7639
Duke Nukem Forever
  • Inquisitor
    #878
    Miért írnak egyre ritkábban ide az emberek?

  • NeoMaN
    #877

  • berlinboy6329
    #876
    Á,ezt én akartam ellőni! :DDd
  • reménytelen
    #875
    Mi jött ki? WC-n ülve laptopozol?
  • Hellsing47
    #874
  • NeoMaN
    #873



  • NeoMaN
    #872
    Ááááááááááááááááááááááááá!!!

    Kijöt vazzeg kijőőőőőőőőőőőttt!!!
  • Matthewpamer
    #871
    örökké készül :)
  • grebber
    #870
    Duke Nukem Forever hírek

    Sogun, 14:25 - PC Játék: FPS

    A Duke Nukem fejlesztőcsapatba rengeteg új embert vettek fel, többek között volt Blizzard alkalmazottakat és fejlesztőket, akik a DOOM 3-on dolgoztak annak idején az id Software nyugtalan szárnyai alatt. Megjelenése előtt 10-12 hónappal indul a reklámkampány. Ennek megfelelően jövő karácsonytól kezdődően 2009. tavaszáig reménykedhetünk, hogy végre készhez kapjuk a rekord ideje fejlődő Duke Nukemet.

    Duken Nukem jelenlegi állapota elég meggyőző. A céghez újonnan fejlesztők igen csak beizgultak, mikor meglátták a legfrissebb verziót. Scott szerint senki sem fog csalódni. Több, mint 10 év fejlesztési idő alatt azért csak sikerült pár ötletet beépíteni, melyekből mindenki talál majd kedvére valót. Epizódos formátumot elvetik a 3D Realmsnél, mert szerintük túl nagy az eltelt idő az epizódok között. Nem úgy mennek, mint a heti Tv sorozatok. Távol állnak egymástól nemcsak időben, hanem közönségben is. Aki későbbi epizódnál kapcsolódik be, nem vághatja az elejét. A Valve állítólag igen nagyott csalódott epizódjai eladási statisztikáinak láttán. [nem véletlen.]

    info: Hardwired
  • grebber
    #869
    És vannak olyan lámák akik be is veszik lol.
  • reger
    #868
    Ez nem kamu.Eladtam a gépem + kölcsön ,és megvettem.Csak aztán rájöttem hogy gép nélkül nem műxik(Azt majd csak a DUKE NUKEM NEVER fogja tudni):DDDD
  • reménytelen
    #867
    Na jó, nem a Gamestarból van, én találtam ki. A Gamestar tényleg csak április 1-jén szokott ilyeneket írni...
  • scorpeeon
    #866
  • Axon
    #865
    Pedig még nincs is április 1
  • reménytelen
    #864
    "Hosszú várakozás és véget nem érő ígérgetések után 2006. szeptember 23-án végre megjelent a Duke Nukem Forever, mely végül a Doom 3 feljavított motorját kapta. Hazánkban a játék szeptember 28-án kerül a boltok polcaira, és mivel a fejlesztők pótolni akarják a 9 évnyi bevételkiesést, de nem akarják elrettenteni a vevőket; kedvező, 529.990 Ft-os áron lesz majd megvásárolható. Amint összekuporgatjuk a pénzt, veszünk egyet, és írunk egy részletes ismertetőt."

    Gamestar
  • reger
    #863
    én már tolom...
  • NeoMaN
    #862
    Tegnap elött....
  • Ron Ragm
    #861
    MEGJELENT
  • ZsirosKenyer
    #860
    +fav :)
  • Myron
    #859
    te nagyon pöröghetsz...
  • Axon
    #858
    Komolyan mondom ebből már egy remek regényt lehetne írni.
    Lenne benne minden.
    Összeesküvés elmélet, szabotázs, hírek-álhírek-ellenhírek-ellenhírellenhírek, ígéretek, vesztegetések, fenyegetések, zsarolások, híres emberek eltünései-megkerülései-újraeltünései. Kód ellopás, majd megkerülés és újabb kódlopás, majd sok kódlopás. Fejlesztés, sikkasztás, pénzmosás, pénzellopás, pénzmegkerülés. Gyilkosság és ellengyilkosság, majd ígérgetés, vakítás és újabb ígérgetés. Kémkedés, információ szivárogtatás, majd elleninformáció szivárogtatás és dezinformáció terítés, aztán újraígérgetés...
  • _Neo
    #857
    duke az örök játék. mi is toltuk és ha minden jól megy az unokáink is tolni fogják :)
  • Istencsászár
    #856
    A tegnapi nap közöltük a hírt, miszerint a Duke Nukem Forever fejlesztők krémje elhagyta a tíz éve hánykolódó hajót. A hírt megszellőztető Shacknews fórumaiban rövidesen fel is tűnt George Broussard, DNF fődizájner, általános 3D Realms dumagép, hogy tisztázza ezt a csöppet sem delikát szituációt.

    A fizikai és animációs alrendszerek mondhatni készen vannak, elérték végső formájukat, innentől kezdve csupán apró módosításokat, polírozást végzünk a kódon. Az elmúlt néhány hónapban nem kellett semmilyen jelentős változtatást eszközölnünk ezeken a rendszereken - majd hozzátette, hogy az éremnek csupán az egyik oldalát látjuk, s az egész sztorinak nagyobb a füstje, mint a lángja. A Shacknews pedig jobban teszi, ha nem anonim fejlesztői forrásokból merít híranyagot...

    Hardwired
  • NeoMaN
    #855
    Ez kúvajó:

    http://en.wikipedia.org/wiki/Duke_Nukem_Forever

  • _Atti_
    #854
    aha, mert biztosan:)

    én ugy hallottam az aknakereső enginejére a Minesweeper 3.5 re építik a játékot..az ujféle meglátás hogy nem játékba épitenek minijátékot hanem a minijátékra épitik a játékot!
  • reménytelen
    #853
    A legfrissebb hírek szerint a 3D Realms megint kicseréli a Duke Nukem Forever grafikus motorját. Ezúttal a Flatout 2 motorjára esett a választás.
    "Azért a Flatout 2 grafikus motorját választottunk, mert szép és jól optimalizált" - nyilatkozta George Broussard. "Igaz, hogy emiatt el kell távolítanunk a karaktereket, fegyvereket, teljesen újraírni a játékot, új pályákat, modelleket tervezni, így végeredményben a Duke Nuke Forever egy autóversenyzős játék lesz."

    Gamestar
  • Istencsászár
    #852
    Ráérünk...
  • NeoMaN
    #851
    LÁL:
    "Újabb hir érkezett a Duke Nukem Forever háza tájáról, a játékipar maga kis különbejáratú szappanoperájáról. A Shacknews belső forrásból értesült, hogy a játékon munkálkodó bő húszfős gárda kemény magja, köztük az Apogee/3D Realms 16 éves tapasztalattal rendelkező veteránja, Keith Schuler vitorlát bontott és elhagyta a 3D Realms-et. Igy a fejlesztésben részt vevők létszáma jelentősen megcsappant, bár a távozás okairól egyelőre nem tudni semmit, mint ahogy a 3D Realms sem válaszolt a Shacknews megkeresésére. A játékot 1997-ben jelentették be hivatalosan, körülbelül tiz éve áll fejlesztés alatt."

    by Hardwired..
    :)))))))))
  • Chief
    #850
    jövőre jön...
  • Myron
    #849
    itt mindent megtaláltok
    http://www.vachu.com/duke3d/
    dukesterx beállítása:
    http://www.vachu.com/duke3d/tuto.html

    tűzfallal engedélyezni kell az exéket gondolom ezt mondtani sem kell
    ha van otthon routered, a portokat forwardold. google segít hogy kell, csak beírod: portforward
  • steweee
    #848
    gyá, nagyon állat, köszi
  • _Neo
    #847
    szóval hogy is tudok saját servert indítani? mert ha 3 servert találtam az jó és egyikre sem engedett fel. help me plz :)
  • _Neo
    #846

    szóval köszönöm szépen :) bár neten még nem tudok vele játszani...
  • Myron
    #845
    http://www.vachu.com/duke3d/duke3drtp.exe
    http://fgh56.uw.hu/grp.zip ezt tömörítsd ki a mappájába h elinduljon
    aztán játsz neten másokkal...
  • _Neo
    #844
    Azt találtam ki, hogy csináljuk duke nukem 3d partyt :) keressük egy xp alatt is jól működő modot, csinálunk belőle torrentet vagy felüldjük valahova, majd tcp/ip indít valaki egy servert és végigtoljuk a game-et co-operative módban. nos? mit szóltok hozzá?
  • Myron
    #843
    neked legyen igazad.


    Grebber: toltam a demót, és inkább felraktam a monitoron a brightness-t 100%-ra.
    Sima Duke ban vagy más játékban normális esetben nem folyamodok ilyesmihez. doom3-at sem lehetett volna másképp. ott még gammát meg minden szart is felraktam inkább. de rohatd nagy fos volt az a játék :D egyszerre nem lehetett nálad fegyver meg lámpa és mindig sötét volt... és már az első 10 perc után lehetett tudni mindig honnan jönnek majd a szörnyek. 2 elölről, aztán 1 hátulról :D kb így
    na ez már nagyon off :D
  • Istencsászár
    #842
    Nézd meg a ETQW ( Enemy T. Quake Wars ) láss csodát és külső nappali nyitott tereket D3 endzsinnel.
  • hykao #841
    Gondolom úgy értette, hogy egyikben sincs egy nyitott tér vagy egy nappali helyszín sem...
  • grebber
    #840
    Sötét szar a Prey? Szerintem te nem toltad a demót.
    Prey egyátalán nem sötét nemtom honnan szedted!
  • Myron
    #839
    doom3 engines lesz.
    prey is avval jön majd és a grafikára nem lehet panasz, szal az még nem idejétmúlt.

    csak attól félek h nem lesznek nagy nyílt terek meg ilyen sötét szar lesz mint doom3, quake4, prey