7639
Duke Nukem Forever
  • [HUN]FaTaL
    #177
    Jó játékot evvel a még ki nem jött játékkal. De te már biztos a jövőben élsz.
  • Sir Quno Jedi
    #176
    Mosméé' ?!! A zember tök udvariasna kérdez valamit ti meg nekemtámattok ! Nem szép dolog ze, szólok amoderátorknak ! Ejnye...
  • [HUN]FaTaL
    #175
    Te egy LOL vagy baszdmeg! :P
  • Sir Quno Jedi
    #174
    Bocs de ez alink nem műxik, megadnád újra, esteleg emilben akártalán..?!
  • zaki
    #173
    LOL
  • Sir Quno Jedi
    #172
    Letöröltem sajna az ISO-t, a gyári DVD-m meg eltörött, a kutyám megrágta, tudna valaki adni letöltési helyeket ehhez a gammához, mert újra szeretném végignyomni, de a bótba kiröhögtek, hogy ők aztán nem cserélik ki a hibás lemezt ??!
  • [Walaki]D`Lair
    #171
    Ez már egy LOLmasina! Most épp milyen motorra írták át?? Emlékszek 1998-ban azon mérgelődtem, hogy a kurva életnek kell megint motort váltani (Q2 -> Unreal) Így is már a Q1 ről átrakták Q2-re egyszer...:)))))))))

    LÓÓÓÓÓÓL hosszú ÓÓÓÓ val! :D
  • [Walaki]D`Lair
    #170
    Duke Nukem Never Ever...:DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #169
    Hát még közel sincs kész....:)))
  • [HUN]T-Rex
    #168
    Szerintem ha vársz még 6 évet akkor megkapod Matrix stílusban, virtuálisan (átérzed ami történik) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Ez a játék sohasem fog kijönni ez már tény. Én már nem is várom, leszarom az egészet. Ha 1szer mégis kiadják remélem nagy bukás lesz belőle!
  • gergou
    #167
    Hat nagy sajnalatunkra valszleg mar iden sem keszul el... A Take two meg abban sem biztos, hogy valaha befejezodik, ugyanis azt irtak, hogy iden semmikeppen, de ok meg bizna a 3dr ben, hogy elkeszul...:((( Bassza meg, akkor hiaba vartam 6 evet?
  • ÁjjLe BoBBi
    #166
    ugye milyen fasza ? :)))
  • CHEAPBOY_GA
    #165
    KUrva jo game 2 hete megallas nelkul ezzel jatszunk itthon:DDDDDDD


    Vegre megjelent:D
  • Sir Quno Jedi
    #164
    Ez nem isvicc, a betyenyő Pitta bájcsi monta !
  • Chief
    #163
    Biztos jó játék lesz ha "elkészül"!!! Jó munkához idő kell, a szarhoz meg mégtöbb!
  • ÁjjLe BoBBi
    #162
    Duke Nukem ForNEVER név jobban illék hozzá :))
  • zaki
    #161
  • Sir Quno Jedi
    #160
    Asszonták leszen benne dájhárdos fíling ! Meg lehessen nyomjatni neós bálettájmot !
  • Ch_Slater
    #159
    ...az örökkévalóságnak...
  • Sir Quno Jedi
    #158
    Én nagyon várom :DDD
  • Dynamic
    #157
    Ilyen topik is van?Minek?
    :P
  • Amiga
    #156
    Kiadják majd 2010-ben virtuális sisakra.
  • zaki
    #155
    ezen már csak röhögni tudok
  • zaki
    #154
    Duke Nukem Forever...he-he-he
  • ÁjjLe BoBBi
    #153
    Már több mint 10 grafikus motort cseréltek rajta !
  • gergou
    #152
    Evil Twin - UBI SOFT
    Bocsi, hogy kijavitalak, de ez 2001 octobereben megjelent vilagszerte
  • ÁjjLe BoBBi
    #151
    Mire kijön ez a szer is akkorra elavult semmiség lesz belölle !!
  • cypher
    #150
    jó a topic,asszem ez lesz az első,amely eléri a 10000. hozzászólást,és a játék még el sem készül addig....
  • Cobra11
    #148
    Nekem is tetszik egyébként a Manhattan Project. Remélem attól még kiadják a forevert. Bár nem hiszem mert mire kiadnák addigra jön a Doom 3. Megveszik az engine-t és újrakezdik fejleszteni modnván, hogy a régi engine már elavult. Fejlesztik, fejlesztik majd jön a Quake 4 és bumm. Megint kezdik elölről. Tényleg Forever a fejlesztési idő.
  • Garrett
    #146
    nem ki mondta?
  • Garrett
    #144
    szeretem a platform játékokat, de ennél még a régi duke is jobb!
  • Garrett
    #142
    nem fog megjelenni ez már biztos. Kiadták ezt aduke szart most, ezzel is jól beégnek és abbahagyják a fejlesztést, mondván nem lesz sikeres...

    nekem van egy 97 E3 as Duke Foreva videóm a végén az áll: coming soon :)
  • Cobra11
    #140
    Tud róla valaki valamit? Kezdem azt hinni, hogy a játék címében a Forever a fejlesztési időt jelenti :-)
  • Vati
    #138
    Sziasztok! Azt szeretnem megtudni, hogy hol van Pesten olyan hely, ahol számítógépen lehet játszani (nyilvánosan). Öteleteim vannak, de koknrét helyek kellenének. Azért kérdezem, mert egy kutatást végzek, amiben 11-14 éves gyerekeket kell kérdeznem, olyanokat, akik sokat játszanak "gyilkolászós", vagy szerepjátékokkal. Egy egyszerű kis kérdőív meg egy teszt az egész. Megköszönöm, ha valaki tud valami hasznos infót, eseteleg jelentkezőt, aki hajlandó erre a kérdőívre (max negyedórás), hogy ír egy e-mailt.
  • PyRex
    #136
    3002-t akartak irni :)))))))))

    PyRex
  • TneX
    #133
    Rosszul tudod!:)))
  • I.C.ram
    #132
    en ugy tudom kulfoldon nincsen aprilis 1 :))) ez csak egy magyar unnep de lehet rosszul tudom :))
  • hiba
    #131
    Aprilis van bazki:)
  • fucko
    #129
    Szerintem a napokban kijon,mert az isonewson mar irtak hogymegprobaljak betomoriteni de kinlodnak vele egy kicsit.Bar nem biztos hogy jol ertettem mert nem vagyok tul jo angolbol.
  • I.C.ram
    #126
    csak azert mert az allseeing-eye progi mar tamogatja a Duke Nukem Forevert es nem hinnem hogy tok foloslegesen