7639
Duke Nukem Forever
  • Blasta
    #315
    Már rég megjelent!
    Én már végignyomtam!
    Kissé gáz már. A grafix-tól se estem hanyatt....
  • Bandew
    #314
    Tényleg! Mi a szar van már ezzel a játékkal???
    Tényleg mindörökké kell rá várni.
  • Sir Quno Jedi
    #313
    A HL2-t már rég visszaküldtem a Valve-nek, mert nekem túl gyors volt a konfigomon, de megígérték, hogy belefordítanak még pár NT kernel-t, hogy a sebességet elfogadható szintre csökkentsék !
  • Amiga
    #312
    Miért nem HL2-vel nyomultok inkább? Tegnap végre kijött!!! :-)
  • gergou
    #310
    left
  • Chief
    #309
    down
  • Sir Quno Jedi
    #308
    up
  • Sir Quno Jedi
    #307
    Áh, a ferdeszeműekkel nem érdemes összeakasztani a bajuszt ! Remélem kijön egy mod, amiben őket is lehet írtani az alien-ek mellett ! Á la VietCong, ott jól megkaphatják a kis sárgák ! :DDD Tényleg autentikus amcsi kommandóval írtani a vietkongot, csapat-csapat ellen !
  • Blasta
    #306
    Tegnap felraktam hozzá egy multi mod-ot!
    Mit mondjak, ennél azért többet vártam. Egy sima DM meg egy CTF van csak, bár ez nem a hivatalos Multi kiegészitő. Az majd Januárban jön ki és ingyenes lesz! :-DDDDD

    De amúgy ez is jó móka ám! Tegnap játszottam egy korei sráccal. Aláztam mint a szemetet. Az meg mindenfélét beirogatott......HUÁÁÁ
  • Beagie
    #305
    na ja, csak 1esek szerint már régen ki is jött, csak mi nem tudunk róla
  • Lord_Giga
    #304
    Mert? Most már bármelyik pillanatban kijöhet. (lol)

    George Broussard: (Hw fordítás)

    "Váltottunk néhány motort és néhányszor újra is kezdtük az egészet. Követtünk el hibákat és tanultunk belőlük. Szerencsére olyan pozicióban vagyunk, hogy ezt megtehetjük és a részvényárfolyam jóslatok valóra váltása helyett, olyanra formálhatjuk a játékot, amilyenre szeretnénk."

    "Végezetül: egyedül a játék minősége számít. Megtanultuk a leckét és oly gyorsan, illetve halkan dolgozunk, ahogy csak tudunk." Ááá..
  • Beagie
    #303
    nyugi, ez a topic nem komoly
  • RelakS
    #302
    MIVANMIVANMIVAN?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
  • Sir Quno Jedi
    #301
    PS2-n a Kínai domestical verzió jelent most meg, az EU PAL-t már régen be lehetett szerezni.
  • Sir Quno Jedi
    #299
    Nem, DNF ROTK !
  • Beagie
    #298
    ez volt a legjobb
  • The Garrett
    #297
    looooooaaaall :D
  • Sir Quno Jedi
    #296
    Amúgy a DNF harmadik része is készül: DNF Return of the King címmel, ám a a LOTR producerei tiltakoznak !
  • Sir Quno Jedi
    #295
    Nos igen, de az akkori 3D Realms-ben nem volt benne Broussard és az újjáalakult cég már nem kötött szerződést a Monolith-tal, így a jogok azokra szálltak egy ügyvédi tévedés folytán. Aztán jött a DNF (amit már a Blood 1-el párhuzamosan kezdtek fejleszteni !) és a vita kiújult akiadás után.
  • Beagie
    #294
    +m
  • Beagie
    #293
    én ég mindig csak várom hogy megjelenjen...
  • [HUN]FaTaL
    #292
    Az csak a grafmotor volt monolith nem?
  • Sir Quno Jedi
    #291
    Nos ki hol tart a játékban ?!! Most hogy a DOOM 3-at eltolták, lehet hogy ezt meg újra kiadják paltinumban és tarolni fognak megint !
  • Skynet
    #290
    Nono,az a Monolith volt:)
  • MerlinW
    #289
    Sir: írtál DukeNF vs Blood pereskedést... izé lehet én vagyok a hülye, de mintha a Blood-ot is a 3D Realms készítette volna...ehe:)
  • Skynet
    #288
    De a hl2 nemcsk a szemmodellezéssel hanem az egész arcizomzattal is büszkélkedik:)))

    Gladiator: Azér az öregember arca egész fasza még mostani szemmel is...és ezek a képek régiek...De a láncfűrész meg a polipáltal átszúrt csóla sztem még mostis nagyon faján néz ki...
  • Petyus_
    #287
    Jaja írta is Brouusard oda hogy ezeket le is veteti az oildalról mert már nem tükrözik a játékot.
  • Petyus_
    #286
    A legújabb verzió már nem ez. Ez a 2001-es E3-on volt bemutatva és bizony akkor minenki csak a száját tátotta. Egyébként amivel HL2 kapcsán büszkélkednek, az élethű szemmodellezés már abban is megvolt. :)

    Ez a játék ha egyszer megjelenik akkor TUTI hogy a valaha volt legjobb 3 FPS-ben minimum benne lesz. HA megjelenik. :)
  • cypher
    #285
    Igen,én már élieneket kergetek a Mars keleti csücskében.
  • zippofcy
    #284
    Tudtok nehany csitkodot hozza? Egy helyen mindig elakadok, mikor a rengeteg zsarudiszno lodoz, kozben dobszolozni kell es bush papa folyamatosan nyomatja a fejemre a szonyegbombazast a 20 kilotonnas atombombakkal.
    Van olyan aki itt tulment csalas nelkul?
  • Gladiator
    #283
    Ez a grafika mára már nagyon csúnya. NÉzzétek meg, milyen szgletesek a cuccok. Az egészet elbaszták, ebből már jó játék nem lesz...
  • Lord_Giga
    #282
    Egyet értek.
  • Skynet
    #281
    Azzé ha akkor kijött volna a program amikor bemutatták a videót meg a képeket róla akkor eléggé olyat tarolt volna mint most a hamarosan megjelenő hl2 vagy doom3
  • Sir Quno Jedi
    #280
    up
  • Sir Quno Jedi
    #279
    Miért, csak be kell zúzni azt a sugárjeles ablakocskát jobb lábbal és ráhágni a detonációleállítóra ??!
  • Ron Ragm
    #278
    azon már túlvagyok, most az önmegsemmisítést kell leállítani és az nem megy
    próbáltam ugyanúgy de semmi eredmény
  • gergou
    #277
    Hat ugy oszinten a hivatalos dnf forumon mar kitargyaltuk, hogy ezek 2000res kepek, es nem prezentaljak a mostani enginet... Ugy hogy nem kell szarni, biztos veri a Doom III at:)
  • ollie
    #276
    ja, hogy azok screenshotok... nálam semmi sem jelenik meg, biztos a tűzfal blkokkolja... csak a #255-ös láCCik...
  • Sir Quno Jedi
    #275
    Ez a kedvencem, nézzétek a rémült kis pofájukat ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #273