68
Hangtorzító progy
  • Manta
    #28
    Akkor sima ügy: ezen az oldalon beírod a kártyád típusszámát (fehér matrica a hátoldalon), ha nem tudod fejből, és letöltesz egyet jól. Kb 25 mega egy ilyen pakk, de megéri, mert játékoknál amúgy is jót tesz a driverfrissítés.
  • Manta
    #27
    Vagy akár:

    www.befogodazorrod.net
  • MARS3696
    #26
    www.lábos.net

    vagy

    www.nyolcliteresfazék.com

    :)
  • Ams
    #25
    ja
  • Manta
    #24
    www.creative.com, onnan töltsd le a legújabb driver-packot (amiben programok is vannak). Egyébként "Creative Surround Mixer" a neve. Ugye Live-od van?
  • Ams
    #23
    linket plz! vagy a nevét
  • MARS3696
    #22
    Beszélj bele egy lábosba! Khiráj fémhang... :)

    De nekem nagyon bejött a több (legalább 5) összetekert 90 fokos lefolyócsőtoldalék, vagy egy kb. méter hosszú "Bergmann"-cső is (tudjátok, ez az a barna vacak, amiben a villanyvezetéket nyomatják a falkban). Ezekbe belebeszélsz, és el is felejted a digitális technikát... :o)

    Vagy az is jó, ha elmész a Csodák Palotájába ( Váci u. eleje). Ott szokott előadás lenni különböző fizikai kisérletekről. Én jelentkeztem, amikor mindenféle nem káros, de hangfrekvenciát moduláló gázokat lehetett belélegezni. Héliumtól Mikiegeres, tetraklór-flouridtól (azt hiszem, így hívták) meg rémséges óriás-hangom lett. Meghallod, összecsinálod magad. Ráadásul az utóbbi nehezebb a levegőnél, s nehéz kilélegezni, vagyis sokáig érződik a hatása.
  • Lacee
    #21
    nem fontos, hogy élőben csinálja... csak vmi aránylag kis prgramot (max 7-8 mega) nyomassatok plz!
  • Dzsini
    #20
    én nem szenvedtem gimiben :) a gimi miatt legalábbis nem. just4fun, de úgyse vesz komolyan :) (bármennyire is próbálom motiválni)
  • Coine
    #19
    :D
    a gimi miatt v. hogy ő is annyit szenvedjen, mint te, v. miért ? :)
  • Dzsini
    #18
    magussal főleg :) abba a gimibe jár ahova régen én :o) ezért most megkapja ;)
  • Coine
    #17
    te nagyon apáskodó lettél mostanában a fiatalsággal ! :D
  • Dzsini
    #16
    amúgy az sblive hardvere (az EMU10K1 chip) tud ilyesmi torzítást végrehajtani, a proci ha ilyesmivel kellene hogy foglalkozzon az egy full duplex hangkártya mellett igencsak lefogná a gépet... amíg egy Live! csinálja addig nincs gond :)
  • Dzsini
    #15
    magus ne merészeld... :) beárullak a muránál ;)
  • magus
    #14
    hummhumm kira otlet. EZAZ MANTA KIRALY VAGY!! na kucc akkor kene a link:D
  • Manta
    #13
    Bombariadóhoz kell a suliba, vagy miért ilyen sürgős/fontos?
  • Hunnenkoenig
    #11
    en eddig egyet talaltam, de azzal nem lehetett menteni, es cracket sehol sem talaltam hozza.

    Sajna mar azt sem tudom, hol talaltam.
  • Lacee
    #9
    esetleg egy linket lehetne kapni...?
  • The Garrett
    #8
    hát he egy realtime effekt progi mellett még játszani is akarsz akkor megnézheted az FPS-ed.
  • Manta
    #7
    Megnéztem, kurva jó! Zeus effektet rányomtam a mikrofonra, és nagyon brutális hangja volt, majd' beszartam! :) És van egy nagyonjó Female to Male effektus, ráeresztettem zenére, hibátlan.
  • Xboxman
    #6
    Nekem is kéne!Darth Vader hangot akarok a Wilcon:)
  • Atus01
    #4
    SB LIVE-hoz adnak 1 ilyen progit, asszem valós időben tesz rá effekteket.
  • mikike
    #3
    nekem is kellene egy kisebb darab
    ami rögziteni is tudna
    ...ha torzitani nem is
  • Lacc
    #2
    Ja, bocs törölték. =)
  • Lacc
    #1
    Nem tud valaki egy frankó hangtorzító progyt? Én egyszer már láttam egyet, de már tötölték. Elég rég volt. =( Olyasmi kéne, ami rögtön torzít, nem egy lementett cuccot.