Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Narxis
#19395
i love camp

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#19394
engineer update = 3x annyi sentry és engineer = total chaos = camp

GREAT

Jim Morrison
#19393
Hát azt eddig is tudtuk, hogy a kövi az engineer lesz 😄 én már akkor tudtam mikor bejelentették a WARt. Az meg hogy mikor jön ki, félévek kérdése...

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#19392
Hétvégén jön az update nem tudjátok?

A TENZORMÁTRIXRA RÁHEGGESZTEM AZ OSZLOPVEKTORT ÉS EZ NAGYON MÓKÁS! :D

Rage47
#19391
így van

amúgy tényleg jön az engi update, nemrég olvastam totaltfen
Aquir
#19390
Egyébként teljesen elfogadható, ha nem tudja miben hisz.. Mert akkor is ha megkeresztelték, nem biztos hogy gyakorolja a vallását, amikor az életben õ még tesz fel kérdéseket, vagyis akkor nem azzal foglalkozik amit régebben ráerõltettek, hanem járja a saját útját.

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Rage47
#19389
hja, sok nagyon kis korban keresztelnek, ami sztem tök hülyeség
Aquir
#19388
Hát mert régen keresztelték...

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

armageddon666
#19387
"- Aki nem tudja még a saját vallását SEM" ???

@

Narxis
#19386
<#violent><#boxer>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Ron Ragm
#19385
Pneumatikus csõvezetékeken szállítható a kõszén. c:

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

#19384
Vicces mikor Spy no sniper szerveren snipernek öltözködik ^^

#19383: mentségére legyen, hogy van olyan mûhold amit nagyrészt magyarok építettek (legalábbis a kameráját biztosan), de oc a nasa küldte fel.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Julius Caesar
#19383
Én nem szidnám az amikat. Ismerek olyant személyesen (persze nem egy személyt, hanem ezek külön külön):

- Akinek -2 négyzete 2
- Akinek 4 a négyzete az 4 a negyediken
- Akinek Kijev Lengyelország
- Akinek Zágráb Szerbia fõvárosa
- Akinek Hawaii az Kuba fölött van
- Akinek Dél-Dakota TÉNYLEG délen van (már ha az amerikaiak föci tudását bíráljuk)
- Aki megkérdezte, hogy Szilveszter december hányadika
- Akinek a Jupiter egy csillag
- Akinek E. A. Poe klasszicista zeneszerzõ
- Akinek Lengyelország az 1200-as években elfoglalta Bizáncot
- Aki szerint MO-nak van mûholdja és anyahajója (biztos a Sión úszkál fel-alá)
- Aki nem tudja még a saját vallását SEM
- Aki szerint a NATO az ugyan az, mint az ENSZ
- És persze szerinte a NATO már harcolt is a II. VH-ban
- Aki szerint a kõszén szállítható csõvezetéken
- Aki szerint M. Dietrich Constanze Felesége (férje?) volt
- Aki szerint Einstein 1796-ban kapott Nobelt
- Aki szerint Mozart antifasiszta mozgalomban vett részt


Nyugi, itt is van annyi hülye, mint ott. Sõt, szerintem több is, különben nem tartanánk itt, õk meg ott. De nyugodtan verjük csak arra, milyen faszák vagyunk, csak tudnám miért is vagyunk olyan faszák....

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Jim Morrison
#19382

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Narxis
#19381
linkelj valamilyen jóféle sunát

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

kakaoskalacs
#19380
14 uj uzenet kb a haromnegyede bullsh!t kategoria :C

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

armageddon666
#19379
FREE? YES!
FREE? YES!
FREE? YES!
FAKE? YES!

NOOOO 😄 de szemét 😄

@

armageddon666
#19378
népszerû egy pálya az biztos 😄

@

armageddon666
#19377
Áháháháhá 😄 Most complex map: KOTH_ACHIEVEMENT_IDLE XDDDD LOL 😄

@

Viktor99
#19376
Megértettük, makrókirály 😄
sonic syndicate
#19375
FAKE

#19374
Teleport vagy nem is lesz ? ):
Jó lenne, mert ilyenkor néha van ingyen 7vége 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

sonic syndicate
#19373
istenem macska, hogy lehet valaki ennyire naív

#19372
Nemrég akartam kérdezni, hogy csak õ nem kapott-e új cuccokat (vagy csak én nem láttam 😄), de akkor nem szóltam. Mondjuk tapadós teleport jó nagy szopatás lesz (ha lesz és nem lie/fake)

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Narxis
#19371
<#smile>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Viktor99
#19370
Menj már! :[

(N mondaná: "-OLD")
Narxis
#19369

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

sonic syndicate
#19368
ott csak hülyék vannak, egy-két kivétellel

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1114350

Rage47
#19367
#19366
Ghost owns bitches!

http://kosadz0r.mybrute.com/

Lacccca
#19365
Amerikaiakat meg lehetne etetni simán a 0:0:0 -ás tört cs-s acount al is hogy ez volt az elsõ acount még az alpha idõszakba.

Tuti fizetnének érte amilyen hülyék.

http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015

armageddon666
#19364
Gondolom hogy hány számjegyû a SteamID. Minél régebbi annál kevesebb 😄

@

#19363
Ki is az a Saxton Hale valójában?😄

Charles Atlas... ejjejj Valve nincs egy eredeti ötleted😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Rage47
#19362
ez engem is érdekelne
Beast Machine
#19361
BEKRITEL A SAUDER XD

...vágod?

tototto
#19360
ez mit jelent hogy 5 vagy 4 digites?

#19359
Most nézem az ebay-en, 5 digites steam account most tart 285 dollárnál és még nincs vége az aukciónak. Lehet, hogy el kellene adnom a 4 digites enyémet is? 😊
armageddon666
#19358
Szerintem nem vagyunk olyan sokan, hogy ennyi válaszlehetõség kellene...

KK pajzs/kard tiltás?
A - jó
B - rossz

kb 😊

@

Rage47
#19357
szavazásra ajánlatokat egyébként nyugodtan küldhettek priviben.
Twetr0x
#19356
Kéne egy olyan választási lehetõség is, hogy "A közösség miatt NEM járok oda."

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

#19355
Leszarom a kartel kocsmát😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

csokalaci
#19354
<#eljen>

http://facebook.com/musicleander

z99999
#19353
Szerintem jobb a játék e fegyverek nélkül.

Pszt.

motyodlee
#19352
a speed hackesek, mindig idõben lépnek le 😄

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

Narxis
#19351
OGC-n volt egy csiter Fa!L néven, asszem orosz, de csak speedhacket használt, mókás volt. 😄 Mire jött admin addigra eltûnt. 😞

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Aquir
#19350
esti mese 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

sonic syndicate
#19349
vmi átköltött youtube mese volt

Jim Morrison
#19348
LEHUGYOZ A FAAA >D

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#19347
vége nagyon állat😄D😄😄
sonic syndicate
#19346
a hang szar, a végén egy másik youtube videó hangjai hallhatóak, de nem tudom, hogyan