7639
Duke Nukem Forever
  • Sir Quno Jedi
    #272
    Kértek szkrínsotokat !
  • Sir Quno Jedi
    #271
  • ollie
    #270
    mi ez a sok hozzászólás nélküli hozzászólás?
  • Sir Quno Jedi
    #269
  • Sir Quno Jedi
    #268
    Ez tuti az engine váltás előtt történt !
  • Sir Quno Jedi
    #267
  • Sir Quno Jedi
    #266
  • Sir Quno Jedi
    #265
  • Sir Quno Jedi
    #264
    Nahallod, ha TNT2-esre visszabutítod, akkor a Doom 1 is veri !
  • ollie
    #263
    de mondjuk a poligonszám meg a texturafelbontás sem valami észveszejtő...
  • Sir Quno Jedi
    #262
  • ollie
    #261
    szerintem meg csak akkor jogtiszta, ha a gépre rá van ragasztva a Designed for Duke Nukem Forever matrica...
  • Sir Quno Jedi
    #260
    Nem, ezek official képek, sajna TNT2-esről nyomatták, szal. nem az igazi minőség !
  • Sir Quno Jedi
    #259
  • Amiga
    #258
    Vagy igen, csak a fekete alap miatt nem látszik?
  • Amiga
    #257
    Nem írtad rá :-(
  • Amiga
    #256
    Csak akkor jogtiszta, ha a szkrínsotra 72-es fekete betűkkel ráírod, hogy "Ez a 3D Realms Nuke Dukem Forever c. játékából lett kifényképezve!".
  • Sir Quno Jedi
    #255
    Ezek official képek asszem., szal. így nincs velük probléma:
  • Amiga
    #254
    Na sikerült letölteni...

    Az intro tetszik, csak kár, hogy 1600x1200 fix felbontása van, kilóg a játék a monitoromon. Tudtok erre valami megoldást?
  • Sir Quno Jedi
    #253
    Aztán azt hogyan kell ?!! Nehéz szkrínsotot nyomatni, ha megrágta a kutya a DVD-t, másrészt nem vagyok meggyőződve, hogy a cég engedélye nélkül ez jogtiszta dolog lenne !
  • Sir Quno Jedi
    #252
    A tigris-skorpió miatt egyébként perelték a 3D-Realms-et, mert többek szerint ez a Blood 2 4-edik pályájának végszörnyéről lett koppintva és a kiadó perre vitte, de végül elbuktak, mert a Blood-ban a TS szanszkrittül motyorászik valami démoni litániát, míg itt egy Iron Maiden dalszövegre pogózik ! Szarvashiba.
  • Beagie
    #251
    egy screenshot-ot azé' benyomhatnál ide ebből a játékból.

    most már tényleg kíváncsi vagyok hogy te mit hiszel DNF-nek.
  • Sir Quno Jedi
    #250
    Van egy turbo pack, amit akkor tudsz megszerezni, ha háttal futva 3,5sec alatt 44 pigcop-ot ölsz meg 13 tölténnyel, akkor megjelenik a rendőrfőnök, aki egy bazinagy arachnotron-on ül, na ha azt kinyírod plazmával, akkro eldob egy turbót és azzal már végig tudsz slisszolni a dokkban, csak tedd el a fegyvert, csókold meg a ribancot, aktiváld a turbo-t és fuss ! Nem szabad lopakodni, sem leállni velük harcolni, mert akkor tényleg nélküled szállnak fel !
  • Amiga
    #249
    :)
  • Amiga
    #248
    Ha DNF a Duke... lenne...

    Puszta hitetlenkedés...

    3D Animator

    We're looking for amazing character animators for Duke Nukem Forever. We don't care if you work at Pixar, or if you are fresh out of school. We're just looking for exceptional talent, and we're willing to reward it. You will have access to a truly cutting edge 3D engine, in which to make your creations come to life. You will be part of a small, focused team and you will be responsible for a lot of animation duties. You will be able to animate the slimiest of alien bastards, as well as the sweetest of Earth females. You will not just be animator #11, at a sweat shop. You will be a material contributor and you will have a lot of fun, freedom and control.

    "Come Get Some."

    REQUIREMENTS

    Animation portfolio showing exceptional character animation and a natural sense of weight, motion and emotional depth. (VHS or CD via mail, or online web link). Please include enough samples, so that we can get a sense of your work. There is no thing as "too much".
    The ability to animate convincing creatures and humans, and not just mechanical robots.
    The ability to make a character "act".
    Prior game development experience is a plus, but not required. Animation skill is absolutely everything.
    3DS Max, Maya, or SoftImage is ok.
    Comfortable with the concept of motion capture.
    This is a full-time position with relocation to Garland, Texas (suburb of Dallas), USA.
    Easy going nature. Able to work in a team atmosphere, and take constructive criticism of your work. No prima donna's please.
    We do not have internships available.

    BENEFITS

    Competitive salaries, based on skill and experience.
    Signing bonuses available (into 5 figures based on experience or portfolio).
    All moving expenses paid.
    Medical / Dental benefits.
    You share in the profits of every dollar we make, on the games you ship, as long as you are employed here. If the game hits big, you get rewarded. We've paid out millions in bonuses in the past, so it's not empty promises, as long as we ship an awesome and popular game.
    Small shop (25 people), and we focus all our efforts on one killer title at a time.
    In business since 1991. Never had a loan. Never had layoffs. Multiple million selling titles. Extremely stable, and successful environment.
    WHAT TO SEND

    Mail portfolios to:

    George Broussard
    3D Realms
    P.O. Box 496389
    Garland, TX 75049

    Ide lehet jelentkezni a DNF animátori csapatába! :-)))
  • Sir Quno Jedi
    #247
    Mivel a kutyám megrágta a gyári DVD-met így senkinek sem tudom feltölteni, de még ha meg is lenne ISO-ban, akkor sem tennék ilyet, mivel ez bűntény !
  • Sir Quno Jedi
    #246
    A személyeskedésekre nem is válaszolnék. Aki magát kizárja egy ilyen jó kis játékból, mint a DNF, pusztán hitetlenkedésből, az magára vessen, én csak sajnálni sem fogom ezért, mert ez a szabad választás joga !
  • Amiga
    #244
    Szerintem az a rész a legjobb, ahol a Bill Gatest ki kell nyírni. Csak az a baj, hogy amikor a fejéhez tartom a lézerágyút és meghúzom a ravaszt, mindig kidob a Windowsba.

    DNMVM-F = Duke Nukem Meddig Várjuk Még - Forever
  • Blasta
    #243
    AMúgy köszi SQJ, sikerült továbbjutnom!
    Azé az a tigris-skorpió a következő páylán nem egyszerű!
    Apám, hogy megvan ez csinálva! Ez a grafika übermegakirály!

    Mostmár örülök, hogy megrendeltem a gémet! Féltem, hogy ablakon kidobott pénz lesz...
  • Blasta
    #242
    Vérszegény hozzászólás volt...
  • Amiga
    #241
    :-))

    DNF pontos megjelenési dátuma még ismeretlen, de állítólag a 3dRealms tagjai a végrendeletükben kikötötték, hogy a gyereknek folytatnia kell ezt az "életművet".
  • zippofcy
    #238
    En csak a repat verem
    Kulonben is, ez a jatek talan nem erdemel egy sajat topicot??? Mikor mar 5 eve van a koztudatban? Le a diszkriminacioval !
  • Skynet
    #237
    Disinformation: nem mi vagyunk a szánalmasak hanem a prográm készítői...már úgy 5 éve meg kellett volna hogy jelenjen,minden évben kikerül hogy IDÉN MEGJELENIK (pontos dátummal) és hopp elmarad...Ez az egész már röhej...Mindig csak az ígéretek az ígéretek...Program meg sehol,csak 1-1 videó...
    Mindig kjön valami új fps motor,ezek a barmok meg újracsinálják az új motorral a játékot....Meddig fog ez menni??? Lehet egyszer ki fog jnni ha úgy 2-3 évig nem jön ki semmilyen új grafikai motor..:)
  • MerlinW
    #236
    Jó hírem van! 3 év múlva megint megjelenik a gamma:)) Ehe, nem.. de írtam egy programot ami direkt a kutyarágta DVD-ket állít vissza, szal' ide lehet küldeni ezeket a Duke DVD-ket: kkhmm@miééért-kell-mindig-ezt-a-komplexusokkal-teli-témát-nyomni?.húúú

    Annyira tetszett Sir helpje ("a két torony tetején lévő, kéken pulzáló gömböket kilövöd, a drone-ok alatt !"), hogy nem bírtam megállni szó nélkül..bocs:)
    Véleményem szerint, akinek most megvan otthon a DNF (vagy a Matrix 14 Re-re-reloading ressurrection vagy mi):

    - azt verik a szülei
    - verik a suliban
    - veri a... később erre is kitérünk
    - nincsenek barátai
    - van egy barátja, úgy hívják nVIDIA
    - nőt csak a béjvaccsban látott, de ott is csak bundában, mert a fürdőruhás jeleneteknél visszahúzták a kendőt a szemére.
    - azt hiszi nem olvassa senki amit ír
    - tudja hogy mindenki olvassa, sazt is h emiatt mindenki szeretni fogja, benne lesz a TV-ben.

    most így ennyi...

    Sir: Játszál. Ennek a topiknak csak azért ez a neve, mert a többi már foglalt volt... Mi itt mind utáljuk a DNF-et... majd ha te is sokat játszottál vele te is megunod. Addig is játszál, egészségedre, és szedd rendesen a gyógyszereidet.

    a törpiektől bocs, nem bírtam megállni...:)
  • Ron Ragm
    #235
    Help! Elakadtam ott ahol az űrhajó önmegsemmisítését kell leállítani! Ha rohanok akkor szétlőnek az idegenek és a Pigcopok, ha viszont szépen lopakodva irtom egymás után az ellent lejár az idő! Ti ezt a részt hogy csináltátok meg?
  • Petyus_
    #233
    Hi!

    Láttam egy csomó fan mod & map jött ki a játékhoz. Az alapsztorit meg a 2 kiegészítőt már annyiszor végignyomtam, hogy nagyon unom.. tudnátok segíteni milyen modot érdemes letölteni?

    Ja meg a haverom látta a Tescoban 4 ezerért "Classics" kiadásban, ebben is van CD-Key rendesen?
  • zippofcy
    #232
    Nincs kinn warezban, mert csak a legnagyobb rajongok voltak hajlandoak megvenni elovetelben, azoknak ki is kuldtek mar reg, viszont nem hajlandoak elterjeszteni, annyira fanatikusak.
    Boltban nem kaphato a besorolasi rendszer miatt, meg mert a kiado felt hogy a kritikusok ennyi ido utan ugyis lehuzzak majd (meltan)
  • [HUN]FaTaL
    #231
    Töltsd már fel valahova nekem plz :) Küldök cserébe Need For Speed 11t Quake 8at Ut2005t vagy Half-Life 6t. Na plz. vagy adj egy letöltési linket. Thx.
  • Skynet
    #230
    Az 1.46-os patch tényleg kijavítja a játékban a rendőrmalacok túlinteligens mesterséges intelligenciáját butára,vagy nem??
    Így nagyon szar hogy 2-3 malac bekerít bedob füstgránátot a házba berúgják az ajtót és bejönnek 2 tankkal....
    Ti hogy tudtátok ezt a részt megcsinálni???
    Valami cheat vagy valami???
    Már írtam a 3d realmséknek is de azt mondták,hogy nincs idejük velem törődni mert már a Duke Nukem forever 2-t csinálják...:((
  • Blasta
    #227
    De azokat már rég kilőttem, a pigcop-ok télleg elég kemények voltak, (lángszóró RULEZ :-DDD) de az ajtó nem nyílik! Nem lehet, hogy az előbbi pályán levő vörös nyáladzó dagadékot is ki kellett volna lőnöm, hogy jó legyen?
    Attól félek, hogy vissza kell mennem és újra végigszenvedni onnantól (szerencsére még megvan a mentés)...