21
Te szoktál?
  • Tomcat
    #21
    Jaja, a hivatalos oldal megtekintése sem előnytelen! :)
  • Efreet
    #20
    én azért ajánlanám mellé a http://www.rogerwilco.com/-ot is :)
  • Tomcat
    #19
    Pl.: itt megtalálhatod!

    Nagyon egyszerű a használata. Kell egy headset-az első indításkor be kell konfigurálnod a cuccost, de ez se egy túl bonyolúlt művelet-, valamint tudnod kell a leendő dumapartner IP címét-legalábbis abban az esetben, ha ő kreálja a csevegőszobát. Kétféleképpen müxik a hangátvitel: vagy egy gombot nyomva tartasz-mint az adóvevőnél-, vagy beállítod a programot, hogy bizonyos hangerőség felett mindent elküldjön. Na kb ennyi!

    Bocs, ha nem jó a link.
  • mikike
    #18
    hol ez a Roger?
    meg valami leírás
  • Laalee
    #17
    az hogy erthetetlen meg akad a hang nem feltétlen a te szük keresztmetszeted okozza, lehet hogy amerika fele esik le ugy a savszelesseg akor pedig itthon a bix röl is telefonalhacc akor se lesz jo a minoseg...
  • Efreet
    #16
    don corleone! mielőtt félreérted, a Rogerwilco nem telefonálóprogi. chatelni lehet vele, de azt igazán. mi 8-10 emberrel már kipróbáltuk, nem volt gond az érthetőséggel, hacsak annyi nem hogy elejinte mindenki egyszerre beszélt.. :)
  • corleone
    #15
    Egy netszalonba jártunk a haverokkal, s ők azt mondták, hogy néha alig lehet érteni a másik oldalt, vagy a m. oldal nem ért, mert szaggat az átvitel. Egyébként azon a helyen bérelt vonali net volt, mindenképp gyorsabb mint egy 56k modem!
    a freephone és a dialpad progikat használták. Én csak most fogom kipróbálni chellóval...
    Ha szerintetek jó a roger wilco, akkor ki fogom próbálni. Remélem amcsiba működik.
  • Bith
    #14
    Mármint a legkiseb csomagnál, úgy értettem.
  • Bith
    #13
    A legkisebb ADSL-nél tudtomal is csak 64Kb a kimenet.
  • Tomcat
    #12
    ADSL csak 64k val nyomja felfelé szvsz...
  • Gladiator
    #10
    Én modemmel szogtam telefonálni, átírod a internetközpont számáz, és te hallod a modemen kerszetül, hogy ő mit mond, de ők nem amit te mondassz. Így jól lehet telefonbetyárkodni.
  • Tomcat
    #9
    Jaja, nekem nagyon bejött a R. Wilco. CS alatt egyszerűen tökéletes! :)
  • Efreet
    #8
    roger wilco pl. az összes csapatjátékos ezt használja, mert full duplex, és alig eszi a sávot, és bőven elég a hangja dumcsizni
  • Laalee
    #7
    ez marhasag az isdn ed is 64 kbps el megy azon meg digitalis jelen keresztül beszélsz... a mobilod is 64K-t használ. söt a matav adsl is csak 64k val tolja felfelé az adatokat ugyanugy ahogy a chellod is... szal mennie kell ennek egy 56k s modemmel is, a neten keresztüli beszélö progik meg max 2-3KB ot hasznalnak es kielégitö a minöségük...
  • corleone
    #6
    Egyenlőre csak az USA-ba lehet telefonálni (úgy tudom), és csak gyors kapcsolattal működik a dolog. Pl. kábel, ADSL, stb. Lassabb esetén az adatvesztés miatt nem ért a társad semit-meg te sem :(
    Több cég is van, akinek a progiját lehet használni. Pl. www.dialpad.com Regisztrálod magad, letöltöd a progit, beszerzel egy headsetet, és már hívhatod is az amerikás nagybácsit. :))
  • Lteebee
    #4
    Én úgy se!
  • Efreet
    #3
    én csak icq-n át
  • Lteebee
    #2
    Én se.
  • Bith
    #1
    nem