30108
  • kanyesz07
    #29868
    hogy tudok egy tapadóbombából ünnepit csinálni?
  • kanyesz07
    #29867
    megvan az nkm :D, azt használom inkább mint a tapadóbombát.
  • Aquir
    #29866
    csak pl. nehogy összetévessze a feldíszítetteket a scottish resistance-el, ami sárgás, mert az egy másik fegyver, éssatöbbi
  • kanyesz07
    #29865
    Ja , akkor csak mint a katona gránátai :D Köszi
  • NEOreg3
    #29864
    mind egyforma erős, csak külsőleg különböznek egymástól, illetve a furák számolják az öléseidet, de az a játékra nincs hatással
  • plu604
    #29863
    Egyrészt ha nem okoz gondot az angol, szerintem állítsd át a nyelvet arra, mert a továbbiakban is komoly kommunikációs nehézségeid lesznek a topicban :D
    Másrészt, ha erre gondolsz: Teljesen mindegy milyen "tapadóbombavetőből" lövöd ki a "tapadóbombát", az mindig ugyanannyit fog sebezni.
  • kanyesz07
    #29862
    Van az a fegyver hogy a Tapadóbomba vető, ugye ennek vannak változatai hogy Ünnepi Tapadóbomba vető meg a ezüst robotoló ii.széria és hogy (fura) vagy sima. Na és a tapadóbombának rangban a sorrendjét ezeknek a változatoknak hogy mi a legerősebb leggyöngébb valaki feltudná írni?
  • DarkSector
    #29861
    meglett
  • DarkSector
    #29860
    sürgősbe kellene egy darab 1 TF2 kulcs, paypal-on fizetnék, piaci árat!
  • NEOreg3
    #29859
    infláció
  • Dency
    #29858
    Mi?????? 1 kulcs 6.11 refined? Mi a f? Anno még 2.44 -ért adták. Mi a picsáért ilyen drága?
  • bosco05 #29857
    Mi van?
  • kanyesz07
    #29856
    Van pld a tapadóbomba vető, arra milyen hatással van ha az ünnepi? vagy ünnepi (fura) ? És hogy vannak azek a szériák meg robotölő rangok sorrendben? És ezek is milyen hatással vannak? És hány széria van?
  • kakaoskalacs
    #29855
    Mann Co. Supply Crate Key
    Van egy ilyen kulcsom eladó, valami hasonló értékű cuccért vihető, vagy Medic cuccok érdekelnek.
  • NEOreg3
    #29854
    40-es ládámat tartogatom még most is abban reménykedve, hogy egy nap majd sokat fog érni

    amikor találtam még 10 kulcsot ért és nem sokkal később kikerült a forgalomból, mert jött az 50-es láda

    most meg lehet nézni mennyit ér... :\
  • SzirmosSzisza
    #29853
    Salvaged dobozkát érdemes tartogatni? Látom, hogy 3-4 kulcsot ér, de lesz ez több is vagy adjam el mielőtt a Valve csinál új akciót ami dobja a benne levő ritkaságokat ?:D
  • NEOreg3
    #29852
    az abszolút minimum az 6 ref, de ritkán találni olyat, aki ennyiért árulja és nem kapkodják el percek alatt
  • plu604
    #29851
    hány ref-ért lehet manapság kulcsot venni?
  • Aquir
    #29850
    legalább most már a fotelből is lehet játszani majd egeres játékot :)
  • kifli
    #29849
    akárhogy is nézem azt a kontrollert, nagyon nem passzol tenyérbe, így nehézkesen lehet majd úgy játszani vele, mint egy egérrel :)
    A lézerszenzor az alján van? :D
  • Aquir
    #29848
    controllerrel is megy a játék egy szinten, de a steam controllerrel úgy is lehet játszani majd mint az egérrel :)


  • NEOreg3
    #29847
    a profilok mindig is bugosak voltak, leginkább a sapkák és a ruhák szoktak eltünedezni, vagy akár teljesen másra átcserélődni
  • Maxtreme
    #29846
    amit utoljára bepakolok fegyvert, csak az marad mindenhol. (igaz ez a többi cuccra is)
    De mondom, a többinél meg müxik. Nem értem.
  • SzirmosSzisza
    #29845
    Kéne mennie, kiválasztod, hogy B, beraksz valamit, válasz A-ra, majd vissza B-re és ott kéne lennie.
  • Maxtreme
    #29844
    nyilván.
    A lőszerzabáló nyilván a payloadnál/foglalóként jó. Ott nem számít :D

    Viszont akkor rögtön még egy kérdés :D
    Miért van az hogy a heavymnek nem tudok különböző felszerelés profilokat létrehozni? Hiába kattintok a betűkre ( A B C stb) semmi nem történik.
    A többi kasztnál viszont megy. Egyedi hiba vagy valami ismertebb bug?
  • SzirmosSzisza
    #29843
    Úha, semmiképp se kraftolj mert nem éri meg, illetve, ha valaki akar veled cserélni mindenképp nézd meg nem ver-e át (előbb linkeltem azt a doksit, ott van mindennek az ára).

    Kraftolni meg azért nem kraftolj, mert általában nem éri meg. Felmész ide vagy ide és biztos olcsóbban meg tudod venni valakitől, mint kraftolni.
  • Aquir
    #29842
    mindegyik fegyver ki van egyensúlyozva, mindenki eldönti melyik jó az adott helyzetre :)
  • Maxtreme
    #29841
    aham, thx.
    Kikapcsoltam, és azzal kerestem. Eddig csak olyanra dobott ami hemzsegett a reklámoktól :))
  • Maxtreme
    #29840
    Én is pont arra hajtottam a napokban :)
    Kaptam kölcsönbe egy jótevőmtől ( :) ) egy ilyet. Egész korrekt, csak iszonyatosan eszi a lőszert.
    Meg tegnap craftoltam ezt, ez viszont nagyon ígéretesnek tűnik.
  • SzirmosSzisza
    #29839
    Lehet jeggyel is co-opozni, meg anélkül is, már nem nagyon emlékszem mi a különbség, de talán a jegy nélkülit nem számolja meg gondolom jobb dropok vannak. Itt meg tudod nézni, hogy kb mi mennyit ér. Ilyen popuppal még nem találkoztam, esetleg kipróbálhatod, hogy a főmenüben Advanced settingsben bepipálod a disable html motd-t, bár ez elvileg csak az elején levő cuccot korlátozza. De szerintem a sima Valve szervereken nincsenek (match makinggel keress játékot).
  • Narxis
    #29837
    Kéne egy jó heavy primary fegyver.
  • Maxtreme
    #29836

    Köszi mindkettőtöknek.

    Lehet én nem voltam körültekintő (igazából csak egy pillanat erejéig néztem rá a dologra) de nekem mindenképp a jegyvásárlós szöveget nyomta. Mi az "alternatív" lehetőség?
  • NEOreg3
    #29835
    a reklám amiről beszélsz az a pinion és sajnos nem nagyon lehet vele mit kezdeni (a reklámokat lehet blokkolni host file-ban, de attól még ugyanúgy elő fog hozni egy ablakot), a legtöbb amit tehetsz, hogy blacklistre-re rakod a szervert és többet nem mész rá. Egy másik módszer hogy konzolból kapcsolódsz a szerverhez az alábbi módon: connect szerveripcíme matchmaking . Ehhez a -console paraméterrel kell indítanod a TF2-t és ott lehet beírni.

    Nincs mindegyik szerveren, így ha találsz egy jobb szervert, amin nincs, akkor ajánlott azt hozzáadni a kedvenceidhez.

    Kulcsokat csak vásárolni lehet, illetve cserélni, de olyan drágán árulják a felhasználók, hogy hónapok alatt gyűlne össze annyi cuccod, hogy valakivel elcserélhesd egyetlen darabra.

    A Mann-co ticketeket szintén csak vásárolni és cserélni lehet, de jelentősen olcsóbb a kulcsnál, ha cserélni szeretnél. Megjegyzem nem szükséges ticketet vásárolnod ahhoz, hogy a coop játékmóddal játszhass.
  • Aquir
    #29834
    reklámokat nem ismerem, kulcsot pénzért lehet venni (cseréről nem tudok), nem dobja a játék, nem lehet craftolni. A jegyeket sem nagyon ismerem, nem craftolható, talán esetleg cserélni lehet...
  • Maxtreme
    #29833
    Ja meg még egy dolog :)
    Dobott a játék már 2 ládát is, amihez ugyebár kulcsot kéne venni.
    Ezt csak megvásárolni lehet, vagy craftolni esetleg kulcsot is ad a játék alkalmasint?

    Ugyanez a kérdés vonatkozik a coop "jegyekre" is. (most meg nem mondom a nevét :) )
  • Maxtreme
    #29832
    Srácok
    Kb 2 éves kihagyás után ismét nekiálltam Tf-2zni. (még akkor voltam aktív játékos mikor nem f2p volt a cucc : ) )
    Ahogy látom "kissé" átalakult a cucc, foglyuk rá nagyrészt javára.
    Ami viszont istentelenül idegesít, a meccsek közben fel-fel bukkanó reklámok. (ilyen régen nem volt)
    Már nem egyszer volt hogy kritikusabb helyzet közepén b*szta az arcomba a krva popup ablakot.
    Valahogy lehet ezeket tiltani? A másik meg hogy ez mennyire globális? Tehát csak egyes szervereken van, vagy mindenhol? (és esetleg az ingyenesség hozta magával)

    Amúgy váltig állítom hogy a mai napig a legjobb multis móka ez. Pedig elég sok mindent kipróbáltam (cod4/5/6/7, wot, panzar, stb)
  • bosco05 #29831
    értem, köszönöm szépen újra :)
  • NEOreg3
    #29830
    mindaddig cserélhető marad, amíg nem kombinálod egy olyan tárggyal, ami nem cserélhető
  • bosco05 #29829
    Bármi ami tradable, ha használom, vagy kipróbálom attól még az marad?
  • NEOreg3
    #29828
    prémium maradsz és nem tudom milyen cuccra gondolsz