10
Hol és milyen beállítások kellenek?
  • Pheel
    #10
    Szerinted? Gondolkozz már egy kicsit...
  • Memmphis
    #9
    Melyik a jobb a TNT2 vagy a TNT2 Ultra?
  • diegho
    #7
    Nekem 3 hónapig volt M64-em, én valamilyen 10.xx es drivet haználtam, azzal simán ment, de a DX8 mindig megölte, ezért csak DX7-et érdemes feltenni alá.Egy próbát megér, de hosszú távon jönnek a lila foltok és a sok grafikai hiba.Szerintem szedd le a 10.80 ast és a 6.31 est, ezek közül valamelyik biztosan jó.
  • Addam
    #5
    Nem feltétlenül a legujabbat kell leszedni, mivel azok a régi tnt2es rendszer allatt érdekes dolgot müvelnek (lila texturák, fehércsikos d3d megjelenités), nekem pl az 5.12 es van fenn, és azzal jól megy minden, bár nekem tnt2 ultrám van. Egyébként sok extra javulást ne várj az újabb driverektől, legfeljebb extra fagyást.
  • Spy
    #4
    A www.hwhunpage.com/driver/nvidia.Innen le tudodo szedni a drivert
  • Spy
    #3
    Ja és milyen alaplapod van?
  • Spy
    #2
    Szertem szedd le a detonátort a legujjabat.VÁRJÁL UTÁNNANÉZEK
  • Misu
    #1
    Sziasztok! Elégé nem vagyok otthon hardverilag, igy hozzátok fordulok! Vettem egy nVIDIA Riva TNT-2 Model 64-et. Felraktam a gyári vezérlőt és nem ment rosszul, de nemrég ajánlották hogy tegyem fel a legujabb vezérlőt, megtörtént de 20-30% os romlás.. :-OO
    konfig: PII cel 400@500 64 M RAM
    RAMot vegyek? vagy valamit rosszul állítottam be a BIOSba? hol és mit kell beállítani hogy jól müködjön?? Ja AGP-s és 3D mark 2000-ben 960(!!!) ponbtot tudott csak produkálni! :-OO

    Előre is köci! - Misu