9010












  • lampard99
    #8610
    Nem tudjatok melyik zene ez ami szol alatta?
  • larrylurex
    #8609
    De ha már JB és Queen: Tenacious D live
  • larrylurex
    #8608
    Azaz! A második linkben látszik.
  • qwertrt
    #8607
    Ha ez a Kerek rockerek, vagy valami hasonló magyar címen ment, akkor más is: JB szobájába teli van rockposzterekkel, az egyik a Bohemian Rhaspody/Queen II (ahogy tetszik) fénykép.
  • grizzly21
    #8606
    oda szivessen elmennek egyszer. Kar hogy a film eleg szar volt..
  • larrylurex
    #8605
    Valami olyat tudok elképzelni, mint a .School of Rock-ban Jack Black órái. Ebben a filmben ugyan nincs Queen, de egy másik JB-es rock-filmben, a Pick of Destiny-ben többször előfordul. Az elején és a vége felé. Az utóbbi egy rock múzeumban játszódik. Egy pillanatra lehet látni pl. Freddie egyik NotW tour fellépőruháját.
  • lampard99
    #8604
    igen kicsit erős kezdés lenne:D
  • qwertrt
    #8603
    Jó, hát ha arról van szó, hogy a könnyűzenét bevonjuk a zeneoktatásba, nem hiszem, hogy egyből a Queen kellene hogy képbe kerüljön.
  • aadam
    #8602
    nem tudom.engem 8ikba meglepett hogy ének-zene órán igazából a modern zenéről nincs semmi néhány oldal.elvis,rolling stones,beatles,steve wonder. 2-3 beatles számot elénekeltünk azt ennyi volt a modern zene. queen-röl,freddie mercury-ról egy szó se pedig szerintem ök is elég jelentősek voltak és ma jóval halgatottabbak mint a beatles szerintem.vagy legalább is queen-t gyakrabban hallani mint beatlest.
  • grizzly21
    #8601
    majdnem minden a penzrol szol:)

    egyebkent kinn meg voltam a John Lennon : New York City Years kiallitason, es bizony volt Queen-rol is szo. Eleve nem csak John Lennon-rol volt szo, de eleg sok utalas volt a Queen-re, mint a rock zene egyik jelentos tagjara..
  • B0B0
    #8600
    Csak a pénzről szól a dolog. Ennyi.
  • iroszob
    #8599
    A Queen "Best of" novemberben jelenik meg. Előtte meg ez a könyv Freddie-ről.
  • grizzly21
    #8598
    youtube-on, google-n nezegessel.
  • lampard99
    #8597
    Eddig csak az alap számokat hallotta tőlük de meg hallgattam a bes of cd és hát Mj Elvis és Freddy most már ők azok akik nálam most már alap ha zenéről van szó. Nem tudjatok mikor lesz Mercury életéről film a mozikban? vagy barmi infót róla?
  • iroszob
    #8596
    Te mit tudsz a lejáró szerződésről, most esetleg átigazolnak máshova és akkor lemezdömping várható? Különben ki kötne velük szerződést, ha nem adnak ki semmit?
  • larrylurex
    #8595
    Én ezt a lemezt nem igazán értem. Az összes szám megjelent már valamelyik GH albumon, semmi új nincs rajta. Oké, hogy szavazásps elven jöttek össze a számok, de akkor sincs semmi extra. A kiadó miatt miatt kell? A szerződésben volt még egy lemez, és mivel a Q+PR bedőlt, ez a vészmegoldás? Nem rosszindulatból kérdezem, csak tényleg nem értem.

    Az valamennyire érthető, hogy mivel a legutóbbi megjelenések nagy része koncertfelvétel volt, kell valami stúdió is, de akkor is régen itt az ideje egy Rainbow, Hammersmith vagy Earls Court albumnak.
  • B0B0
    #8594
    Itt a tracklist:

    01. We Will Rock You
    02. We Are The Champions
    03. Radio Ga Ga
    04. Another One Bites The Dust
    05. I Want It All
    06. Crazy Little Thing Called Love
    07. A Kind Of Magic
    08. Under Pressure
    09. One Vision
    10. You're My Best Friend
    11. Don't Stop Me Now
    12. Killer Queen
    13. These Are The Days Of Our Lives
    14. Who Wants To Live Forever
    15. Seven Seas Of Rhye
    16. Heaven For Everyone
    17. Somebody To Love
    18. I Want To Break Free
    19. The Show Must Go On
    20. Bohemian Rhapsody

    Amint látom, az egyetlen nem orig Queen dal a Heaven for Everyone
  • larrylurex
    #8593
    Szerintem ezt.
  • qwertrt
    #8592
    http://www.est.hu/cikk/71008/sebok_janos__az_utolso_dalt_a_halal_jatssza

    Kíváncsi vagyok, Fred halálába mit tudott belelátni...
  • Jones Nedved
    #8591
    It's Late (Queen Rocks | 1997)

  • iroszob
    #8590
    Tök normális össeállítás volt, nekem tetszett.
    Puskás Petinek jutott a "Save me".
  • larrylurex
    #8589
    Retek Klub
  • larrylurex
    #8588
    Nekem a kutya, akit szintén Freddie-nek hívnak..:)
  • B0B0
    #8587
    Jók, különösen a Somebody To Love-os tetszik :)
  • larrylurex
    #8586
    Itt van pár egész jó kép.
  • LilProphet
    #8585
    Feltettem egy ritkának tűnő japán kiadású Queen DVD-t (Jewels), ha valakit érdekelne (USA-ban az ára 12000Ft körül mozog):
    Queen Jewels DVD (500 Ft, Nmá)
  • B0B0
    #8584
    Szerintem a GH3-ról tuti bekerül a You Don't Fool Me is! :)
  • iroszob
    #8583
    Igen, valószínű. Annak ellenére hogy nem veszem meg, Queen albumon nem szeretnék 5ive dalt látni.
    A GH3-ról a Heven for everyone ami esélyes lehet, de nem tudom milyen szempontok szerint válogatnak. Aztán az is lehet, hogy a többség Brian által írt dal lesz. Bobo nem olvastad el végig a hírt, itt vannak a jelöltek a legördülő listában.
  • qwertrt
    #8582
    Attól még az eredeti nagyobb sláger, így valószínűleg az fog szerepelni.
  • B0B0
    #8581
    A hír ezt speciel nem zárja ki.
  • iroszob
    #8580
    Szóval nem lesz rajta a 2000-es WWRY? Pedig az még a slágerlistákat is vezette.
  • B0B0
    #8579
    Most jött egy mail a queenonline-ról. Aszerint egy 1 CD-s greatest hits lesz, amolyan összevont GH1+GH2.
  • B0B0
    #8578
    Szerintem is. Fárasztó.
  • qwertrt
    #8577
    ki fogja azt megvenni, mondjátok már meg. ultimate best ever? ugyan már.
  • iroszob
    #8576
    Még várni kell (jó sokat), addig is ősszel jön egy új hivatalos válogatásalbum, várhatóan a Queen Rocks-szal szinte azonos tracklisttel.
  • B0B0
    #8575
    Asszem ott megy a We Will Rock You. Ha mást nem, akkor azt nézd meg! :)
  • grizzly21
    #8574
    Van valami Queen latvanyossag NY-ban? Nemsokara megnezem a John Lennon kiallitast, de ha van valami queen jellegu az is erdekelne:)
  • Jones Nedved
    #8573
    A One Vision úgy kezdődik (eleve lelassított), hogy: "God works on mysterious ways..."
  • iroszob
    #8572
    Az egyik legnagyobb ritkaság: Face it alone (demo). Ez még mindig csak részlet, az erdeti dal több mint 10 perces.
  • larrylurex
    #8571
    Végre valahára.