7639
Duke Nukem Forever
  • SoDI---
    #758
    nem gúnyolódni!
    a türelem rózsát terem! :)
    meglátjátok, hogy mindent ütni fog. :)

    emlékszem, hogy amikor 98 tavaszán az első PC-met megvettem, milyen lelkesen olvastam az aktuális 576-ban, hogy hamarosan elkészül a DNF :D
    ennel 10 éves évfordulójára talán tényleg így lesz.
  • Chief
    #757
    áp! :)
  • Chief
    #756
    tuti :D
  • Myron
    #755
    2001-es a legutóbbi, asszem októberi... ez is 4 éves, lol
  • Snecie Smicie
    #754
    vannak már új Shot-ok?
    Vagy csak a 99 körüliek?
  • Zsoltika 007
    #753
    Hamarabb elkészülne.
  • Chief
    #752
    lehet hogy tényleg azt kéne... :)
  • Zsoltika 007
    #751
    Bazze inkább fogjatok össze és írjátok meg a gamet!
  • kill3r22
    #750
    te egy állat vagy!! :D:D tényleg a méreten buktál meg....de jóóóóóó
    minjárt csinálok egy Stalkereset is....:D:D:D
  • BBird
    #749
    Csak tudnám, hogy te ebben mit látsz poénosnak, de biztos igazad van. :-)
  • Chief
    #748
    Ügyes vagy, megnyerted a heti főnyereményt!
    10 fős cigánycsaládot kell vendégül látnod 2 héten keresztül!
  • BBird
    #747
    Szerintem nálad nem stimmel valami (és nem biztos, hogy a gépedre utalok). Gyengus DNF poén, kis photoshop trükközés. Ha már te, vagy más odaírta, hogy *DVD*, akkor miért 157x15 MB? a DVD-k 50MB -ban mennek. (Kis odafigyelés nem ártana, ha már valaki ilyenekkel üti el a drága időt)
    Mellékesen a Duke Nukerm Forever kamu szöveg helyett ez áll: The Movies (c) Activision *AlcoholClone*
  • Csaba
    #746
    Akkor majd ha leszedted, írj be egy véleményt, hogy milyen is a gamma, oké? :-)
  • Chief
    #745
    Nálad nem stimt valami, nálam látszik, és kint van, és torrentről lehet szedni...
  • Lazlo
    #744
    Hát nemtom sztem ez a duke 4ever az nforszon átbaszás. mert nálam pl ha felmek rá nincs ott.... valamelyik nap pl azt láttam rajta kiírva hogy starcraft 2 és 3óra múlva eltűnt nemtom ez miért van.....na mind1 ha még valaki láttya hogy kint van az szóljon mert akkór nálam nem stimmel valami :)
  • Chief
    #743
    Már kint van...

  • Myron
    #742
    Tetszik ez a kép, még nem is láttam :D
  • danikarate
    #741
    én már evvel játszok 60 éve és még csak 17 vagyok
  • PyRex
    #740
    Szerintem a Duke Forever kezd kissé szánalmassá válni... :) (Már 5 éve is az volt, de így, 8 évvel a fejlesztés kezdete után meg alapjában véve már csak röhögök rajta nagyokat, de a STALKER is erre a sorsra jutott sajnos :))
  • Skyline
    #739
    Egy kissé kezd szánalmassá vállni az évek óta folyamatosan meglovagolt duke nukem poénoskodás...
  • PyRex
    #738

    [center]
  • Myron
    #737
    Köszönöm, hogy kijavítottál, sosem tudtam, hogy mikor hogy kell írni de most már fogom tudni. Megnézni meg lusta voltam :D
    Szóval köszi, remélem ebben az üzenetben nincs hibám, habár lehet, hogy túl sok vesszőt rakok, de ez még mindig jobb mintha nem raknék egyet sem, mert egyesek azt csináják és nem lehet érteni, hogy mit írnak.
  • Panther
    #736
    Szerintem először írni próbálj megtanulni kisfiam és azután beszélj( a játszani nem ikes ige, tehát "játszom" és nem játszok). Te is el vagy maradva minimum öt osztállyal.....
  • Myron
    #735
    Én már a DNF2 -vel játszook, vadalma! Tegnap szedtem le! El vagy maradva!
  • abonyitomz
    #734
    kiadták a Duke Nukem Forever 2000 Editiont 12ezer Ft a boltokban
  • Chief
    #733
    az
  • abonyitomz
    #732
    tartalmas...
  • Chief
    #731

  • M@TriX
    #730
    dehogy, csak csinált magának egy kis reklámot, ennyi
  • NeoMaN
    #729
    lol
    most nemazé, de itt az Amazon a hülye...
    :P
  • mike369
    #728
    mondtam én, hogy ez inkább Duke Nukem Never!
  • M@TriX
    #727
    ennyit erről

    "A 3DRealms máris cáfolta az Amazon internetes áruház állítását, hogy a Duke Nukem Forever című alkotásuk december 5-én jelenne majd meg."

    Játékok.hu
  • Istencsászár
    #726
    :DDDDD poénnak elmegy.. amugy a gamestar irta hogy köztüdatba beleverni 10 éve :D vergődik bele mindeki tudja hogy soha nemfog kijönni ennek a gémnek nemkell semmi reklám:)) aztmár megcsinálták ezeréve
  • grebber
    #725
    És ezt kivel akarják elhitetni?
  • Zsoltika 007
    #724
    Már itt is van: LINK
  • Chief
    #723
    lál!
  • Istencsászár
    #722
    Duke Nukem Forever' Coming In December?

    According to the UK division of online retailer Amazon, 3DRealms' long overdue FPS Duke Nukem Forever has a ship date of December 2, 2005. This of course has to be taken with a big grain of salt as nothing official has been announced, the product listing also states that "release dates are subject to change," and being the case with DNF, that's an understatement.

    By Worthpalying

  • Istencsászár
    #721
    nembaj 10 évet kibirtunk:D ezen a köv 10en már semmisem mulik...
  • Shep
    #720
    Nem tudom hol olvastam, hogy vmelyik újság írói láttak egy demot a gameből, viszont, a nagyvezér azt mondta egy köteg minden a játékból még csak papíron létezik, nem lesz ebből game csak vagy 10 év mulva
  • Myron
    #719
    nekem a madarak csicseregték :D