7639
Duke Nukem Forever
  • Myron
    #638
    ja amúgy ott vok az aboutnál a creditsben, map/con hacks részlegnél.
    Mégvalami:
    neten is tudtok vele játszani kell hozzá a DukesterX

    Ha a JonoF porttal játszotok akkor néha szar lehet a netes játék, van még egy másik port a Rancidmeat evvel stabilabban megy a game de evvel nem megy a HRP (remake)
  • Myron
    #637
    Remake (NINCS KÉSZ MÉG TELJESEN MÉG DOLGOZNAK RAJTA!!!)

    kell hozzá egy .grp fájl hogy menjen.

    Ebben benne van.
  • hykao #636
    Remake? Hol? Linket! :)
  • Myron
    #635
    Még a végén előbb jön ki a remake mint a játék. Bár szerintem az sem lesz kész soha. Amilyen tempóban haladnak. Mondjuk egy szavam se lehet, örüljek hogy legalább valamit csináltak, de ha komolyabban vennék és többen ráállnának akkor simán kész lenne még az idén. Mikor én csináltam hozzá maphackokat akkor azok 2 hét alatt kész voltak, rá is ment minden szabadidőm. Dehát textúrázáshoz nincs tehetségem, modellezéshez sem igazán. Ez van.
  • grizzly21
    #634
    hát igen mostmár nem a játékkészítés iránti szeretet hanem a minél kevesebb munkáért járó minnél több pénz iránti vágy hajtja őket sajnos.
    Mindenesetre ha a játék megjelenik már sokat nyernek vele. Én például ha 90% fölötti lesz (értékelés) megveszem, ha nem akkor is végignyomom a Duke iránti hűség miatt is. Ha raknak bele új jópofa beszólásokat, ellenségeket az már jó (You wanna dance baby:), na meg a haláli introk a pályák végén iszonyatos feeling volt. +ehez jönne az Unreal 3.0. Hát ki tudja?
    A HL1 után is sokan szidták a HL2t a csúszása miatt aztán mégis nagy durranás lett.
  • hykao #633
    Hát és ráadásul, amikor a Duke Nukem 3D-n dolgozott Georgie Porky, még csupán tizenéves volt!
  • Istencsászár
    #632
    jólállnak pénzük van dögivel elvannak:D
  • grizzly21
    #631
    hát igaz, de azért aki olyan gamet tudott csinálni mint a 3d volt, hát nem tudom.
    de most nem áll jól a szénájuk.
  • Zacsy
    #630
    Egyet értek!
  • 12346
    #629
    nyalja meg. aki ilyen ronda és ennyi pénze van, az nyalja meg:D
  • abonyitomz
    #628
    LOL :D
  • grizzly21
    #627
    mekkora lehet a két John-nal versenyezni egy ferrarival:)
  • hykao #626
    Ha jövőre kiadják, akkor pont 10 éve lesz, hogy megjelent a Duke Nukem 3D, és 15 éve, hogy kiadták az első Duke Nukem játékot...(és kb. 9 éve, hogy elkezdték a Duke Nukem 4ever-t fejleszteni...ha ezek után is szar lesz, akkor elmennek a picsába a Broussard gyerekkel az élen - akinek a pofájáról mintázták annó szvsz a varacskosdisznó rendőrt a DN3D-ben... :D)






    Többek között ilyenekkel tölti az idejét Georgie Porky, hogy Carmack-ékkal gyorsulgat: KATT IDE
  • grebber
    #625
    Inkább fordítva.
    Bár abból legalább volt valami béta meg csomo video info elméletileg tuti hogy 2006-ban már kiadják.
    Ennél a Forever-nél meg mi tuti a nagy semi.
  • gameplusz
    #624
    Inkább: Anyázni fog mindent (mindenkit) akkor! :D

    De az a játék kb a STALKER sorsára jut, vagy fordítva.
  • grebber
    #623
    Ja szerintem is max a 2DVD-s dolog ami nem kamu.
    Alázni fog mindnent :D lol max anyázni fogunk hogy sose adják ki.
  • gameplusz
    #622
    Lehet, hogy a hír nagy része nem kacsa, csak az egyik része: "fog megjelenni".. :D
  • [HUN]FaTaL
    #621
    szerintem megint kacsa hír...
  • grizzly21
    #620
    én már annyit hallottam...iszonyat Duke fan vagyok de hiszem ha látom. Bízakodjunk
  • ghost cb
    #619
  • abonyitomz
    #618
    duke4.de oldalról származik , a játék 2 DVDn fog megjelenni és mindent lealáz , FEAR szerintem lassan nyugdíjba mehet , MERT DUKE AKKORÁT FOG ÜTNI hogy csak lesni fogunk.....
  • abonyitomz
    #617
    Einfach und simpel : 6-8 GB ohne den ganzen Müll der momentan in der 8 GByte großen Build von DNF steckt. Damit wäre DNF möglicherweise das erste Spiel auf 2 DVDs ! Wow ;)

    "8 gigs. We still haven't trimmed some bloat from it, but we're also not done yet.
    [...]
    6-8 gigs Like I said...we have stuff to trim, but we're not done. So it'll be in that range. There is a *lot* of art and that takes up tremendous space."
  • Myron
    #616
    1 év mulva pont ez lesz. csak direkt nem adnak ki semmi anyagot a legvégéig. Nyilván lenne képük amit a közönség elé tárhatnának meg videót is csinálhatnának de direkt nem akarnak. Kivárják a végét.
  • Csuhai G
    #615
    Az lenne a LoL ha 1-2 nap múlva mindenhol: Duke Nukem Forever GOLD + Demó ! :D
  • Gabe18
    #614
    Ahhoz képest hogy "már csak össze kell illeszteni a darabokat",még nincs semmi bemutatásra érdemes videójuk,képük,akármilyük...
    Nincs ebből semmi sem...
  • Myron
    #613
    A 2006-os E3-on már kintlesz. Az csak 1 év. A Duke Nukem 3D megjelenésének 10. évfordulója. Szerintem akkor már ki is fogják adni.

    A HÍR
  • arty
    #612
    thx a linkért :)

    ha belegondolunk, a 98as lehetett volna egy rész, az unreal engines a következő, s most várhatnánk már a "4." 3d dukot .... :((((
  • RelakSfromhome
    #611
    Hátúlról?
  • hykao #610
    Jah...az Unreal motorosban már csak a szakállas bácsi van...lehet, hogy Duke tőle szerzi élete első szexuális élményét??? :)))))))))))))))))))))))
  • [NST]Cifu
    #609
    Az Unreal motoros videóban tényleg nincs Bombshell, pedig anno az első videó után (jézusom, mikor is?!?) még azon viccelődtünk, hogy ez a bige jól lenyomja majd Larát...
  • hykao #608
    innen leszedhetitek a '98-as (még Quake2 motoros) és a 2001-es (már Unreal motoros) videót...érdemes meglesni... :)
  • grizzly21
    #607
    Az volt nagy amikor kiadtak 2 printcsreent a játékból, mindenki hüledezett, aztán kiderült hogy photoshoppal csinálták az egészet, és sehol semmi nincs kész;)
  • hykao #606
    Ja és volt több videó is a már majdnem kész játékból!
    Először még a Quake2-es motorral (meg Bombshell-lel...aki azóta mintha kimaradt volna...)...aztán meg a 10 éves Duke Nukem évfordulóra az ominózus E3-as Unreal motoros videó...

    Na most már kész...csak össze kell illeszteni...mégse jönnek az E3-ra...se egy megveszekedett kép, se egy videó...de jövőre jön...hmm...érdekes dolgok ezek...
  • hykao #605
    Húúú hányszor hallottam már ezt, hogy jövőre jön... :(
  • grebber
    #604
    Majd 2006-ban kiderül hogy igaz-e.
  • Axon
    #603
    Ezt találtam a hardwired-en:

    "A PCGAMER-es jánykák láthatták 20 perc erejéig a Duke Nukem Forever-t is mozgás közben. Frenetikus, "Kill'em all let God sort them out" jellegű kurjongatások és az idei E3-tól távolmaradó, de a tizedik Duke Nukem évfordulóra megjelenő játékkal lesz dolgunk..."
  • Frank99
    #602
    Ezért kell az SG játékrovatait olvasni, mert az legalább nem ír ilyet!

  • Myron
    #601
    Ezek a szemét HW-sek ilyen címet raktak ki hogy: Duke Nukem Forever: KÉSZ!
    Mikor megláttam megállt bennem az ütő és fél percig leblokkoltam. Szerintem kómába is estem egy kicsit. Aztán mikor elolvastam persze kiderült hogy koránt sincs arról szó ami a címben van.

    És mikor ezt a véleményemet kicsit szavatosabban leírtam kommentbe, persze kimoderálták. Hát a kurva annyukat. Ennyi erővel ilyen cím is lehetne hogy:

    A boltokban a FarCry 2 PC-re!
    Najó nem is hehe.

    Blikkes színvonal, szánalmas. Ez kinek jó? Sógun röhög a markába ilyenkor?
  • grebber
    #600
    Olvastam egy PREY nevű gameről amit erősen módosított DOOM 3 motor hajt.
    2005 végére várható. Nem lesz rossz a Harwiredes leirás alapján.

    DNF előtt simán jó :)
  • Frank99
    #599
    ezojanrégi...
    olvass vissza, mások is elsütöttékmár...