386
Half-Life: Blue Shift
  • Shep
    #32
    Na akkor most jó a warezcenteres vagy sem mert ha nem akkor nem onnan töltöm le? Előre is kösz.
  • Rincewind
    #31
    A Warez centerrel kapcsolatban:
    Letöltöttem CRC hibás volt! Letöröltem.
    Tesóm letöltötte ugyanonnan, neki nem!!!
    Úgyhogy átmásoltam tőle és most azzal játszok...
    És tökre nem értem!!!
  • Rincewind
    #30
    Én most letöltöttem (már játszok is veleÖ), kipróbálom és, ha tetszik, akkor megveszem. Egyébként lesz ilyen kieg. Én is azt fogom megvenni!!! Szerintem karácsony környékén már várható. Remélem...
    Egyébként eddig nagyon ez a jati! Bár tény, hogy eddig semmi sem múlta felül az eredeti Half Life felejthetetlen hangulatát!!!
  • skorpio7
    #29
    Rincewind !
    Egyetértek veled , de ugye te is le akarod tölteni és megnézni ( esetleg játszani is ), ha már így rákérdeztél.
    Nos !
    Én eddig 3 játékot tartottam arra érdemesnek , hogy megvegyem.:
    THIEF GOLD , SETTLERS 3 , IMPERIUM GALACTICA 2
    Elismerem , hogy ennél jobb fps szerintem nincsen és igazán megérdemlik a készítők a "támogatásunkat" .
    Valamit azért megigérhetek :
    Ha lesz egy HL-Pack , amiben benne lesz mind a három rész , akkor azt majd megveszem.De addig , amíg egy játék 10000 hu. FT-nál kezdődik , addig bizony amit csak lehet letöltök vagy kalóztól veszek meg.
    Másrészt nem bukok olyan nagyot , ha mégsem nyeri el a tetszésemet a játék.
    Már volt rá példa .
    Na csá !
  • skorpio7
    #28
    És mondja , hogy szerinte melyik a rossz ?
    Igérem , hogy azonnal letöltöm és megvizsgálom.
  • skorpio7
    #27
    Mi a baj a warezcenterrel ?
    Valaki azért közölhetné már , hogy szerinte melyik file nem jó !
    Hajlandó vagyok feltenni valahová neki akár az egészet , ha igaza van.
    De ne basztassuk a szerintem a még élő és folyamatosan frissülő , legjobb magyar gamez warez oldalt .
    OK ?!?
    Szóval kinek mi a problémája az oldalon lévő file-okkal ?
  • Rincewind
    #23
    Egyébként esetleg elgondolkodott rajtam kívül más is azon, hogy esetleg megveszi eredetiben? Tudjátok, ha azokat a játékokat, amelyek nagyon jók, megveszitek eredetiben, akkor nem csak a készítőknek fejezitek ki elismeréseteket, hanem esetleg arra is sarkallhatjátok őket, hogy a játékuk jó volt, tehát készítsenek még ilyen jót. Ellenben, ha mindenki csak lop, akkor ezzel az anyagi káron kívül, esetleg a készítők azt vonják le, hogy nem vették a játékukat, tehát valószínűleg rossz, és nem csinálnak többet. Ez meg senkinek sem jó. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindent meg kell venni eredetiben (azt senki nem bírná pénzel), a jobbakat azért illik...
  • Rincewind
    #22
    Honnan??????????
    Az alábbi oldal ugyanis szar... :((
  • skorpio7
    #21
    Én nem a centerről szedtem ugyan le , így nyilatkozni most nem tudok ez ügyben .
    De ha leírjátok ide , hogy melyik file-nál akad ki a winace ,akkor letöltöm már csak kíváncsiságból is , hogy megnézzem.
    Mindenesetre az én verzióm tökéletesen fut , nincs semmi extra kicsomagolási trükkje és most az intrót is leszedtem hozzá . :)))
    Megérte várni rá !!!
  • skorpio7
    #18
    Kössz !
    Tudtam , hogy egy "biztos helyen" is fent lesz , így nyugodtabban is keltem .
    Tudod , a klikk az mindíg megy neked !
    :)))
  • wrz
    #17
    Letölthető itt: http://warezcenter.warez.hu
  • skorpio7
    #16
    Örülök , hogy elsőként jelenthetem be :
    MEGJELENT EZ AZ ISTENI JÁTÉK IS ! :)))
    Az fps-ek közűl ez az egyetlen játék , amit többszőr is végig nyomtam a kiegészítővel egyetemben ( Opposing Force ) , mert ilyen jó hangulatú game nincs mégegy .
    Talán a System Shock 2 az egyetlen , ami közelíti a színvonalát .
    De vísszatérve , végre a kezeink között lehet ez a nagyszerű játék ( Rip / 37 db file ).
    Úgy érzem , hogy a mai napon már nagyon nem leszek a neten ....
    :)))

  • Dikkma
    #15
    Ha sérthetetlenséget beírsz, akkor van elég időd arra, hogy a lift alá szorulva megállítsd a liftet.
    Az megint más kérdés, hogy amint kijössz alóla, a fél centis zuhanástól is ripityára törik a lift... :(( ez szomorú dolog.
    Egyébként, sokkal több ember van, akit nem lehet megmenteni, ezért írtam : "Az egész játékban ha, ha vkit meg lehetett menteni, akkor én megmentettem. " Ha a "Egyetlen olyan ember van benne, akit nem lehet megmenteni, a zaru ugyanennél a lénynél. " ezt sajna félre lehetett érteni: úgy mondom inkább, hogy akivel kontaktusba kerülhetsz, és nem lehet megmenteni.

    Vannak a dokik, akik beeresztenek a test chamberbe. Azokat is meg lehet menteni, de meg is halnak egyszerre. Ha belöködöd az ajtó alá őket, akkor nem tud becsukódni a kísérlet alatt az ajtó. A végén ott állnak a dokik élnek s virulnak, de a testük ugyanakkor ott fekszik benn... :))
    Akit még nem lehet : a doki, akit a baleset után egy golyóálló ablak mögött látsz, hogy rádönt egy fém szekrényt egy rákra. Egy másik meg ráugrik a fejére. Na, azt nem számolom megmenthetőnek, mert nem tudok beavatkozni a dolgokba. De egy másik doki, aki egy rák elől fut, és egy automata géppityu szitává lövi őt is meg a rákot is : egy sima rohammal, sértetlenül el lehet érni a géppityu kapcsolóját, és sértetlenül ki lehet kapcsolni azt. Utána visszafutsz, lelövöd a rákot, és kész.
  • skorpio7
    #14
    Tehát a grafikus motorja a HL-nak:
    "...Bár sokan elavultnak tartják a Quake II grafikai motorját, azért még mindíg jó néhányan készítenek ezzel a meghajtóval programokat( pl:Soldier of Fortune ).Ennek ellenére a Valve olyan jól átdolgozott grafikai leírót készített, hogy azóta már be is jegyeztették a saját nevük alatt...."
    Idézet: 576/Január/40.oldal/első oszlop/47.sora
    Ha estleg valaki úgy gondolja , hogy ez az újság megbízhatatlan ( és szerkesztői teljesen amatőrök vagy hazudnak ) , akkor annak szívesen idézek a PC-GURU-kból is , ha nekik jobban hisz.
    Tiszta már mindenkinek ?
    Csak még egy megjegyzés:
    Hol van itt már szó a HL:Blue Shift-ről ?!?
  • Gladiator
    #11
    Dikkma! Húúú... de ügyes vagy! De van vagy 3 doki akit még nem lehet megmenteni:amikor átjöttek az alienek, és visszafelé menve mennél le a liftel, és lehívod, akkor lezuhan a lift bene 3 dokival. Na, azt hogy akadájoztad meg?
  • skorpio7
    #8
    Spy !
    1996 áprilisa óta veszem meg a PC-GURU-t , mert az akkoriban megjelent 4 havi lapot áttanulmányozva ( PC-Ultra,PC-X,PC-GURU,576 )én is ezt az újságot tartottam a legjobbnak.
    Én csak egy tévedésre akartam rávilágítani.
    A GUNMAN NEM HALF-LIFE KIEGÉSZÍTŐ !
    Rengeteg fejlesztő cég fog még bizonyára HL grafikus motorra épülő játékot csinálni , amik NEM LESZNEK MÉG ETTŐL HALF-LIFE KIEGÉSZÍTÉSEK .
    Ugye így már le van tisztázva a dolog !?!
    Az pedig hogy tetszett vagy sem valakinek a játék , saját szuverén dolga mindenkinek.
    Nekem tetszett pl..
  • Spy
    #7
    Na szóval.Ez olyan mint van egy Játék:Red Faction.Mely HL motort használ és még sok játék,és még sem mondjuk hogy csak azé csinálnak valve-k uj hl kiegészitőt mer be vannak ilyedve a többi játéktól.A Gunman meg egy kicsit félre sikerült.Amugy nézd meg ezt:Pc Guru 2001/1/53 oldal.Ez azé már odatesz neki.Amugy ez eléggé elismert ujság ugyhogy szertem csak tudja hogy mennyire értékeli a Gunman-t,és nekem se tetszett a gunman.
  • skorpio7
    #6
    Thunderbird !
    Azért arról nem tehet a Valve , hogy "langyos" lett a Gunman.
    Ugyanis nem is ők csinálták !
    És nem kiegészítője a Half-Life-nak !
    Mindössze egy kezdő programozó csapat a Rewolf "fogta" a HL. grafikus motorját és csinált egy jónak nevezhető játékot rá.Ez lett a Gunman !
    Eddig csak egy kiegészítő jelent meg és ez az Opposing Force volt .
    Nem hiszem , hogy viszont ebben csalódtál volna .
    Ha esetleg kétkednél abban , amit itt leírtam , akkor ajánlom figyelmedbe az 576 januári számát .
    Itt részletes leírás van a Gunman-ről.
    De ha esetleg valaki többet is szeretne látni a HL:Blue Shift-ből , látogasson el erre az oldalra :
    http://gamespot.com/gamespot/filters/products/media/0,11100,475304,00.html
    Jó szórakozást !
  • Dikkma
    #4
    Half-Life -beli rendőr? *!WoooW!*
    Az egész HL-t sértetlenül vittem végig, ha egy átlag ember 3000 töltényt lő el benne, akkor én 1800-at lőttem, stb.
    Az egész játékban ha, ha vkit meg lehetett menteni, akkor én megmentettem. Pl. amikor az a háromfejű csáp benyúl az ablakon, és kiszedi a dokit! Na, nálam az sem halt meg! Egyetlen olyan ember van benne, akit nem lehet megmenteni, a zaru ugyanennél a lénynél.
    Más senki nem halt meg.
    Úgyhogy várom a rendőr-szerepet... bár, még a GunMan-t sem vittem végig.
  • toMpEr
    #3
    Egy Half-Lifebeli rendort alakitasz benne. Olyasmi kiegeszito, mint az Op. Force
  • skorpio7
    #2
    Még semmit , mert június első hetében jön ki !
    Néha nézz rá az isonews-ra és tudod majd , hogy mikor keresd a game-t !
  • artschi
    #1
    Na, ez a gáma most jött ki.
    Mit tudtok róla?