59
Találd meg ellenfeled bármilyen jáékban
  • Kikoki
    #59
    Jo akkor ide irok:Mikkel játszatok mostanában multiban?Ha esetleg valakinek megvan a mobile force ?Van hozzá pályaszerkesztő vagy valami mod?
  • R0nin
    #58
    frissítés :)
  • Atomy
    #57
    BzFlag (Rendkívül primitív tankos játék, viszont FREE, és csak 2MB http://www.origo.hu/szoftverbazis/jatekok/egyeb/bzfinst.html)
    Ma este 9 körül kipróbálom egy pár haverral ICQ#:114653560
  • Atomy
    #56
    Alien vs Predatorral is játszanék, de azt sem tudom támogatja-e a netes játékot.
  • Atomy
    #54
    Hálás lennék ha megdobnál vele, ha megvan. Köszi.
  • Atomy
    #51
    Már műxik, kösz. Szerintem a tűzfalammal volt gondja. Nagyon jó! És nagyon nehéz!
    Azt olvasom hogy 2 hétig free, utána csak offline, vagy H2H. De ezt a hibát talán a crack kijavítja. :-)
  • Atomy
    #49
    Nekem Joy-al is nagyon gyorsan átesik :-))
    De nem tudok új accountot csinálni, mert lefagy :-( Neked sikerült?
    Egyébként NAGYON KIRÁLY!!! Még force feedback-et is támogat! Bár a kezelése nem egyszerü!!
  • Atomy
    #42
    Király!!!!!!!
    Már a fele lejött :-))))))
    Azzal nincs gond hogy nem egészen legális??
  • Atomy
    #40
    Huh! Kösz ember!!!
    Ez nagyon jól hangzik!!!!!!
    Már töltöm is!
  • Hóhér
    #38
    Tressy:Ezt a Neten is lehet játszani?
  • Atomy
    #35
    Szívesen játszanék WWI WWII repszimulátorokkal neten. Rajtam kívül senki sem repszimbuzi???
  • Hóhér
    #34
    Valaki tud egy, a netről letölthető játékot mondani, amit persze multiban is lehet nyomni?
    THX
  • Vampire
    #26
    #swat3.hu
  • Vampire
    #25
    Teszteltük a Porsche 2000-et (már rég) meg az Insane-t is, és mindegyik játszható 33k-s kapcsolattal is. Tehát ez nem lehet akadáj, hogy valaki emiatt ne jöjjön.
    SWAT3, INSANE, PORSCHE 2000 partyk esténként a swat3.hu-ról indulnak. Aki valamiért ne találna oda, az keressen meg ICQ-n (98176915) vagy keresse meg radeer-t... Porsche 2000-et lehet akár nyolcan is, elméletileg.

    Mighty:
    Több ilyen oldal is van de azért az SG játékosok klubján...őőő...fórumán többen vannak mint egy-egy ilyen helyen.
  • Anee
    #24
    télleg porshe van olyan gyors neten mint az Insane mert lehet szivesen kiprószálnám
  • Anee
    #23
    Csak ez nem ötlet...ha nem kell tanulnom az megy v. download
  • Petryx
    #22
    Porsche? Jöhet!!! 1nsane? Jöhet!!!
    66763345
  • Mighty
    #21
    Van erre a célra egy oldal. (már mint az ellenfél megtalálására)

    http://onlinegame.freeweb.hu/

    Igaz, én még nem iratkoztam fel, de ami késik, nem múlik.
    Szóval engem majd meg lehet találni ha online vagyok NFS5:PU, UT, 1NSANE partikra :)
  • Vampire
    #17
    Insane party-ba én is benne lennék ha kapok meghívót :)
    Mostanában aki Porsche 2000-ezni akar annak: #swat3.hu este 7-től kb éjfélig... persze aki swatezni akar annak is ide jöjjön.
  • Anee
    #15
    106036692
  • Anee
    #13
    IPn
  • Anee
    #12
    INSANE pati majdnem mindennap megy csak ICQn jelentkezetek be előtte
  • kowajano
    #11
    akkor inkább SWAT 3 !
  • RangeR
    #9
    Hú,a Dark Omen az nem gyenge!! Nekem az volt a kedvencem,játszottam is vele multit néhányszor.De sajnos nem megy a gépemen,pedig itt porosodik az egyik legnagyobb game! Utóljára akkor tudtam játszani vele,amikor voodoo1 volt a 3d kártyám.Azóta nem tudom szóra bírni:(

    Viszont European Wars Cossacks-ot nem játszana valaki TCP/IP módban? Azt eddig egyszer sikerült játszanom a demo verzióval.
  • skorpio7
    #8
    Van kedve valakinek egy kis Impérium Galaktika 2-őt nyomni ?
    :)
  • radeer
    #7
    Vampire :
    Nézd meg a leveleid küldtem egy meghívót egy közös B&W játékra :)
  • Sir IvanHoe
    #6
    En a Dark Omen-hez keresek jatekosokat.
    icq uin: 16000330
  • Lacc
    #4
    Nem játszana valaki State of War-t? Most adták a Gamestar-hoz, úgyhogy könnyen beszerezhető. Nem nagy szám, de jól el lehet lenni vele, vannak benne jó 5letek. Ha valaki akar nyomni neten, csak írjon ide, és már megyünk is!
  • Vampire
    #3
    B&W állja. De még meg kell taunlom vele rendesen játszani. Mondjuk nem értem a neten hogy lesz, meg mi értelme egy B&W stílusú, hosszú játéknak a neten, de kiváncsi lennék rá. B&W DM :) or TDM?
  • Jacky
    #2
    Én például a Summonerhez keresek játékostársakat. A www.thqmultiplay.com-on, asszem ez a jó cim, de akinek megvan a Summoner ugyis tudja.

    Megtaláltok a Jacky, Nighttime vagy Pali nicken.
  • radeer
    #1
    Gondoltam, nem csak én hanem más is van úgy, hogy szívesen kipróbálna egy játékot a Neten. Ha nem éppen egy felkapott a játék nem biztos, hogy sikerül. No jó, lehet, hogy a zone.com on v. más multiplayer helyen talál ellenfeleket, de azért káromkodni is jobb egymással magyarul :)
    Bár CS, Q3:A, AOK ellenfelet mindig lehet találni de ne felejtsük el létezik számtalan játék amivel még szívesen küzdhetnénk egymás ellen.

    Nyitom a sort :
    Jelenleg magyar ellenfeleket keresek a lényem megmérettetésére a ---Black & White-- játékhoz .

    Továbbá jelenleg nosztalgiából felrakta a
    ---Re-Volt-- arcade autósjátékot. Ezzel a zone.com -on szintén kűzdenék valakivel !