15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • JUVEfun
    #10938
    Jó ,csak kicsit drága (250 dollárért)
  • Dietrich
    #10937
    :D
  • Anonymus20
    #10936
    Épp ez a baj vele, hogy kormányzási gondjaid vannak. Lehet hogy grafikában meg élethűségben ver mindent, de attól még nem lesz vezethetőbb az autód. Az rFactor meg "vezethetőségre" készült. Nehogy azt hidd, olyan az irányítás mindenhol, mint egy rFactorban.
  • bardocz
    #10935
    Én is most próbáltam ki, és egy idióta volt, aki kitalálta ezt a menüt, meg a töröljük a játékos következő körét is, ha hibázik.
  • symbol
    #10934
    lol :D ez poén volt ugye? :D max grafikai élethűségben veri :D
  • pointer4
    #10933
    W,A,S,D -t ajánlok, az pont a játék színvonalát képviseli.
  • Solt
    #10932
    Valami fantasztikus? Hmmm....
  • kevintaylor
    #10931
    Sziasztok!
    Én a héten próbáltam ki először az F1 Codemasters 2010-et és valami fantasztikusnak találtam. Idáig az Rfactorral játszottam évek óta. Grafikában és élethűségben messze veri az Rfactort, viszont komoly kormáynzási gondjaim vannak. Össze-vissza forog a kormány, kiszámíthatatlan. Milyen kormány-beállítást javasoltok?
    Thrustmaster Force Ferrari kormányom van. Valaki itt írta korábban vagy belinkelt egyet (http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1210882252&no=4427), de azzal sem igazán működik.
  • Ombika
    #10930
    Igazabol nem ertem, megkemenyebbe tette? Az miert jo?
  • symbol
    #10929
    másfélszerese XD
  • JUVEfun
    #10928
    Mennyi pénzért ? Még mindenki csak találgat ,senki nem tudja itthon mennyi lesz.
  • thedriver
    #10927
    Egy kis pedál tuning G25/G27-hez:

  • symbol
    #10926
    nem tudom, elolvastad amit írtam? :D nem úgy néz ki. többállású kapcsoló egy sincs rajta, amit nem értek, mert szerintem a legtöbb versenygép kormányán az életben már van. persze laikus vagyok, DE akkor is inkább legyen rajta, mintsem majd hiányozzon ha szükséged lenne rá. ennyi pénzért meg pláne...
  • Solt
    #10925
    Én inkább rali szimpatizáns vagyok, így nekem ez jobban tetszik! :) Viszont úgy látom a G25-m egyelőre nincs veszélyben ami a cserét illeti...
  • JUVEfun
    #10924
    Nem tudom miről beszélsz ? Tele van gombbal
  • symbol
    #10923
    Hát nem tudom :D lehet igazatok van :) csak értitek, úgy univerzálisabb, vicces, hogy 150-ért veszek valamit, és az egyik legnépszerűbb (populárisabb) autós sorozatot nem tudom normálisan vele tolni. :)

    mi ha forogna az is, hát az szerintem senkinek nem jelentene gondot.

    ámbátor én sem vagyok nagy, modern F1 buzi, pláne mostanság (szimre értem), szóval ha ti mondjátok, akár még tök jó is lehet igy.

    mindenesetre pöpecül néz ki. egy bajom van csak. Olyan fapados ez is mint az állat. nem kérek rá húszezer tekerőt és kapcsolót, de azért egy vagy kettő legyen már rajta.. Vicc, hogy a kistesóra tudtak kapcsolót rakni ide meg nem. Ide is mehetett volna nyugodtan, elfért volna, senki sem bánta volna ha a minősége és a kivitelezése pazar. szvsz...
  • Solt
    #10922
    Végre egy kormány ahol fix!!! :)
  • pajti
    #10921
    Pont az a jó Ez nem formula autó kormány...
  • Anonymus20
    #10920
    Működik minden faszán, csak az a teszt nem megy valamiért. Bekalibrálja indulásnál, és megy a játékban is a FFB.
    Mellesleg a G25-öt 45-ért simán el lehet adni, sőőőőőőőőőt....
  • somdav95
    #10919
    40-45
  • symbol
    #10918
    most azt árulja el valaki mi a lófasz értelme van annak, hogy a két pillangóváló, az új csúcs T500RS-son rögzítve van? ekkora hatalmas baromságot, hogy nem forog együtt a kormánnyal... akkor hogy a halálba váltok tempósan és könnyedén majd egy formula kocsival? gratulálok...

    vevő letttem volna rá, de ez igy nekem nagy rakás blődségnek tűnik
  • JUVEfun
    #10917
    Szerintem se ér egy fillért se , de ha már annyira akarod adok 25.t érte
  • bardocz
    #10916
    Azt nem tudom, hogy el tudnád, csak én az alatt biztos nem hirdetném meg.
  • TaRka0107
    #10915
    Nekem sem sürgős, csak kérdeztem, mert lehet el kéne adni. De akkor azt mondod hogy 40K-ért el tudnám adni?:O
  • bardocz
    #10914
    Áh, nem ér egy fillért se, de én adok érte egy tizest, lásd rendes vagyok ;D
    Én kérnék érte egy 40-et simán, mondjuk nekem nem is lenne sürgős az eladása, sőt.
  • TaRka0107
    #10913
    Szevasztok! Szerintetek egy kb 1 éves G25-öt mennyiért tudnék eladni?
    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
  • koanla
    #10912
    Win7? ha jól emlékszem, akkor nekem menüben nem volt gond vele, csak játékokban. Neked meg már ott sem működik. Érdekes. Egyébként kalibrál, amikor indul a gép és játékok alatt megy rendesen a FFB?
  • Anonymus20
    #10911
    Be volt/van dugva. Nem lehet a win7 (64bites) a baj?
  • JUVEfun
    #10910
    BÉKÉS KARÁCSONYT MINDENKINEK :
  • cselt
    #10909
    Hülye kérdés 2 pont tudom, de a konnektorba bedugtad a kormányt?
  • Anonymus20
    #10908
    Szerintem jól értetted, csak nem jött be nekem a dolog, szal nyomom én a gombokat, de nem történik semmi.
  • koanla
    #10907
    Ha jól értem, hogy mire gondolsz, akkor:
    Játékvezérlők -> kormányod -> tulajdonságok. Itt pedig már csak meg kell nyomkodnod a gombokat és jönnek az effektek.
  • Dietrich
    #10906
    de másik gépen? azzal kilehetne szűrni, hogy a kormány vagy a géped a hibás.
  • Anonymus20
    #10905
    Hogy kell azt a force feedback tesztet elvégezni, ami a videókban is jelen van? Amikor jobbra balra rázkódik meg ütközik a kormány, és hasonlók.
  • cselt
    #10904
    Kipróbáltam 4890-es kártyával és úgy is csinálta. Most már tényleg fogalmam sincs, hogy mitől lehet ez :S
  • Muttley
    #10903
    + 1 hír:

    Állítólag a T500RS induló ára kb 500 Euro lesz.
    + még a H-váltó ára, amiről nincs egyelőre info.
  • Muttley
    #10902
    örülök :)

    - ergonómia = gyakorlati felhasználhatóság (nálam) :) tehát ua-ról beszélünk ;)
    - Hááát igen, HA (!) nem romlik el. Remény vs. tapasztalati alapú megérzés
    - Való igaz, de a számomra kettő lényeges autószimulátort "élvezhetetlenné " teszi
    - O.K. legyen úgy. Szimek tekintetében nálam úgyis csak a PC játszik, arra meg jó.
    - Éééés így már, ha a hír nem süketelés, máris eltapsolsz kb. 5 db Deák Ferit kormányra :) Persze, ha agyonveri mindenben a G27-et, akkor O.K.
    Egyébként viszont... ;)
  • Debilon
    #10901
    most hogy mondod:D nem vagyok egyzsálbelű..de akkoris..:D
  • bardocz
    #10900
    Hát eszel te rendesen? Mert én úgy tűnik nem
  • cselt
    #10899
    Futtattam több mint fél óráig, de semmi hibát nem írt ki.
    Holnap asszem kipróbálom unokaöcskös 4890-es karijával, hogy úgy is csinálja-e. Másra már nem nagyon tudok gondolni.