7639
Duke Nukem Forever
  • Seth
    #438
    az unokáim majd úgyis szólnak ha megjelenik
  • ÁjjLe BoBBi
    #437
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Kandurex
    #436
    ugyan már, még el se kezdték fejleszteni
  • Pontius #435
    jah idézet Hradwired-ről
  • Pontius #434
    Őrült Billy társa - Káin - kissé furának találta az internet Spekulációs Örvényeiben képződött Hír-Tornádót, miszerint Duke Nukem Forever című mikor-lesz-kész-talán-soha fantomjátékot éppen átállítanák Unreal Engine 3 technológiára és ebből kifolyólag még inkább késne a kérdéses megjelenésű kultuszjáték.. Nos, hát Káin fogta az Email-Gatlingját és kilőtt egy sorozatot George Broussard IdőÚr felé:
    Kérdés:
    "A DNF rajongói oldal szerint UE3 engine-re akarjátok cserélni alkotásotok 3D motorját és mivel ez a motor csak jövőre készül el, méginkább késne a Duke."
    Amire Brusszárd Bácsi tömören és velősen a következőt válaszolta:
    "Marhaság."
  • arty
    #433
    2034

    Boussard az életére esküszik, hogy idén megjelenik az a kurva duke nukem forever!!!

    2035

    Broussard sirját csalodott DN rajongok rendszeresen meggyalázzák ...
  • Kandurex
    #432
    Lesz az már 8 év is! banyek....hogy megy az idő :(
  • Bucser
    #431
    Azért ha kész lesz kíváncsi vagyok mibe öltek milliókat:) Mert nem hinném, hogy olcsó mulatság 7 éve fejleszteni játékot:)
  • Beagie
    #430
    szanalmas.hu
  • grebber
    #429
    Duke Nukem Forever élettörténet

    [2004-08-31 @ 10:17 - ZeroCool]

    Hihi, ugye nem hittétek, hogy egy újabb megjelenési dátummal fárasztalak titeket... Egyszerűen csak egy érdekes fórumbejegyzésre hívta fel figyelmemet Lazy, amit egyébként azóta le is zártak a nyilvánosság elől :) Szerintem móka, hallga'


    1997 január:
    A munkálatok megkezdődtek.


    1997 április:
    A Quake 2 megjelenése előtt megvették annak grafikus motorját. Scott Miller elmondta, bízik abban, hogy 1998 közepén megjelenik a DNF.


    1997 augusztus:
    Megjelennek az első screenshotok.


    1998 május:
    Előkerül az első E3-as videó, melyen látszik, hogy már nagyon sokminden készen van a játékban.


    1998 vége:
    A 3DRealms áttér az Unreal enginere. A tervek szerint ez nem vesz olyan sok időt igénybe, de a játék 1999-ben jelenik meg.


    1999 közepe:
    A 3DRealms elismeri, hogy az eredetileg tervezett időnél tovább tart áttérni az enginere.


    1999 vége:
    A 3DRealms továbbfejleszti az Unreal enginet. Ez oly minimális, hogy csak két hetet vesz igénybe. Nemsokkal ezután érkezik egy karácsonyi üdvözlőlap, melyen az áll: DNF 2000-ben.


    2001:
    Broussard megígéri, hogy a DNF az Unreal 2 előtt megjelenik.


    2002:
    Broussard megígéri, hogy a DNF a Doom 3 előtt megjelenik.

    Mit lehet erre mondani? VÁÁHÁÁÁHÁÁÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D

    És még azóta eltelt 2 év de semmi.
    7 kibaszott éve nem tudtak csinálni egy gamet.SZÉGYEN.
  • Bucser
    #428
    gondolom valamelyik tag megnyerte a lottót és belefektette a cégbe:)
  • 12346
    #427
    ki nem szarja le, hogy nem lesznek korlátozva a mentések száma. game sincs bazz.. ez volt a legfontosabb, amit meg kellett említenie?
  • Adam5
    #426

    No comment
  • grebber
    #425
    DNF infók?!

    [2004-08-19 @ 14:01 - Berkenye]

    Pár napja frissült a 3D Realms honlapja. A rövid szösszenet lényege, hogy a csapat még mindig él, és annyira elfoglalt, hogy az oldaluk frissítésére sincs idejük. Aha...! :D Ezen felindulva elkapta a VE3D George Broussard-ot, a csapat fejét pár kérdés erejéig. A csávó arról mesél, hogy a legtöbb időt a pályák elkészítése jelenti. Ezek szerint még azokkal sincsenek készen? Aztán megkérdezték, mi a véleménye az UnrealEngine 3-ról, s hogy a Duke Nukem Forever néz-e úgy ki, hiszen annak motorja még a legelső generációra épül, a legutóbbi hírek szerint. Ezt nem erősítette meg, de nem is cáfolta, csupán annyit mondott, hogy az UE3 engine olyan, mint a Doom III motorja felturbózva nagyobb textúrákkal és sokkalta nagyobb poligonszámmal. Ezzel nem akart semmit lehúzni, hisz saját bevallása szerint tetszett neki a D3. Mellékes infó, hogy nem lesz korlátozva a mentések száma a játékban és hogy szerinte még mindig nem gáz, hogy nem készültek el a projekttel... Oké, de vajon miből finanszírozzák a 25 tagú csapat költségeit? Na mindegy, George megigérte, hogy még a mi életünkben meg fog jelenni a DNF! :D

    info: Gamestar
  • robotnyk
    #424
    Did
    Not
    Finished :)
  • BBird
    #423
    Az nem lehet, hogy ezeken a fórumokon csak szórakozik vki?
  • Laccnemotthon
    #422
    Ezek most kerestek nemrég UndrealED-hez szokott pályaszerkesztőket...
    Szóval már gondolom csak az apróbb bugokat javítják. Mint pl. játékmenet hiánya, textúrák hiánya, mobok kihánya, ilyesmi. De a főmenü úgy tudom már kész van
  • MiZo@game
    #421
    Én csak annyit tok hogy a 3d realmses arcok még most is hitegetik a fórumukban a playereket hogy javában készül a dnf :D
  • Gabe18
    #420
    Ezt éppen én nem hallottam,de lehet.
    Az is lehet hogy fejlesztők egy része sem... A fél csapat már rég hazament,a másik fele meg csinálgatja a játékot...
  • Carlos
    #419
    JA. Lehet...
  • Bucser
    #418
    Nem lehet, hogy valakinek esetleg elkerülte a figyelmét, hogy lelőtték a projectet??? Mint a Hivatali Patkényokban a csávó akt már 2 éve kirúgtak és még mindig ott dolgozott és rohadtul nem tűnt fel senkinek..:)
  • Gabe18
    #417
    Most mért bántod ezt a jó kis topikot?Jó ez!Mindn évben elővesszük,nosztalgiázunk kicsit,összevetjük a hireket hogy milyen jól halad a fejlesztés.
    Aztán a készités 20. évfordulóján nagy bulit is csaphatunk,addigra lehet lesznek képek is a game-ből,ami akkor minden bizonnyal az Unreal 4 motorját fogja használni.
    Meg amugy is,ez egy szép hosszú életű topik lesz.Ilyen Call of Duty,UT 2004,Doom3,HL2,ki fog ezekre,és topikjaikra emlékezni 2020-ban?Na a DNF topik,az még csak akkor fog beindulni,hisz ha sietnek,lehet addigra be is jelenthetik hogy Gold lett a DNF!
  • Carlos
    #416
    De minek várni rá?
    Úccse lesz belőle semmi!
  • davos80
    #415
    Jó, de ez egy "kicsit" más, nem gondolod?
  • MiZo@game
    #414
    Egyetértek :D:D:D
  • [NST]Cifu
    #413
    Ezzel az erővel azt is kérdezhetnénk, mi a f@sznak HL2 vagy STALKER topic...

    Mert vannak, akik várnak rá :D
  • davos80
    #412
    Mi a fasznak DNF topik???
  • MiZo@game
    #411
    Nekem ma lett elegem az egészból úgyis kb 20 nap múlva itt lesz a kezemben a doom3 azzal talán elleszek addig amíg kijön a hl2, azzal meg addig amíg a stalker.. Aztán sok még be nem jelentett ász és majd talán 5 év múlva duke nukem forever :D
  • insp
    #410
  • Lacc
    #409
  • grebber
    #408
    Még mindig DNF

    [2004-06-07 @ 19:42 - G-San]

    Lassan már egy évtizede dolgoznak a Duke Nukem: Foreverön, és ha így folytatják tovább, akár még a Guiness rekordokba is bekerülhetnek. A legutóbbi megjelenési dátum 2004 vége volt, ám George Broussard minap kijelentette, hogy azért nem mutogatják a játékot, mert még "nem igazán járunk a fejlesztés vége fele", azaz még mindig nem tartanak sehol:) Szerintem pompás dolog lehet ilyet mondani olyan embereknek, akik már alig várják a méltán népszerű folytatást.

    info: Gamestar
  • Carlos
    #407
    Azért Forever, mert örökké várhattok rá... :)
  • grebber
    #406
    Nini nem hiszem el ez valami szopatás vagy tényleg igaz?!

    DUKE NUKEM FOREVER E3 Trailer HI-RES 43 Mb
  • The Hedgehog
    #405
    Én és Duke :D and the chicks :D
  • M@TriX
    #404
    háát egyedül maradtál... ;)
  • The Hedgehog
    #403
    Ezt csak én várom (már évek óta) ? LOL :D
  • The Hedgehog
    #402
    És csak várunk ....
  • janos666 #401
    Itt már valaki lefoglalta a nevem.
  • Dynamic
    #400
    Én még anno itt olvastam, persze ettől függetlenül lehet kamu.
  • M@TriX
    #399
    persze a játékkal kapcsolatban én nem csodálkoznék semmin. ;)