7639
Duke Nukem Forever
  • grebber
    #598
    - a játék szép, és fut, egy ideig még nem lesz konkrét infó róla
    - az idei E3-on nem lesz kint a DNF
    - 2006-ban várható a tényleges média dömping
    - a megjelenésről még mindig nincs infó
    - pont jövőre lesz 10 éves a Duke Nukem 3D
  • ranGer2
    #597
    SZerintem még megvárják hogy kijöjjön a legujabb unreal engine aztán arra is elkezdik felhúzni a gamet... évek kérdése ... évtizedek? :)
  • grebber
    #596
    Ha igaz hogy kész remegő testel várom.
  • Gabe18
    #595
    De milyen darabokat?
    A Doom 3 motor az egyik darab lehet (az tetszett nekik régebben),azt még "bele kell rakni",vagy mi?
  • grizzly21
    #594
    Az az igazság hogy iszonyatos teher van a játékkészítőkön, kb mint a valve-n volt nemrég. Egy iszonyatos múltú játéknak folytatást csinálni nagy felelősség. Csak ne éljenek vissza vele. Sokan megvették volna a hl2t ha szar is lett volna a neve miatt. Remélem a duke nemcsak a neve miatt lesz felkapott. Egyébként e3ig tuti nem adják ki mert ott bemutatják. de mind1 én ha már egy q3 grafikájú Dukeot kapok is hasonló hangulattal mint a nagy előd és új pályákkal már tuti végigtolom.
  • Csuhai G
    #593
    Amíg "összerakják a darabokat".... ez is lesz egy 10 éves munka...
  • RelakSfromhome
    #592
    Konkrétan. Még középiskolás voltam, mikor láttam az első képeket, videókat :D
  • mike369
    #591
    időközben felnőttünk...
  • RelakSfromhome
    #590
    Hehö?

  • arty
    #589
    de lehet, hogy az a q1 motor q2 motor volt??? :D
  • arty
    #588
    a '99 furcsa lenne, hiszen nem hiszem, hogy a q2 97es megjelenése után 2 évvel kezdtek volna dolgozni q1 motoron ;)

    márpedig azt tudjuk, hogy módosított q1 motoron kezdték ... 99ben már q3 lázban égett a világ ;)
  • ghost cb
    #587
    LOL, be akartam irni a keresőbe, hogy Duke Nukem Forever, de közbe másra figyeltem és annyit sikerült, hogy Duke Never...
  • Csaba
    #586
    Megint nem kukacoskodni akarok, de a 9 év sem a Foreverre vonatkozik, mert 9 éve még csak a Duke 3D jelent meg. Ergo, pontosan nem tudom, mikor jelentették be a Forevert, de 98 előtt semmiképp sem, 99-ben is csak kis képecskéket szolgáltattak. Mindegy, 100 szónak is 1 a vége: max. 7 éve várhatja Hedgehog, ami ugye közel sem 10 év. De ne féljetek, lesz még olyan, hogy "már 10 éve várok rá", mikor 3 év múlva is csak várjuk...:-)
  • guardian hero
    #585
    Nem amiatt írtam be, hanem a "95ben nem volt DN 3D??? a HL idejében??? na neeeeeeee :PPP" szöveg miatt.
  • grizzly21
    #584
    valszeg hedgehog nem pont tíz évet értett, de a kilenc az majdnem tíz, szóval tökmindegy
  • guardian hero
    #583
    Doom - 1993
    Duke Nukem 3D -1996
    Half Life -1998

    Csak hogy képben legyetek... Tényleg nem volt még 10 éve DN3D.
  • grizzly21
    #582
    de bizony, tudatlanságra vall...nagyjából a doom1 után nem sokkal jött ki a Duke is. Ez alapműveltség:)
  • mike369
    #581
    BEJELENTÉS!

    A hírek szerint a fejlesztők átkeresztelik a játékot Duke Nukem Forever -ről
    DUKE NUKEM NEVER -re
  • soulhunter
    #580
    95ben nem volt DN 3D??? a HL idejében??? na neeeeeeee :PPP
    nem a Doom után adták ki 1-2 évvel???
  • Csaba
    #579
    Nem akarok kukacoskodni, de 10 éve még a Duke Nukem 3D sem jelent meg.:-)
  • The Hedgehog
    #578
    okos megállapítás... kinemkakilja le a grafikát egy GTA esetében ami már önmagában a hangulattal büntet és nem azzal, hogy DX9-es effektekkel izzasztja meg a majd egymillás gépünket. Hülye hozzáállás...
  • The Hedgehog
    #577
    Én már 10 éve folyamatosan várom a Duke Nukem Forevert és akárhogyan is alakul már most beírta magát a játéktörténelembe... úgy hogy meg sem jelent :D
  • Istencsászár
    #576
    AZ AZ izé a stalker gta: ps2ön csomot nyomtam annyira nemvárom pcn mer ronda lesz nemálja meg a helyét gtasa grafikája 2005be:(
  • soulhunter
    #575
    oké,fogtam az üzid...
    én türelmes ember vagyok,de... engem jelenleg nem érdekel a DNF,mert ami 10 évet késik,az vagy bukás-,vagy nem lesz...

    várni csak a GTA SA-t várom,más emlitésre méltó játékot még nem láttam 1 hirportálon sem :) na jóó,talán a F.E.A.R- t :)
    vagy talán még szoba jöhet az az orosz nukleáris balesetes izé,aminek nem jut eszembe a neve,de film is készült belőle még ősrégen (vmi szutyi orosz film volt)
  • gergou
    #574
  • NeoMaN
    #573
    széttárt kezüket vagy lógó farkukat maximum... :ÐÐ
  • Gyusz
    #572
    Tényleg, a fejlesztők kinn lesznek az idei E3-on? Mert akkor mutathatnának újra valamit.
  • gergou
    #571
    Igen 2001 kozepen jott ki az utolso video, igen az is nagyon kirra volt mar, de GB allitasa szerint lofas* az egesz 2001 es latvany/fizika a jelenlegihez kepest:)
  • Gyusz
    #570
    Én is bízom benne, hogy nagyot fog szólni a DNF, feltéve ha egyszer elkészül. Egyébként videó alapján sosem szabadna egy játékot megítélni, de még azt hiszem 2001-ben jött ki a DNF-ről egy jó kis (talán az eddigi utolsó) videó, én már olyan állapotban is elfogadtam volna
  • gergou
    #569
    Megvalami, ugyanez volt anno az unreal 1 el, csak az nem kesett ennyit, de tisztelem azokat a fejlesztocsapatokat, akik nem engedik, h a kiadok iranyitsak oket... ezert lett pl az unreal 1, az Anachronox, meg az Ultima IX olyan muveszi jatek... az unreal 2 mar ubergagyi lett sztem, szal remelem a dnf is ilyen lesz... Persze ez nem minden esetben igaz, gondoljunk csak a daikatanara, ami a fejlesztesi idot tekintve eleg nagy bukas lett...
  • gergou
    #568
    hat nemsok ertelme van annak, amit itral... ha olvasgatnad a hivatalos dnf forumot, akkor tudnad, h GB csapata folyamatosan fejleszti a dnffet, meg jelen pillanatban is, es lehetseges, h az idei e3on mar be is mutatjak a krealmanyukat, egy biztos, nagyot fog szolni... amiert senki nem hisz az egeszben, az a rengeteg kesledelem, ez jogos is, mert mar lassan 10 eve fejlesztik, de az, h nem adnak ki 1000 shotot, meg ingame moviet, mint a hl2 bol anno ugye, ez teljesen ertheto, hisz nekem nem sok ujat nyujtott a hl2, majd az egeszet lattam videokbol...:D szal csak turelem, meg fog jelenni...
  • Gyusz
    #567
    Duke sem 3D-s köntösben született, anno az első rész még egy oldalnézetes játék volt. A régi idők előtti tisztelgés volt a Manhattan Project, ami szerintem a maga nemében nagyon is jó játék lett, gagyinak meg pláne nem nevezném. És hidd el, nem ennek az elkészülte gátolta meg a fejlesztőket a Forever kiadásától.
  • arty
    #566
    :))

    én is elvoltam pár órát a DN: MP vel, de azért a korábbi dn3d jobb volt .... :)
  • Csaba
    #565
    Már hogy ne lenne alkalmas! Mire kijönne a Duke Nukem Forever, addigra olyan gépek lesznek, amik képesek lesznek emberi sebességen futtatni akár a 4X4-es szobákat is:-)))
    Egyébként meg nekem tetszett a Manhattan Project, jó hangulata volt.
    Csak sajna a Forevert elhanyagolták. Lehet, hogy örökre...
  • arty
    #564
    az a motor nem alkalma 2x2 m2 szobáknál nagyobb terek megjelenitésére .... :) kuka. nincs hova fejleszteni ...

    UE3 és source a jövő... talán a monolith is alkot valamit ...
  • EmThor
    #563
    bááááááááááháhaáháaáaáh
    hááh :D
  • edios
    #562
    Mi is a pontos megjelenése dátum?
  • dikki*yysw
    #561
    Ha nem értesz hozzá minek szólsz bele?
  • soulhunter
    #560
    nem értem,miért kell vitázni 1 olyan játékon,ami sosem fog kijönni...
    anno nekiálltak,aztán leálltak,mer közben nekiálltak másnak,és a pénzt elb*szták arra a 2 és fél D-s mászkálos játékra,aminek nem jut eszembe a neve,de a lényeg,hogy kivülről kellett nézni mindent
    asszem vmi DN Manhattan Project volt a neve... szép volt,jo volt,gagyi volt,akkor az kellett a népnek a sok hülye játék közt...
    aztán bukás lett,igy nem volt pénz fejleszteni a DNF-t...
    most nincs semmi,és nem is lesz...
    ez a játék nem volt,nincs,nem lesz,igy a topic feleslegessé vált :)
  • EmThor
    #559
    mondtam már h unreal forever motorral jön ki a game?