7639
Duke Nukem Forever
  • Myron
    #518
    Egyébként csinálnak egy remake-et. Néhány kedves-lelkes ember. JonoF bratyó újítja a build engine-t mások meg textúrákat és 3D-s karaktereket csinálnak hozzá. Nézzétek meg a fórumokat a 3d realms oldalán! Ez már jó ideje készül és ezt nem fogják betiltani szerzői jogok miatt. Ez pontosan olyan lesz mint a régi csak szebb. Ebben a sourceos cuccban még az 1. pálya sem olyan mint igazából, ha megnézitek a képeket.
  • Gregi
    #517
    Nem akarok okoskodni, de most a Duke Nukem 3D-ről van szó a Source motorra való átültetésére, és nem a folytatásról. :)
  • Dynamic
    #516
    Mondjuk engem már évek óta hidegen hagy.Az a bohóckodás amit leművelnek arra a szánalmas szó is gyenge kifejezés.
  • grizzly21
    #515
    Azért mert a duke nukem a világ egyik legsikeresebb fpse volt, ha nem tudnád! és akármilyen is lesz, a folyt.ra mki kiváncsi.
  • Gregi
    #514
    Nem tudom, én speciel szívesen látnám az öreg Duke-t egy felpolírozott környezetben. :)
  • Dynamic
    #513
    Nem tudom miért várja valaki is ezt az izét.
    Semmit, mondom SEMMIT nem tudni róla, hogy milyen lesz.Akkor mi az a dolog ami miatt valaki azt mondhatja, hogy jaj bárcsak jönne már?:)
  • Gregi
    #512
    3dRealms le is állítatta szerzői jogokra hivatkozva.

    Nem is akarom mondani, hogy hova menjenek. Szemét banda.
  • grebber
    #511
    Hát ez így igaz.
    Nem sok esélyt látok rá hogy kijön az U3 engine elött ha eggyátalán ki fog jönni míg élünk.
  • arty
    #510
    mivel kb 0.0.1 alpha az egész, és sztem jo lesz, ha elég lelkesen csinálják :)

    mindenesetre filingesebb, mint erre a szarra várni :D
  • Myron
    #509
    Elég ratyi ahogy kinéz nincs semmi gyúk fílingje nagy suxx az egész!
  • arty
    #508
    készül a Duke Nukem 3d MOD Source motor alá :D nah, mégis lesz pár éven belül DN game :D

    csak nehogy a fejlesztők beleszeressenek a mod alapján a szourszba ;)
  • Hmuda
    #507
    tudom, hogy csalódni fogok, de legalább lefoglal amíg megjön a JTL az SWG-hez. Már a LOTR hentjátékokat is egy nagy rakás szégyennek tartottam (pofátlanul megcsúfolja a könyvek nagyszerűségét), szóval ennél se számítok sokkal többre (sőt a beszámolók alapján még kevesebbre). De legalább tudom, hogy mihhez ne nyúljak többé. :D
  • mike369
    #506
    csalódni fogsz benne, de azért jó játékot hozzá!
  • mike369
    #505
    ja, hogy már 25 gumis témát nyitott... áhááá...
  • Hmuda
    #504
    Na jó, leért a Daemon Stone, megyek, nem fárasztom amgam tovább. :DDD
  • mike369
    #503
    gondolom, mind csupa infó...
  • mike369
    #502
    tudod, Délutánra Nagyon Fáradok, ezért írogatok ennyi marhaságot...
  • Hmuda
    #501
    Amúgy érdekes arc ez az iko gyerek. Még csak néhány hónapja van regisztrálva, de máris 3000-el több üzije van mint nekem 4 év alatt. Spammer.
  • mike369
    #500
    Direkt Nem Figyelek a reakciókra!
  • Hmuda
    #499
    Lol. :-)
  • mike369
    #498
    De Nem Fogják soha abbahagyni az ismételgetését...
  • Hmuda
    #497
    Úgy is mondhatjuk, hogy a legrégebbi és legelcsépeltebb DNF szóviccek egyikke. :-)
  • mike369
    #496
    ki! tegnap óta kapható!
  • arty
    #495
    na, mi ez a pörgés? kijött? :D
  • reaper4
    #494
    ez már a kiegészítő címe
  • dronkZero
    #493
    Ez hivatalos, vagy csak egy hülye szóvicc? :)
  • iko
    #492
    DNF DNF - Duke Nukem Forever Did Not Finish.
  • Myron
    #491
    Úgy hogy ez a világon a legjobb játék még most is. Mármint a Duke Nukem 3D.
  • insp
    #490
    Mit akartok, az első screenshotok még csak 1997-esek. Még csak ~8 éve fejlesztik.
    Engem inkább egy kérdés foglalkoztat: Hogy a pékbe tudtak ilyen irgalmatlan mennyiségű lóvét felhalmozni a Duke Nukem sikeréből, hogy máig megélnek belőle és ebből finanszírozzák a Forever projektet?
  • Kit--Kat
    #489
    csak előnyt akartak adni a DOOM3nak meg a Half Life 2nek
  • Myron
    #488
    A sok LOLer!
  • arty
    #487
    jaja, az idő nekünk dolgozik ... vagy a fiainknak ... vagy az ő fiaiknak ... :D
  • báttyó02
    #486
  • ranGer2
    #485
    dehülyevagy.... azzal miért baszol ki velük ha megveszed és nem telepited?? éppen azzal segitesz valamelyest ha megveszed eredetibe! :DDDD jájksz!
  • Deajka
    #484
    Hát, bazz azt hiszem ha véletlenül megjelenik (valaha), megveszem és felteszem a polcra, de soha de soha nem telepítem.
    Jól kib..k velük!
  • Alblink
    #483
    Egyszer csak el fogy a penzuk aztan kenytelenek lesznek kiadni es majd kiderul hogy maradtak a regi jol bevalt enginel.
  • Gladiator
    #482
    szánalmasak már ezek a fejlesztők. remélem ha kijön kurva nagy bukás lesz.
  • ranGer2
    #481
    úúúú ilyen is létezik? :DDDDDD
  • grebber
    #480
    Hát attól függ hogy meddig özönlenek majd a kimagasló gamek aminek a graf motorját ezalátolhatják.
  • mike369
    #479
    Biztos azért nem jelenik meg, mert még nem döntötték el, milyen motor legyen az alap: Doom4? Quake4? Half-Life3? Esetleg Unreal3?