bdsl is adsl csak ezt nehez felfognod...
  • Sherad
    #6
    A belepesi Dij 29E!!!
  • CSOCSO
    #2
    BDSL-t MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    JA T3 RA HOGYAN LEHET ELŐFIZETNI ITTHON?
  • mateos
    #1
    A leggjobb dolog a vilagon.(igaz en kulfoldon vagyok es itt olcsobb mint magyarorszagon)de akkoris a vilagg legggjobb dolga.:-))))))))))