7639
Duke Nukem Forever
  • Csaba
    #558
    Nekem édes mindegy, mi alatt dübörög majd egyszer, csak dübörögjön már! Annak idején iszonyat nagyot zúztunk vele.
  • Csaba
    #557
    Persze, hogy nem tud jó játékot írni. Nyilván véletlenül lett sikeres a Wolf 3d, a Doom1-2, a Quake...

  • grebber
    #556
    Hát ha még ebből lesz valami akkor az UE3 fog alatta dübörögni.
  • Csaba
    #555
    Mindenesetre kevesebbet késett a Doom3, mint a Forever (vagy inkább Never?)...
    Kész a motor, azt kell kicsit kipofozni, hogy ne csak sötétség legyen. Még mindig nem késő Carmackot felhajtani.
    Én csak jóindulatú voltam. Továbbfejlesztett Doom3 motor, plusz egy kis fantázia a pályákra (hogy a földi helyszíneken játszódjon boltban, moziban stb.). Ha most elkezdenék, 2006-ban már nyomhatnánk, és élvezkedhetnénk. Így felejtős lesz, mert gyakorlatilag eddig elszarták az egészet...
    De a Doom3-at csak példának szántam. Felőlem aztán a Far Cry motorját is használhatnák, vagy a Half Life 2-ét.
    Mondjuk a legjobban akkor járnának, ha rábíznák az egészet a Mafia készítőire. Ők tutira király gammát alkotnának.

  • arty
    #554
    napersze, a doom3 mennyit is késett? egy évecskét? :D

    és ott ugye egy kurva nagy sötétségen semmit se látni, azt sikerült ennyi idő alatt. a dukenukemben más a cél ;) azt játéknak csinálják, nem szánalmas techdemonak ...
  • rorr
    #553
    sok ilyen jó játékot kívánok!
  • Csaba
    #552
    Honnan tudod, hogy elbassza? Nagyon is jó lett a Doom3! Eleinte uncsi, de a végefele kurva jó!
    Egyébként meg Carmack megcsinálná a motort, a többi pár programozó meg kitalálna pár ütős pályát hozzá, kész is lenne röpke 2-3 év alatt. Sőt, a motor már kész is (Doom3 motor), csak ki kell színesíteni, 1 év, és kész. De felőlem csinálhatja más is. Csak akkor sajnos sosem jelenik meg...
  • Myron
    #551
    Na még csak az kéne hogy úgy elbassza mint a Doom3-at. Biztos egy sötét űrhajón kéne menni és néha rátámadna Duke-ra egy Pigcop aztán annyi...
  • rorr
    #550
    hát nem tudom !
    Ő csak engine gyáros,jó játékot nem tud írni!!!
  • soulhunter
    #549
    és az miért lenne jo nektek?
    most megveszitek, 5 év mulva jáccotok vele,amikor lesz hozzá vasatok?
    akkor inkább adják ki 5 év mulva,én el is felejtettem,h létezik 1 DNF project,amig rá nem találtam erre a topicra :D
    5 év mulvára meg ismét elfelejtem :DDD
  • Csaba
    #548
    Bár igaz, hogy ha ő csinálná, nem lenne hardver,amin menne, mert akkora gépigény kellene hozzá, de legalább kész lenne.:-)
  • Csaba
    #547
    Le kéne szerződtetni John Carmackot a Duke Nukem Foreverhez. Ő gatyába rázná az egészet!:-)
  • Bucser
    #546
    Minek rúgdosni a döglött kutyát?:) Ezt a projektet ha életre keltik és befejezik sem fogja visszahoni a ráköltött pénzt...
  • Dynamic
    #545
    Vicces így visszanézve a topik elejét.4 éve nyílt és már akkor is mindeki türelmetlenkedett, hogy soha nem jelenik meg, és tényleg...áhh mekkora balf*szok.
  • ghost cb
    #544
    Na de már 2005 van, szóval mostmár tényleg mingyár
  • Kovász
    #543
    ...kb '98 óta az van, hogy "na mingyár bejelentik"...
  • abonyitomz
    #542
    nemtudom, ti hogy vagytok vele , de szerintem hamarosan bejelentik a kész Duke Nukem Forevert !
    addig is:
    http://www.3drealms.com/duke4/
  • EmThor
    #541
    vagy U Forever motor LOL :D:D:D
  • EmThor
    #540
    lehet h u4 motor lesz belőle :P
  • grebber
    #539
    Majd 2007-2008 fele jön talán U3-as motorral :)
  • Kovász
    #538
    Hát ilyen topik is van?

    Még emléxem az első trailerre, ami még q1 engines volt, és a 486-osomon csak bélyegméretben tudtam nézni a sz*ros .mpeg -et

  • soulhunter
    #537
    forever nem is lesz... nem tudom,minek reklámozták 10enX évvel ezelőtt :)
  • arty
    #536
    köszönöm!!! :) isten a gém! :) 1000 hála ...

    a forever már baromira nem is érdekel :D
  • Myron
    #535
    ja értem már mit akarsz. amiről te bezsélsz az a mouse aiming. alapból az U betűre van berakva ha azt megnyomod akkor egérrel nézel fel le.
  • arty
    #534
    inverse mouse: az csak megforditaná a fel/le irányt ... de nekem a fel le irányra a setup.exe ben csak mozgast, strafelest lehet beallitani ...

    AIM -ot nem tom h lehet rátenni :(
  • Myron
    #533
    elindítod a játékot és bemész a game options ba ott vagy hogy inverse mouse
  • arty
    #532
    nemtod a mouse fel/le nézéshez mit kell beállitani? sehogyan sem megy ... :(

    a linkekért ezer hála, jo nosztalgiázni :D
  • Myron
    #531
    Szedj le egy Duke portot és windowsból megy a régi duke ráasásul új 32bites OpenGL grafiával 3D-s modellekkel, 32bites textúrákkal internetes játéklehetőséggel. Olyan mint egy új játék, írányítást meg mindet úgy állítasz be mint új játékokba egér+bill vagy amit akarsz. http://jonof.edgenetwork.org/buildport/duke3d/ innen tod leszedni a portot és http://bart.sm.luth.se/~parkar-1/duke/Duke3d_high.zip innen a legújabb textúrákat modelleket. A Duke könyvtárába ki kell csomagolni. Tehát kell a port, a textúra és model pack meg a grp fájl. Ez még beta csomag még nics mind kész ezért mindekit szeretettel várunk a 3DRealms fórumain, és csinálhat textúrákat modelleket. http://forums.3drealms.com/ubbthreads/postlist.php?Cat=0&Board=dukesource&page=0&view=&sb=5&o=93
  • Roly
    #530
    dosbox emulátornál mennyire kell állítani a CPU Cyclest,hogy a Duke Nukem +D jól fusson? 10000nél már csak kicsit szaggat,de hát annyi is sok
  • Myron
    #529
    http://www.edgefiles.com/file.x?id=/edgenetwork.org/jonof/buildport/jfduke3d_20041013-fix1.zip
  • Tigerson
    #528
    légyszi adj egy pontos linket, mert semelyik nem akar betölteni
  • Myron
    #527
    http://jonof.edgenetwork.org/buildport/duke3d/
    itt a windows portot le tod szedni nemtom hogy menni fog e magyar hanggal de a sima biztos fog, csak be kell másolni a grp-t a kitömörített fájlok közé beállítod a setupban a dolgokat és játszol win alól.
  • Tigerson
    #526
    Hello!

    Megvan a Duke Nukem 1.3d verzió magyar hanggal, de mikor elindítom a duk3d.exe-t, előjön az ablak és egyből el is tűnik.

    Ezzel a játékkal hogyan lehet XP-n játszani?
  • arty
    #525
    nem olyan, mert 0.0.0.0.1 verzios képek ... hányszor irjam még le ? :D

    a 3drealms meg komolyan megijedhetett, ha ilyen hamar letiltoták.. én leszarnám a készitők helyében mondjuk, aztán kiteném torrentre, ha kész :D
  • R9
    #524
    486-os gépen mindig duke nukem 3d ment :) kedvencem volt
  • datango
    #523
    szentem nem létezik ijen. nem is lesz sose..
  • grizzly21
    #522
    tudja valaki, hogy a komm.keent honnal lehetne leszedni?
  • grizzly21
    #521
    A duke nukem persze, hogy nem a 3dvel született! Nekem megvolt az 1-2 is, ami a Commander Keen mellett igen népszerű volt. mellesleg a K.Keent az id csinálta.
  • Bucser
    #520
    pláne, hogy Duke nem is Duke nukem 3D-vel született:D Hanem egy Commander Keen 4 idejéből származó akciófigura:) Egyébként szerintem a Magyar szinkronos Duke Nukemet semmi nem übereli... (azt hiszem a ford Fairlane-ből vettek át hozzá részeket de zsír volt nagyon)
  • barret
    #519
    Pontosan ahogy mondod!