7639
Duke Nukem Forever
  • steweee
    #225
  • Takigabi
    #224
    a Beagle Darwin hajója volt
  • Beagie
    #223
    az ellen nem véd
  • Beagie
    #221
    sőt mi az hogy megjelent?
    Sir Quono Idiota szerint: már rég le is futott a DNF láz
  • Beagie
    #220
    a választ megtalálod ha visszaolvasol
  • steweee
    #219
    már van mafia 2? és duke forever? ez komoly???
  • Petyus_
    #217
    Ezek már uncsik, én most éppen a tökéletes, bugmentes TR6-ot tolom végig ötödjére. :)
  • zippofcy
    #216
    A Mafia 2nek epp a vegigjatszasat irom, a PC Guru augusztusi szama fogja lehozni, hogy a "szerencsetlen, elmaradott" gemerek is ertesuljenek rola hogy mar kiadtak.
  • Beagie
    #215
    gondolom ti itt biztos többet tudtok róla.

    kérdezd Sir-t ő már x-szer végigtolta. :)

    bár most azt hiszem a Mafia 2- vel játszik
  • Sir Quno Jedi
    #214
    DNFNOCLIP ! És máris át tudsz menni, de egyszerűbb rendesen megcsinálni, ha a két torony tetején lévő, kéken pulzáló gömböket kilövöd, a drone-ok alatt ! Lesz ott pár pigcop, szal. nem árt a shotgunt is kéznél tartani..
  • Sir Quno Jedi
    #213
    És a saját inkompetenciátokat nem kéne másra fogni ! Az igazi HARDCORE gémerek már réges-rég kivégezték a gammát, hogy a ti fajtátok csak az újságokból értesül mindenről utólag, arról én nem tehetek ! Sajnálom !
  • Sir Quno Jedi
    #212
    Mármeg jó hogy kétségbe nem vonjátok az emberi mivoltomat is ?!! Igen, én egy Z80 alapú AI vagyok és éppen leigázni készülök a világot ! Most jobb ?!
  • dikki*yysw
    #211
    300 cd-m volt már itt a polcon, el kellett rakni őket mert kell a hely. Most már csak slim tokos cd-t veszek.
  • Chief
    #210
    Lessz még valami ebből a játékból mostnában?

    Semmi rosszindulat, csak gondolom ti itt biztos többet tudtok róla.
  • dikki*yysw
    #209
    De most miért bántjátok? Nekem is megvan a DNF, egy cipősdobozban rohad a cd-je mert már kétszer végigvittem (első játék életemben, amit kétszer vittem végig).
  • Beagie
    #208
    sziasztok!
    Szerintem :

    1.Sir egy unatkozó tízéves aki hülyének tetteti magát (megjegyzem elég hiteles)

    2. lehet hogy egy régebben Danika néven aktív kretén aki ide szokott irkálni mindenféle f@szságot.

  • zippofcy
    #207
    Meeeg? MI az hogy MEG?
  • Sir Quno Jedi
    #205
    Neeem, az nekem nem jött be, term. a DNF-ről van szó, miért olyan nehéz ezt megérteni ?!!
  • Sir Quno Jedi
    #204
    Most akkor segítetek, vagy sem !?!! Én azt hittem itt egy megbízható kis közösség gyűlt össze akik egymást segítik ! :(((
  • [HUN]FaTaL
    #203
    :)
  • Dns5000
    #202
    az orrokke keszulo program :P
    a nevadoja valoszinuleg nem is tudta milyen jol eltalata a nevet :)
  • [HUN]FaTaL
    #201
    LOL.
  • Blasta
    #200
    Nem tudtok cheatkódot a progihoz?
    Elakadtam a vízeseéses résznél.
    Kéne egy falonátjárás kód, mert nem tudom kinyitni a vízesés mögött levő barna ajtót!
    Plíz help!
  • And5
    #199
    Nuke Fuckem Neverever
  • And5
    #198
    Nuke Fuckem Nererever
  • barret
    #197
    én a Time to kill-re szavaznék!életem legjobb lövöldözős játéka volt! igen soxor megnéztem a videot az elején.nagyon jó kis game volt.
  • tomsolo
    #196
    duke=nuke (szar, de nem hagyhattam ki)
  • Skynet
    #195
    Sir....Ha most komolyan montad amit montál akkor eléggé....:)
    Sztem ha komolyan gondoltad akko a Duke Manhattan Projectre gondolsz vagy nemtom...forever nics...
    A duke 3d óta pedig a legjobb duke-os cucc a psx-en megjelent Duke Nukem Land of Babes volt...Azza néha még mindig jáccom elég poén...
    Főleg amikor benyőgi hogy hogy egyszer volt holnem volt egy Cool nevü falu...Lakosai: ME! :)))
  • The Garrett
    #194
    Simán. ha megjelenik mi leszünk az első DNF klán :D
  • Petyus_
    #193
    Ne viccelődjetek, Duke jönni, látni és győzni fog! :) Én még bízom Broussardban bár lehet nem kellene. :)

    Jövőre tuti megjelenik. :)
  • Dikkma
    #192
    :))
  • Kandurex
    #191
    úgy látom a Diablo3s topic lavinát indított _:))
  • Sir Quno Jedi
    #190
    Kár gúnyolódni, a tényeken ez sem változtat !
  • zippofcy
    #189
    Na jo, 5 ev rohoges mar eleg volt, bevallom hat: az egesz DNF cirkuszt en talaltam ki nehany haverommal, SOHA nem is akartunk kiadni vagy elkesziteni ilyen neven jatekot, csak megjelentetteuk a hirt, a sok hulye meg jol beszopta !!!
    Ez is mutatja: nagy az Isten allatkertje
    Mar keszul a Thief Forever es az Elite Forever is, lehet azt is varni !!! Higgyetek es bizzatok, csodak igenis vannak
  • Sir Quno Jedi
    #184
    Biztos a srác aki üzemelteti, már nem játszik a gémmel (lehet megunta) és levette a site-ot (pár hete már én sem jártam ott), de az is lehet, hogy csak megint az UW szaraxik, szokott.
  • Sir Quno Jedi
    #182
    Azé me te tudatlan vagy, még nem kéne saját hibáidat másokra vetítened, izé ! Igenis megjelent nézz utána, sőt már rég le is futott a DNF láz, csak vannak még kitartó játékosok, mint én akik tovább nyomják a zipart ! Igazibó multiban az igazi ! Hihetetlen, hogy vannak még ilyenek, akik tudatlanul, seperc alatt beanyáznak a tapasztaltabbaknak ??!

    dukenukemforever.uw.hu

    Vagy menj el a CD-Galaxis-ba, én is ott vettem bagóér ! Csak ne vidd vissza, hogy cseréljék ki, mert a köcsögök csak ki fognak röhögni !
  • barret
    #181
    tarolni fog,de ahhoz meg kell egyszer jelennie!
  • zaki
    #180
    ez=ezt
  • zaki
    #179
    ja, és ez már több mint 2 éve írták, szép...
  • Ron Ragm
    #178
    © Dante 2001. máj. 18. 11:17 | Válasz erre | #1

    még nem találtam a gammának topikot, ezért csináltam, mégpedig az idei E3-on szereplő videója miatt!!
    Láttátok már? egyszerűen k*rvahangulatos videót dobtak össze, gyönyörű grfikával. A végén még a Strip-csaj is szépen megrajzolt, és élethűen mozog ;)
    Duke barátunk megint tarolni fog (when it's done...)

    No comment:)