386
Half-Life: Blue Shift
  • Optimus Prime
    #386
    Én Steamen vettem még 2008 karácsonyán, akciósan. De nálam nem volt semmi bibi.
    A Hl1 végi lefagyás viszont zavaró. Azaz lemegy a Credits, de aztán sötét képernyő és ha Space-t nyomok hallom, hogy Gordon ugrik. :D Szerencsére a Source verzióban ez korrigálva lett.
  • FSpofon
    #385
    steames blue shift el van baszva, mert az egy módosított konzolos hl enginere írták még a dreamcastre, nem arra amin a steamen fut a többi hl1-es game. megoldás a blue shift unlocked, ez javít pár később felmerülő hibát is.
  • Optimus Prime
    #384
    Már rég játszottam vele és csak 1x. De ilyenre nem emlékszem. :) Azt tudom, hogy az elején beszállok egy liftbe egy Einstein kinézetű tudóssal, majd zsupzs le a lifttel. Ez cross-over pont, mert a HL1-ben Gordonként ezt a liftet látjuk lezuhanni. Érdekes, hogy ott úgy fest szétkenődtek az utasok. :D
  • Rotyoka
    #383
    Degáz megoldottam fél napi szenvedés után... Menteni kell mindig amikor megáll a lift pár mp re és nem szabad fegyverrel ránézni 1x sem a 2 faszira mert amikor meghalnak úgy észleli hogy te ölted meg őket :D
  • Rotyoka
    #382
    Lányok, ha már 2007 ben volt az utolsó üzenet akkor én most fel élesztem a topicot :D

    Nost megvan a Half-Life Platinium csomag steam en (összes Hl1 kieg + Cs 1.6 + Dod + Hl1), ez mind szép és jó, de még eléggé az elején van egy érdekes bug. Beszállok 2 komához a liftve egyik a dolgozók fizetéséről vagy miről pofázik, elindulunk szépen lefelé elfordul mind a kettő tőlem és rá 3 mp-re meghalnak. (Közbe nekem is csökken a pajzsom egyesével mintha érgezés lenne), és ekkor kiírja mission failed, mivel úgy látja hogy én öltem meg őket.

    [érzem lesz rá válasz :D ]
  • Dj norbi
    #381
    Ki tudja hol lehet a demóját letölteni.Aki tudja írjon
  • gyuri12
    #380
    na látom jó rég írtak ide:)
    na szal most szereztem be a gammát,és ott tartok( a legelején),hogy két tudóssal megyünk le egy liftel,egyszercsak megáll a lift,és meghalnak a tudósok. és game over. mit kell ott csinálni? segítség!!!
  • Adam5
    #379
    itt már nézted?
  • Twinseen
    #378
    Hi! Nem tudtok a GeForce 3 Ti-hez egy drivert mert elindítom hogy PL:Hazard Course és a monitorom kikapcsol.
  • RelakS
    #377
    :)))


    /\.....
    ..\....
    ../\...
    ./..\..
    /....\/
  • dikki*yysw
    #376
    lol :DDDDDDDDDDDDd
  • Amiga
    #375
    Huhh... :-D Gondolom Dikkma köszöni szépen. :-)
  • ollie
    #374
    he,
    Én nem emléxem hogy mikor csaltam utoljára egy gámában kivéve tesztelési célok.
    Bár C64-en millió trainert, cracket gyártottam a C64 scene-n (ah, a régi szép idők...).
  • justin
    #373
    Szerintem Dikkma kérdése költői volt. :)
  • RelakS
    #372
    Csinálsz parikont, beleírod: -dev -console
    Ezután elindítod a cuccost, majd konzolba god, szigorúan kis betűvel
  • Dikkma
    #371
    Eh.. vagy 10 évvel ezelőtt csaltam utoljára, még wolfban, aztán vhogy kinőttem belőle hogyan lehet egy HLt godban nyomni?
    Jövő héten körbenézek DC-n BS ügyben..
  • Amiga
    #370
    Én a HL sorozatot eredetileg God módban nyomtam végig. A Gunman Chronicles és a NOLF voltak az elsők, ahol nem csaltam...

    DE azóta egyetlen fps-ben sem csaltam. Sokkal nagyobb a játékélmény így, amikor 1 életerővel és egy ronggyálőtt páncélban megpillantok egy sebesen közeledő arctámadót...
  • justin
    #369
    Mindenkiben hogy törnek fel az emlékek :)
  • Dynamic
    #368
    No igen.A létra örökké élni fog mindenki emlékezetében:)
  • RelakSfromhome
    #367
    Most már én is emléxem, hogy ott az őrület kerülgetett ... most is :)
  • RelakSfromhome
    #366
    Nekem is megvan, bibibiii. /k-ért nem volt szivem otthagyni 4 cd-t. Mindenesetre a CS CD-ről próbáljátok ki a Redemption singleplayer-t. Állat!

    Én meg most 3 óra alatt godmódban végignyomtam a BS-et.
    A létránál csak oda kell figyelni. Mindenesetre a végén utalnak is a hosszra, ami a HL-nek tényleg max 1/3-a
  • dikki*yysw
    #365
    És van olyan hogy [HuN]Shaman?
  • Shaman
    #364
    Bebeeee nekem az van meg:-)))
    Mikó meg akartam venni HL-t eredetiben (net miatt),nem lehetett kapni,csak Generationt (olyan 5k-ért),kénytelen voltam megvenni,mondjuk cimbi aztán kifizette a felét,mer ugye így 2 kulcsunk lett.
  • dikki*yysw
    #363
    TUDOM, de nem fogom csak a BS miatt megvenni a Generationst. Nem ez volt a kérdés.
  • Inquisitor
    #362
    Az utolsó Half Life Generations csomagban (3-as?) már benne volt az Opposing Force, a Blue Shift, meg a CS is. Csak nálunk drágán adják :(
    (Németeknél a fele ...)
  • zaki
    #361
    én nem találtam Iso-t, csa kRip-et
  • justin
    #360
    Én is csak azért emlékszem rá, mert ott szenvedtem fél napig. Onnantól viszont baromi gyorsan ment. Bár mondjuk a Xen bolygókat az összes részben utáltam :)
  • RelakS
    #359
    LÉTRA?!?
    Meg fogom nézni, hiába, az Alzheimer kór megteszi a magáét :P
  • dikki*yysw
    #358
    Ah, most azt akartam mondani, hogy DE HISZEN STEAM! De azon csak Opfor van, Bs nincs.
  • dikki*yysw
    #357
    Uhum. Nekem két oridzsi HL-em van, de Opforból meg BS ből nem láttam értelmét eredetinek :~ Nincs vki innét DC-n, hogy egy BS isot tudna nyomni? Már fogalmam nincs hol a ripgame cd-m amin a Bs van..... hümm....
  • dikki*yysw
    #356
    Én is úgy nyomom majd, csak még nem akarom, mert szeptemberben kell majd nagyon vágnom a témát, kétszer meg nem akarom végigvinni :)
    Sokszor elkezdtem amúgy újra, néha eljutottam akár a feléig-harmadáig is, csak mindig sértetlenül vittem, és vmiért abbahagytam minden alkalommal.
  • justin
    #355
    Megnéztem. Akkor nekem ISO van.Igen benne van aHL High Definitions Pack meg az Opposing Force.
  • Amiga
    #354
    Nekem a full Generation 3 van (HL, OF, BS, CS). A BS lemezen van a High D.Pack.
  • dikki*yysw
    #353
    Nem tom, mert isom nem volt, azért kérdeztem másnak full van-e. A rip alapból a HL modelljeit használta, később jött ki egy pár lemezes high def modell pack, ami lecserélt pár dokit, fegyvert, textúrát és egyebet, úgy egész jól nézett ki.
    Gondolom az ISOban ez alapból benne van.
  • zaki
    #352
    én 1 hónapja nyomtam végig a HL-ot, és rohadt büszke vagyok magamra :)
  • Amiga
    #351
    Én már benne vagyok a HL-ben, 1024x768-ban a R9100-on mindent maxolva... elég jól néz ki ma is...

    Éppen a síneken szenvedek a sínautóval... Brutális...
  • zaki
    #350
    én a direct connectről töltöttem le a ripet, vmi 135 maga körül vót, és most azzal nyomom
  • justin
    #349
    Mi a különbség a RIP Blue Shift és az ISO között?
  • dikki*yysw
    #348
    Nektek full cd-sben van meg ez? Anno rip+hipoly packot játszottam.

    Nyár végén muszáj lesz végigvinni HL+Opfor+Blue Shiftet megint, mert utána CZ, aztán már HL2 ..

    és most nem P200-on fogok velük játszani :-) Meg nem fogok sértetlenül menni, szal nem két hét lesz a HL, meg nem fog elkopni a quick load, stb. :)
  • zaki
    #347
    na, elkezdtem a game-t, fasza, amikor a tudossal megyek le a flittel, és jön a katasztrófa, majdnem beszartam, amikor leszakadt a lift :)