7639
Duke Nukem Forever
  • mester1987
    #7477
    reméljük jön a szegényeknek is :)
  • woy
    #7476
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem kb olyan lett mint az alap , csak több benne a vicces párbeszéd , változatosak a pályák , vannak új fegyverek ,új ellenfelek és járművek is.még ez is a 3D realms munkája , jópár helyszínt felismertem a betaból kiszivárgott képekből.ami tetszett,hogy volt pár helyszín ahol nem egyedül harcoltunk :)
  • RelakS
    #7475
    basszameg... alig tudtam kilépni a duke-ból :D Kicsit lekötött
  • mester1987
    #7474
    http://www.gametrailers.com/video/the-doctor-who-cloned-me-dlc/724931
  • mester1987
    #7473
  • Shep
    #7472
    Az akkor korrekt 8 juróért. És az alaphoz képes milyen lett?
  • woy
    #7471
    Most fejeztem be , 4-5 óra kb.
  • Shep
    #7470
    Na próbálta már valaki a DLC-t, vagy tudja valaki milyen hosszú a single része?
  • wesker24
    #7469
    Csak az első DLC volt ingyen !
  • woy
    #7468
    nem kapják meg ingyen
  • Jaka923
    #7467
    First Access Club tagok nem kapják meg ingyen?
  • woy
    #7466
    8€ az ára az nem olyan vészes
  • wesker24
    #7465
    Multi részével nem foglalkozom mert alig hogy bespawnolok máris szétlőttek 3x !
  • fery02
    #7464
    Mindegy. Az a lényeg, hogy Leaderboard még továbbra sem lett javítva...
  • wesker24
    #7463
    Nem tudom mit szedett le de tuti nem a 2-es dlc-t most hogy megnéztem !
  • wesker24
    #7462
    Na látoma Steam már alapból szedi a 2-es számú DLC-t ! 472 MB !
  • PunkZoli
    #7461
    majd jól nem veszi meg majd senki és karácsonykor már 75%off lesz a teljes duke pakk

    bírtam az alap gamét, de fizetni nem fogok ezért a kivágott kiegért... ezek mind benne voltak a videokban, ahogy emlékszem.
  • wesker24
    #7460
    Én ugy tudom hogy a First Access club tagjainak csak az első dlc volt ingyenes !
  • Shep
    #7459
    Vajon ezt is megkapják ingyen a First Accesesek?
  • mester1987
    #7458
    reméljük a scene kiadók is elérhetővé teszik ezt majd, bár az első DLC tényleg csak multi addon-t adott vagy esetleg valami mást is azon kívül?
  • woy
    #7457
    új DLC
  • mester1987
    #7456
    A régi 3D-s teszt
  • IMYke2.0.0.0
    #7455
    Csakis orosz lehet.
  • fery02
    #7454
    Már a haja se áll jól.
  • Shep
    #7453
    Gondolom nem a sokkhatás miatt nem találta a szavakat :) Leírhatta volna a mondandóját mielőtt előadta, mert így csak azt mutatta meg, mennyi nem megy neki az angol.
  • woy
    #7452
    sokan így éreztek amikor megvették


  • woy
    #7451
    amikor meg én vettem akkor 50 ( annyit nem ért meg )
  • wesker24
    #7450
    Tegnap 6,7 euro volt !
  • woy
    #7449
    duke ócsóé van van steamen 13,39€
  • Bulics
    #7448
    Beszoltál a királynak?:)
    Most komolyra fordítva. A Prey nekem is jobban tetszett mivel az komoly ez pedig csak egy baromkodás ahol Duke nem szét rugja az idegennek seggét hanem szétb*ssza! Szerintem azért volt ez a rajongók számára csalódás mivel 14 éve várnak rá és ennyi idő alatt egy generáció felnőtt. Mondhatni a dnf re való várakozáson nőtt fel. Én is 99ben már hallottam hogy készül egy ilyen játék de nem vártam tőle sokat így nekem kellemes időtöltést adott.
  • Shep
    #7446
    Te a meg a stílusoddal minősíted magadat.
  • Bulics
    #7444
    Én nem értem mit rinyáltok puncik! A Király viszzatért, taps!!! :)
    Na szóval most végeztem ki, nem értem mi a nem jó benne. A grafikát lesz*rom. úgyis két hét múlva nem lesz jó ami most a legjobb, hülyeség aki ezen veri a nyálát. Ezt rengeteg elemzésben olvastam. Nem tudok elmenni mellette hogy mennyire hasonlít a játék a Prey-re (bár ez vica versa mert mikor azt vittem olyan érzésem volt mintha duke nukem 3d-znék néha, pedig azt csak foghíjasan vittem végig), mind látványban, mind zeneileg, mind a puzzle-k miatt bár itt jóval ötletesebbek voltak, a preyben a portálok itt a zsugorodás...stb... Csomó beteg poén, akció, meztelen lányok, szivarok... A vége eléggé egyszerű mondhatni üres de ezt amerikai játékoktól már megszoktuk, a történet nem valami mély, de a célnak megfelel. Igazi olyan f*sza kis lövöldözés. Én élveztem, pedig nem hogy nem vok fan, de nem is nagyon ismerem a szériát csak a 3dvel játszottam. És ha nektek nem tetszik, hm, HÚZZATOK A P****BA!!! :)
  • woy
    #7443
    10ből 9x kb 8 DM játékmódból lehet választani abból 5 üres.teljes bukás
  • fery02
    #7442
    Ehhh..
  • woy
    #7441
    kaptam ingyen dlc-t csak nem tudtam kipróbálni mert senki se játszik vele :D
  • fery02
    #7440
    Meg is érdemli a játék én aszondom.
  • woy
    #7439
    steamen totál ki van halva a multi
  • morzsi555
    #7438
    OnLive-on lehet multizni ezzel a "csodával", ha valaki ki szeretné próbálni.
  • IMYke2.0.0.0
    #7437
    Én is kaptam - de mivel a játék nincs meg...
  • wesker24
    #7436
    Pontosan nem tudom miket töltött le a steam mert én ingyen megkaptam öket mert tagja voltam a Duke Nukem Forever First Access Clubnak és ott küldték meg ingyen a DLC kódot !