Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kakaoskalacs
#19947
pszt : )

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Narxis
#19946
Ezt a linket én jelentettem pár napja Mozillanak és kb. 1 óra múlva már meg is jelölték veszélyes oldalnak. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Viktor99
#19945
Acclopó!

" Never tell your password to anyone.
Angela: http://steamcommunitygaming.tk/
v3ki: anyád te féreg"
Rage47
#19944
felba*ott a demo, mert nem lehet lõni pipe-pal, ezért váltottam
Viktor99
#19943
1. Mert idegesít h mindenki ezzel az uj steam bétával jön. Nem értem miért ilyen felkapott ez az egész. Mindenki itt vergõdik. De nem... AZÉRT SEM CSERÉLEM LE!<#mf2>

2. Rage is prõ csak tegnap nem nyomott üveggel sentry kiszedést 😛

3. Biztos jó az hogy N itt hirdeti az igét? :/
Jim Morrison
#19942
veletlen masfel centivel odebb nyultam, elnezest.

a bfbc 2 t meg csak azert iirtam le, mert inkabb azzal jatszal majd mint a wowwal 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

armageddon666
#19941
than és nem 😊

@

drogosgeci
#19940
hogy lehet egy közelharci shootert összehasonlítani jármûves csatározással? <#wilting> leszarom hogy melyik jobb de fellehetne fogni hogy nem 1 kategória, nem ugyanazok veszik meg, hiába mondod egyiknek vagy másiknak hogy ezt vegye meg
jóhogy nem a cs topicba mész hittéríteni hogy jobb lesz a bf 😄

Jim Morrison
#19939
kereken 2000 😛

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#19938
than
Jim Morrison
#19937
Battlefield Bad Company 2
multirol :"Better then Modern Warfare 2"

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

drogosgeci
#19936
shit ea game

danyi2
#19935
az meg mi?

Steam: zboard25

Rage47
#19934
már látom, nem véletlen, hogy a valvesok annyi mmo tulajdonságot csempésztek a tf2-be
Jim Morrison
#19933
vardd meg a bfbc2 t

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Narxis
#19932
<#eljen>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

danyi2
#19931
Kösz nem valami más?

Steam: zboard25

kakaoskalacs
#19930
WoWozz

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

danyi2
#19929
Halli!
Felakarok lépni egy szeróra de a loading kép után kilép mi lehet a gond?

Steam: zboard25

kakaoskalacs
#19928
Alright calm down, relax, start breathin..

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Jim Morrison
#19927
20nap utan be akarok lepni steamre, hogy beckupoljam a jatekaimat (win reinstall lesz), de nem akar elindulni :/ mikor eloszor megnyitottam, elkezdett updatolni, majd semmi es nincsen steam. exe 😮

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#19926
megint megmentettél, csak most über nélkül😄 tudsz vmit azé xD
armageddon666
#19925
egysoros szöveg, logó nélkül, eltûnik a sok okosság között 😄

@

#19924
ja hogy itt a játékkal kapcsolatos kérdésekre nem szokás válaszolni, na mind1 <#vigyor4>

http://kosadz0r.mybrute.com/

Nandris94
#19923
v3ki: NINCS BAZDMEG


LEORDÍTOTT :<

Crabby

Viktor99
#19922
-Természetesen ez megint csak az én pubpro medic skillemnek köszönnhetõ! 😊
-Khm...
-Na jó kicsit Rage bácsi is segített 😛
Rage47
#19921
na jót játszottunk ma, ogc-n bealáztuk az ellenfelet
Zomil
#19920
hagyjad amugy is egy fos 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Narxis
#19919
:ASAD

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Viktor99
#19918
Bocsánat az idegbajért, csak az ilyen felk*rja az agyam!
Viktor99
#19917
Hú... Ki kell próbálnotok a red alert 3-at!!! Annyira rohadt jó mert...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
AZ A RETKES KURVA JÁTÉK!!!! 1 ÓRÁJA BASZAKODTAM AZZAL A ROHADT KÜLDIVEL ERRE A MÛVELET LEÁLLT? A MICROSOFT ELNÉZÉST KÉR? A MICROSOFTNAK A KURVA ANYJÁT!!asASGWSDHGAHRSHShsha
sonic syndicate
#19916
orosz az fp` mort

Viktor99
#19915
Rage47
#19914
tf2-ben nincs is lobby
Viktor99
#19913
Hallod az az fp'mort az magyar? Tegnap vele lobbyztam egy csomót!
Rage47
#19912
béta :|
csokalaci
#19911
hülyevagyok nem kell link ..

http://facebook.com/musicleander

csokalaci
#19910
linket ^^ pls

http://facebook.com/musicleander

sonic syndicate
#19909
új steam ui (azaz kezelõfelület)

Zickler
#19908
Ez valami eszméletlenül jó 😄

Battletag: Muhee#2716

#19907
Sg supermanekkel mi a helyzet? Ennyire nincs igény már a highlanderre?

http://kosadz0r.mybrute.com/

Aquir
#19906
rég vót

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#19905
Family guy a legjobb idõtöltés hálózat és fizika órákra😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

sonic syndicate
#19904
Oooooh right!

sonic syndicate
#19903
Úgy ám!!

Viktor99
#19902
Nem vovozok...

Hálló? Jónapot! Szeretnék rendelni egy nagy mágjarakást meg egy keresztet színezüstbõl... Igen ember lesz az áldozat... Hogy miért? Hát tudja nem tetszett neki a Family Guy. Tényleg? Ingyen kiszállítják? Szuper. Ma még meg is lehet ejteni a kínhalált a legjobb barátunknak >😊
armageddon666
#19901
ugye te nem wowozol? 😄
Néztem Family Guyt is, és jópofa volt, de aztán rájöttem hogy gagyi 😄

@

Viktor99
#19900
TF2 Lobbyzás közben linkelték 😄 Szerintem poén
Viktor99
#19899
1. A familyguy a legjobb
2. a familyguy nem ilyen:

Narxis
#19898
Ez kurva jó! 😄 Régen néztem õket, de valahogy elfelejtettem, bepótolom a lemaradást és közben elõfizetek WoW-ra.<#eplus2>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.