7639
Duke Nukem Forever
  • Myron
    #798
    igen, amint kész lesz
  • Sly06
    #797
    soha
  • Szega87
    #796
    szerintetek megjelenik ez a game még valaha ?
  • hykao #795
    Csakhogy a Prey-hez már vajmi kevés köze van a 3DRealms-nek! A motor doom3-as, és az egész bulit mások fejlesztik... :)
    Georgie Porky meg azon kívül, hogy megmintázta magáról a disznózsír osztag varacskosdisznó állományát, nem tudom mit csinált Duke ügyben '97 óta...viszont tinédzserből huszonéves lett, megvolt az első szexuális élménye, iskoláit végezte, jogosítványt szerzett, és Carmack-ékkal gyorsulgat...kell ennél több? :)))

    Talán még ezévben bejelntik, hogy a DNF-et is átadják külsősöknek doom3 motorosra...de jaj aztán át kell térni Unreal3 enginre majd... :)))
  • Istencsászár
    #794
    hát a Preyt elnézve nagyon büntetős lesz, és én ebbe is bizom, azt fejezzék be tökéletesre azt jöhet majd ezis:)
  • Csuhai G
    #793
    Jaja! Azt a cikket el is mentettem magamnak akkor LoL! :D

    1997 január:
    A munkálatok megkezdődtek.


    1997 április:
    A Quake 2 megjelenése előtt megvették annak grafikus motorját. Scott Miller elmondta, bízik abban, hogy 1998 közepén megjelenik a DNF.


    1997 augusztus:
    Megjelennek az első screenshotok.


    1998 május:
    Előkerül az első E3-as videó, melyen látszik, hogy már nagyon sokminden készen van a játékban.


    1998 vége:
    A 3DRealms áttér az Unreal enginere. A tervek szerint ez nem vesz olyan sok időt igénybe, de a játék 1999-ben jelenik meg.


    1999 közepe:
    A 3DRealms elismeri, hogy az eredetileg tervezett időnél tovább tart áttérni az enginere.


    1999 vége:
    A 3DRealms továbbfejleszti az Unreal enginet. Ez oly minimális, hogy csak két hetet vesz igénybe. Nemsokkal ezután érkezik egy karácsonyi üdvözlőlap, melyen az áll: DNF 2000-ben.


    2001:
    Broussard megígéri, hogy a DNF az Unreal 2 előtt megjelenik.


    2002:
    Broussard megígéri, hogy a DNF a Doom 3 előtt megjelenik.

  • BBird
    #792
    Valami régebbi gamestar -ban volt egy cikk a sokáig érő játékokról. Volt egy táblázat, mely mutatta, hogy mikor jelentették be, s mióta várunk rá. Ott lepődtem meg, hogy a Prey régebbi cucc, s sokáig el is veszett a ködben. Prey -ről tudjuk ugye, hogy ugyanez a csapat csinálja/csinálta, s idén elvileg már kinn is lesz.
    Tehát gondolkozhatnánk úgy is, hogy ha már ennyi év után kijön végre a Prey, akkor talán van esélye ennek is. Vagy nem? ;-)
  • SZilaJMaGGoT
    #791
    Ebből már nem lesz semmi...
  • Seten
    #790

    Emlékszik valamelyikőtök a
    Duke Nukem Hunting-ra?

    Régóta keresem, eredménytelenül.

  • Csuhai G
    #789
    Elolvastam...hát nemtom mit mondjak!
  • grebber
    #788
    Nevetségesen szánalmas már ez a szar.
  • Gabe18
    #787
    Érdekes kiss cikk a GameStar-on: Itt...

    Ezek alapján soha nem lesz kész valóban,hiszen mindig lesznek új ötletek,amiket MINDENKÉPPEN ebben a játékban kell megvalósitani.
  • RelakSfromhome
    #786
    q2-es videjó
    unrejalos videjó

    A motorra értem a q2-t, meg az unrealt
  • Csuhai G
    #785
    Valaki be tudná nekem linkelni az eddig DNF videókat? a #767 -ban leírt link már nem jó!
  • RelakSfromhome
    #784
    Jah :) Ma elővettem azt a videjót :)

    Meg letöltöttem a q2 motorosat. Még az is jó lett volna szerintem, ha kiadják.
  • Myron
    #783
    ezt egy S.W.A.T. -os kérdi Duke-tól :D
  • RelakSfromhome
    #782
    Hey, pal! What are you gonna do? Save the world all by yourself?!
  • grebber
    #781
    Akkor már csak + 10 év :D
  • Vlala #780
    mit gondoltok, miért forever a címe?
  • Istencsászár
    #779
    régi fejlesztők már nyugdíjba mentek:D:D:D::D
  • Myron
    #778
    Nem kell izgulni srácok, lassan de biztosan kész lesz: bizonyíték itt :D
  • steweee
    #777
    Duke Nukem NeverEver lesz a címe, amikor nem jelenik majd meg !
  • Chief
    #776
    akkor kezdheted behűteni :)
  • Ron Ragm
    #775
    Ha ez a játék meg fogja érni a 18-at esküszöm pezsgőt bontok.
  • mila69en
    #774
    az biztos hiszen lassan már 10 éve emlegetik:xDDDDD
  • R9
    #773
    Lehet egyszer csak kiadják és olyan játék lesz amit 10 évig emlegetni fognak :D
  • reménytelen
    #772
    Mindig mire kész van a játék, elavul a grafikus engine, újat kell írni, és emiatt soha nem lesz kész. Ördögi kör
  • kill3r22
    #771
    aztán kitudja....lehet bebasznak egy Dnf-et Unreal Engine 3.0 ával....aztán még a gears of warst is alázza....(modjuk ha azt vesszük alapul hogy már egy éve csinálják a 4es Unreal engint...na mindegy).....és akkor most felébredek...
    :D
  • Istencsászár
    #770
    ezaz
  • Thadius #769
    szerintem ez sosem fog megjelenni:P
  • grebber
    #768
    #762-763 abszolute semmit nemmondo képek.
  • Chief
    #767
    Ez az a videó amire gondolsz....
  • Istencsászár
    #766
    hát ezek engem nagyon emlékeztetnek egy jópár évvel ezelőtt dnf videóra:D szerintem ezeket abból szedték mer mind2 jelenet bennevolt..
  • kill3r22
    #765
    remélem kijön már...és kiváncsi leszek mi lesz belöle...
  • Bucser
    #764
    A 10 éves évfordulóra majd veszek új gépet
  • kill3r22
    #763
  • kill3r22
    #762
  • kill3r22
    #761
    nah fiuk...olvastam egy gs onlines kommentben hogy vannak decemberi shotok....mondtam kamu..de azért keresgettem és találtam ezt...

    Duke Nukem Forever

    véleményt várok
  • grebber
    #760
    2006 top 20 game

    DNF-t az első helyre rakták csak tudnám mire föl.
  • Chief
    #759
    tuti hogy így lesz!