7639
Duke Nukem Forever
  • mester1987
    #7598
    Kipróbáltam, kicsit váltakozik az FPS 25-50 között. De nem rossz.
  • woy
    #7597
    telepítés képekkel
  • mester1987
    #7596
    Megvan, Grafikmod, Beta 11
  • mester1987
    #7595
    Jelenleg még készül vagy le is tölthető?
  • mester1987
    #7594
    faja
  • woy
    #7593
    a dlc is szebb lesz a mod-tól








    angol nyelvű fórum leírással és letöltési linkel
  • woy
    #7592
    Mert itt visszatöltöttem a mentést a teljes végigjátszás után :) A végére elég nagy lesz az ego-ja

  • Optimus Prime
    #7591
    A hoteles részek szépek voltak, az utcai és törött épület darabok rondák, az autók és egyes textúrák.
    De most nézem miért olyan nehéz nekem. Itt bazi nagy egója van Duke-nak! A Queen-esnél nekem kb. harmada. :S
  • woy
    #7590
    pár kép a modal . szépen alakul :)








  • woy
    #7589
    német leírás
  • woy
    #7588
    grafikát javító mod a post process sz@rság még mindíg ronda
  • Szabi84
    #7587
    köszi!
  • Fpocok
    #7586
    Mikor végére érsz, akkor indult el a másik irányba. hardon így nyírtam ki.
  • Szabi84
    #7585
    Szevasztok! Van valami trükk hogyan nyírjam ki a hídon azt a bazi dögöt. Elsőre sikerül kitépnem a szarvát de ugye még egyszer el kéne intézni, állandóan beszorít, pedig easy-n nyomom:DD
  • Optimus Prime
    #7584
    Most GMG-n akciós a játék, 5 euró. Sajna a DLC-k nincsenek fent náluk.
  • Mikeee89
    #7583
    Nekem ellentétben a kritikákkal, nagyon bejött a játék. Bár nem vittem végig még, mert a mászkálósokba szokásom elszédülni és a kaptárba vagy hol, amikor egy bazi szörnybe vagy benne ott a sok körbe-körbe mászkálástól mindig totál elszédültem. De jókat röhögtem a dumákon, meg az eleje a pisálgatós, kuladobálós rész is ütött. Én vígan 80% felettit adnék neki. Bár nekem nem voltak elvárásaim a játékkal, örültem, hogy végre megjelent.
  • woy
    #7582
    it's time to kick ass and chew bubblegum
  • mester1987
    #7581
    Említsd meg a fórumon nekik ill. írj valamelyik belső emberkének, ha nagyon tetszik a műfaja...
  • Verseghy
    #7580
    Mert buzi lusták átportolni..:) Pedig fizetnék is érte..:D
  • mester1987
    #7579
    Ja ha lekapta neked a STEAM, akkor hagyd ezt...bár nem vágom miért nem megy, ha az alapjáték fut MAC-en.
  • Verseghy
    #7578
    De ez is win-re van. Meg nekem eredeti a játék Steamen.
  • mester1987
    #7577
    Próbáld ki ezzel, bár nem biztos, hogy jó lesz rá, de nem tört.
  • Shep
    #7576
    Hát most 5 juró szóval ennyiért azért már tényleg megéri.
  • Optimus Prime
    #7575
    Nekem sikerült szereznem egy 25%-os kupont. Érdemes megvenni? Megvan az első is GOG-ról, de az nekem nem jött be. :( Viszont sokaknak meg ez nem, vagyis lehet nálam ez lesz nyerő.
    Nem is tudom... elég sci-fis maga a játék? Úgy értem van elég randa szörny, high-tech fegyver meg ilyenek?
  • Shep
    #7574
    Hát kicsit csalódtam a DLC-ben. Érthető, hogy miért is maradtak ki ezek a részek az alap játékból. Viszont az meg látszik, hogy a játék története igazából eredetileg valami hasonló lehetett. Gyanítom az eredeti főellenfél is ez volt ami a DLC-ben szerepel.
    Mondjuk 594Ft-ot még így is megért ez a +4 óra Dukeosdi.
  • Verseghy
    #7573
    Miért nincs mac-ra a DLC?:(:(:( ha már a játékot kiadták rá a DLC-t miért nem?:(
  • RelakS
    #7572
    még jobb, hogy most nézem, hogy sikerült ugyanazt megírnom, mint Optimus Prime :D
  • grebber
    #7571
    Amazonon egy fokkal olcsobb ott 5dollár.
  • RelakS
    #7570
    Csak ma csak most €5 a DNF! (75% off a Midweek Madness akcióban)
  • RelakS
    #7569
    én vagy 4-szer végignyomtam.

    Nem olyan jó, mint a régi (hülye divatos újítások, mint az EGO), de szerintem megéri.
    Főleg, ha a Hard Reset megvan. Mert szerintem az is jó féle :D
  • Optimus Prime
    #7568
    Duke Nukem 75% sale a Steamen, az új DLC is.
    Hezitálok, hogy érdemes-e a Hard Resetem becserélni rá. :/
  • Bulics
    #7567
    Duke mindent visz mert Duke király!!!!!!!
  • woy
    #7566
    duke megint az első helyen ;D
  • Verseghy
    #7565
    Figyelek, csak hülye vagyok.:D
    Akkor új chaptert.:)
  • RelakS
    #7564
    te nem figyelsz :D
    Ha új kampányt indítasz, akkor az ego jó részét elveszted
  • Verseghy
    #7563
    Új kampányt, tehát megmaradt az egom. Az achi miatt csinálom legnehezebben újra.:) Meg akarom mind szerezni.
  • RelakS
    #7562
    én a majdnem legnehezebb szinten egy csomó helyen elsőre átmentem, ahol könnyebb szinteken már a hajamat téptem, viszont mindenhol, ahol csapatostul jöttek az octabrain-ek, ott szívtam rendesen. Szóval nem biztos, hogy az a legnehezebb az okos döntés volt :D

    Amúgy meg új kampányt indítottál, vagy csak simán kezdted az első pályával? Utóbbi esetben is regisztrálja, ha végignyomja az ember, viszont már az elejétől maximum EGO-val lehet menni :D
  • Verseghy
    #7561
    Nekem csak 12 óra.:) De még csak egyszer vittem végig, némi achivadászatot nyomtam és most kezdtem el újra a legnehezebb szinten. Azzal még bíbelődni fogok, mert én béna vagyok.:D
  • fery02
    #7560
    Tényleg! :)
  • woy
    #7559
    szép teljesítmény :-)
    ( amúgy én csak a 69 miatt mutattam a képet .. tudjátok na 69 )