Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csokalaci
#19495
én 2 év alatt untam meg tf2-t addig csak azzal játszottam . most én is wowo-zok xd igaz tört szerón mert annyira nem köt le hogy fizessek is érte ( csak fun szerón tolom). Meg most újra elkezdtem gmodozni mert az ogc szerverek megújultak és mapot gyártok hozzá.

http://facebook.com/musicleander

Narxis
#19494
L4D 2 csak simán megtetszett. 😄 Mondjuk ennél meg azért parázok mert "hirtelen" elfelejtik és kiadnak egy újabb részt. Ha jól emlékszem 37 euro, azért az nem kis összeg vagy csak hozzászoktam az "adakozó" TF2 fejlesztõkhöz, ez se fog örökké tartani, de bõven behozta az árát. 😊

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

kakaoskalacs
#19493
._. mostmértvagyilyen

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Jim Morrison
#19492
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

kakaoskalacs
#19491
megmondom a frankot jössz velem WoW-ozni 😄

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Rage47
#19490
Engem nagyon nem fogott meg a Bioshock 2, a rókabõr rosszabbik esete sztem. A multi is azért van benne, mert trendy...
l4d2-ben nem fogsz parázni amúgy 😊
Rage47
#19489
engem csak a tf2 tud igazán lekötni multis gémek közül, fõleg ha van egy jó társaság vmelyik magyar szerón
Narxis
#19488
Én is így vagyok, megunom TF2-t rövidebb, hosszabb idõre aztán meg hiányzik akkor játszok vele csomót, megint megunom stb.

Rage:

Bioshock 2-vel mi a baj?:o Bad Company 2 tetszett, de jobban vonzana valami scifis/paráztató multis game.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#19487
<#wow2><#falbav><#idiota>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Rage47
#19486
Bioshock 2-t felejtsd el sztem, inkább Bad Company 2, vagy AvP
kakaoskalacs
#19485
tf2-t unom a za helyzet sõt kezdek kiesni a jatekos korszakbol , egy jatek sem köt le 1-2 oranal tovabb
Probalok más felé mozogni más hobby ami hasznosabb

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Jim Morrison
#19484
õsszel már a 4 jön.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Narxis
#19483
Á, alig költök játékra, amik megvannak multik azokat tolom inkább. HL-el is úgy kerültem kapcsolatba, hogy anno videokártyához járt egy Black Box aktivációs kód, így lett TF2-m, Portalom, HL2:Ep 2 és DoD: Source-om. Annyira megtetszett a Half-Life, hogy mondom muszáj megszereznem, visszaszereztem a régi accomat, Steam support visszaadta(elfelejtettem még a felhasználónevet is:S) és azon meg megvan HL 1 meg még pár HL nevû amirõl nem is hallottam, valami Opposing Force meg blueshift? Na mindegy, elkezdtem HL1-et és nagyon bejön, a régi grafika ellenére a játékmenet kitûnõ.

Viszont L4D 2 is tetszett amikor demoval játszottam, szóval nem tudom. Még a Bioshock2-t és AvP-t is megvenném, de azokra már tényleg nincs keret.(Ha valaki tud egyébként valamilyen otthon végezhetõ munkáról, pl. borítékolás priviben szólhatna).

L4D 2-nél attól félek átbaszás lesz megint és õsszel jön a 3. része. :S

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Jim Morrison
#19482
Az minnyá' fizetos mmo lesz mi?<#kuss>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#19481
minek wow, ott a tf2<#eplus2>
Jim Morrison
#19480
bazz 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

kakaoskalacs
#19479
Mellesleg én most vacilaltam hogy wow Wot :lich king és gamecard vagy l4d2 aztan inkabb wow 😄

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

z99999
#19478
ejdesok pénze van valakinek, mellesleg mindenképp utóbbit

Pszt.

Narxis
#19477
Kapcsold ki tûzfalat.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#19476
Connectelni se tudok .semmit.

#19475
Valakinek ötlet? most raktam fel megint tf et és egy szervert nem talál.

kakaoskalacs
#19474
utobbi

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Narxis
#19473
Még venni akarok Steamen játékot, de nem tudok dönteni, HL2 és Ep1(ezek nincsenek még meg) vagy L4D 2. Melyiket választanátok?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#19472
Ja ezt írta Steam is.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Julius Caesar
#19471
Azzel pedig mennie kéne. Bár vannak olyan bankok amik néha letiltanak kéréseket. nekünk volt már olyan, hogy bank letiltotta a kérést az amazon.com-ról.... NC

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

#19470
nekem kölök visa kártyám van és simán mûködik😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Narxis
#19469
Dombornyomott Master Cardok.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Julius Caesar
#19468
Ja, hát ilyen káendhá dzsunior kártyákkal meg májsztróval ne is próbálkozz.... Visa vagy american express...

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Narxis
#19467
Jah, úgy kellene, de nekem felesleges, 1 évben egyszer ha veszek 1 játékot.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Jim Morrison
#19466
Úgy kell csinálni.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Narxis
#19465
Most már nekem is elfogadta, a 3. bankkártya jó volt neki...

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Julius Caesar
#19464
Eddig ahányszor kártyával fizettem, mindig ment. Még az orosz maffia mp3 letöltéses oldalon is.

Ja és van a családnak egy kártyája direkt netre, amin csak pár ezer forint van.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

sonic syndicate
#19463
@destroyer91
az egy átlagos üzenet, nem az a hiba forrása, csak rossz parancs a célkeresztre stb

Narxis
#19462
áááááá de utálok bankkártyával vásárolni, sose mûködik :@

valaki vegye meg a Zero Geart és átutalom a pénzt

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#19461
nem nyúltam hozzá...bár raktam be egy autoexec.cfg fájlt a napokban,mert nem lehetett kikapcsolni a game-bena voice communicaiont,de azóta ujraraktam a tf-et szóval nincs belepiszkálva...
Jim Morrison
#19460
Belepiszkaltal a configba?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Beast Machine
#19459
<#banplz>

...vágod?

Narxis
#19458
camper

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Beast Machine
#19457
Nagyon várom az engie updatet, mivel fõként azzal játszok.

...vágod?

#19456

exec: couldn't exec userconfig.cfg
Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg
Unknown command "cl_crosshairscale"
ez mi a bránert jelent?😄
#19455
na hy all,elkezdett baszakodni a tfem,azt csinálja hogy betölti a szerót aztá bejön a kép és megfagy konkrétan az egész,utána restartolom a game-t,automatán leveszi a grafikát az ajánlottra,ugy müködik,ahogy feljebb akarom rakni,ismét megfagy...vmi config faszságot irogat ki😄,vki nem tudja mi a baja?
elitehun
#19454
Inkább olyan néven kellett volna berakjad hogy: bazinagy ronda pók<#csodalk>
Julius Caesar
#19453
Huntsman pók:

http://www.collegehumor.com/video:1928197

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Aquir
#19452
de van DE VAN

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Jim Morrison
#19451
nincs uj uzenet :/

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#19450
sonic syndicate
#19449
http://www.pldx.com/blog.php/2009/06/team-fortress-2-movie-recording-guide/

Julius Caesar
#19448
Errõl jut szembe, régebben láttam valahol egy írást, hogy lehet a sourcenak megparancsolni hogyha screenshotolok ne abba a tökömnagy TGA-ba mentsen, hanem emberi méretû JPG-be (a felbontás maradjon, csak a formátum ne, nem kell nekem raszteres kép egy játéknak) .

Ezt hogy lehet megcsinálni? Valami parancs vagy script vagy mi?

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Viktor99
#19447
Kéne egy kis help osztálytársamnak. Hátha ti tudjátok mi a gond. Ha aviba akar konvertálni vagy csak randomba is (elmondása szerint) néha kidob egy ilyen hibaüzenetet és kilép a gáma.

kakaoskalacs
#19446
6csillagot adnek rá ha lehetne :>

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.