7639
Duke Nukem Forever
  • 12346
    #718
    ok
  • edios
    #717
    Úgy hallottam hogy a fejlesztők nagyon jól haladnak a gammával,és már akár jövő nyáron játszhatunk vele!
  • Chief
    #716
    csak fel akartam hozni a topikot...
  • Istencsászár
    #715
    devicces valalki..
  • Chief
    #714
    kijött a demo...
  • hykao #713
    Hát emlékeim szerint az utolsó videó 2001-ben készült, a DN 10. évfordulójára...talán jövőre kapunk egy újat a DN3D megjelenésének és a DNF fejlesztésének 10. évfordulójára is... :)))

    Jó ideje se kép, se semmi...eddig amik voltak: Quake2 motoros videó, Unreal motoros videó...ennek ellenére nekem ígéretesnek tűntek a videók, bár a szörnyes-mutánsos játékokat már halálra unom, de legalább a Duke-ban valós földrajzi helyszínek vannak...na meg a hangulat elég jónak ígérkezik...feltéve, hogy nem alacsonyodik le ez is egy kafa DOOM3 MOD szintre...
  • Myron
    #712
    még azt se... már hány éve nincs videó vagy akár egy kép? 4?
  • Ron Ragm
    #711
    Szerintem ez az egész csak egy nagy átverés... csináltak néhány nyálcsorgató screenshotot és videót azt valójában nem is készül semmi:)
  • Myron
    #710
    nem avval nem mert annak a Vivendi a kiadója.
    na mind1 akkor valahol faszságot olvastam :D
  • hykao #709
    Tudtommal a Take Two a kiadójuk, csakúgy, mint a Prey-nek is...sztem te a Valve-el kevered a 3DRealms-t...
  • grizzly21
    #708
    hm most meccset nézek, de utána ha fenntleszel még igérem hogy megkeresem a pc guruban volt valamikor. aki tudja az persze közben beirhatja.
  • Myron
    #707
    most nem azért kérdezem mert kötekedek, hanem mert érdekel.
    ki volt az előző 3-4 kiadó?
  • grizzly21
    #706
    nem biztos h tudják mert a 10 évvel ezelőtti pénzüket már elköltötték. eddig asszem 3-4 kiadójuk volt most nemtom ki az
  • Myron
    #705
    akkor ki a kiadójuk? he? végülis tök mind1. általában a kiadók pénzelik a fejleszőcsapatot de ők tudják a saját pénzükből finanszírozni magukat.
  • Myron
    #704
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=18121

    lol!? :D
  • hykao #703
    A 3DRealms tudtommal nem kiadó...
  • grizzly21
    #702
    nem
  • Myron
    #701
    saját maguk :D
  • hykao #700
    Hogyne lenne kiadójuk!
  • grizzly21
    #699
    én ugy tudtam eddig volt vagy 3-4 kiadójuk
  • Myron
    #698
    szerintem sincs, a kiadással nem lehet annyit szenvedni, mert a kiadó érdeke is az hogy minél hamarabb kiadják

    csak a DNF nek nem kell kiadó mert saját maguk adják ki így nincs nekik se határidő se beleszólás a kiadó részéről hogy milyen legyen a játék, se semmi.
    egyszer volt egy cikk hogy valami PC Gamer újság szerkesztői játszottak a DNF el 30 percet amikor elmentek megnézni azt a Prey-t.
  • hykao #697
    Szerintem koránt sincs "KÉSZ" egyik sem sajnos...
  • SNAKE01
    #696
    Én csak azt nem értem igazábol hogy minek ez a nagy szenvedés,és mér nem lehet kiadni ha már készvan.mer szerintem ha akarták már rég megcsinálták!pl a S.T.A.L.K.E.R.:shadow of chernobyl is szerintem már rég kész van,csak szenvednek még egy kis időt a kiadással!
  • grizzly21
    #695
    Hát lehet hogy van elég pénzük már és megélnek a kiadókból..
  • hykao #694
    Hát nem tudom...a magam részéről tartok az ilyesmitől...nekem valahogy a Prey sem az igazi...olyan, mint egy jobban sikerült DOOM3 MOD...
  • hykao #693
    Ahhoz képest, hogy annakidején tizenévesen a DN3D-t milyen hamar összedobta, ez a 10 éve húzódó következő rész egyszerűen már érthetetlen...ha nem valami nagyon jó lesz, akkor elképzelni nem tudom, mi a rák tart ennyi ideig...
  • SNAKE01
    #692
    hi all!szerintem az lenne a legértelmesebb dolog ha átvennék tőlük a projectet és végre megcsinálnák mások!
  • Gabe18
    #691
    Hát ez lesz az életműve!
  • hykao #690
    Eeegen...az egyetlen probléma csupán az, hogy eredetileg a DNF a HL1 és az UNREAL 1 megjelenésével egy időben kellett volna, hogy elkészüljön...jövőre lesz 10 éve, hogy elkezdték fejleszteni...Georgie Porky akkor még csak kesebajuszos, pattanásos tini volt...
  • grizzly21
    #689
    ajjajj...kifogás az mindig van ez már közröhej, dehát aHL2 körül is voltak botrányok mégis jó lett..ki tudja?
  • grebber
    #688
    DNF - A tech már kész

    [2005-09-03 @ 12:01 - Berkenye]

    Tegnap számoltunk be arról, hogy az AGEIA fizikai motorokat író cég felvásárolta a Meqont és ez némileg érintette a Duke Nukem Forever-t is, mivel ők is egy általuk készített fizikai engine-t ültettek a játékba. Nos, ezt egy fórumhozzászólásban így kommentálta George Broussard, a 3D Realms egyik koponyája: "Mi is most hallunk először a történtekről. Nem vagyok túl boldog, mivel már épp sikerült játékunk fizikáját biztos alapokra helyezni, az egész rendszer hamarosan elkészül és épp nekiláttunk volna a finomhangolásnak. Majd meglátjuk, mi történik, de nincs túl sok kedvünk emiatt újra babrálni az SDK-val." Szóval megint majdnem kész vannak, már csak el kéne kezdeni, ugye?

    info: Gamestar
  • Myron
    #687
    jólvan ezt most folytathatnánk egy darabig :D űber yotta lol
  • Istencsászár
    #686
    gondolkozz el a sajátodon
  • Myron
    #685
    ennek a kommentnek meg mi a lófasz értelme volt??
  • Istencsászár
    #684
    4ever
  • grebber
    #683
    AGEIA & Duke Nukem Forever?

    [2005-09-02 @ 10:41 - sHadeS]

    Érdekes hír került a kezeim közé az imént. Még anno hallottunk az AGEIA rendszerről, ami gyakorlatilag a játékokba beleépített hardveres fizikai motort jelenti. Nos, ami viszont aktuális: a rendszert készítő cég felvásárolta a Meqon-t, akik a fizikai rendszerért felelősek olyan játékokban, mint a Duke Nukem Forever vagy a TimeShift. Így aztán a jövőben az eddiginél is jobb fizikai engine-t fognak készíteni közös erővel.

    info: Gamestar

  • Myron
    #682
    LOL ja igen az már most is lehetne :DDDD
  • arty
    #681
    mármint az első játék, ami még UE4 alá SEM jön ki ...
  • Myron
    #680
    gamestar.hu -n kint van hogy elkezdték csinálni az Unreal Engine 4 -et.
    Igaz még a 3 alá sem jött ki egy játék, de van egy olyan érzésem hogy az első játék ami kijön az UE4 alá az a DNF lesz :Dgamestar.hu
  • Myron
    #679
    az igaz :D

    de ha hivatalosan meg van erősítve hogy nem fake a kép, pl kirakják a 3drealms honlapra akkor jöhet, nem?