Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sonic syndicate
#21748
ami jó is lehetett volna, ha nem lámáskodnak...

Rage47
#21747
bocsi amúgy, hogy el kellett húznom, pedig nagyon vártam már erre az sg-s warra
majd máskor:]
Jim Morrison
#21746
de ! 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#21745
Nem kis teljesítmény, én már a 3.nál elküldtem volna õket sztem 😄 grat 😊
#21744
A megkeseredett csóringereknek kellett valami, ami miatt fikázhatják a gazdagokat ezzel ringatva magukat abba az álomvilágba, hogy õk többek náluk, mert nekik a gagyi menü is jó! 😊
Komolyan ne vedd! 😄
FSpofon
#21743
gazdag arcoknak kellett a csillivilli menü

Arab money

#21742
Atyaég... most léptem be a napokban elõször és most látom csak az új menüt... EMIALÓSZAR?😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

MerlinW
#21741
Nem írom😊

[merlinw.org]

Viktor99
#21740
Sajnos ez igaz nem tudtam a medicedlésre koncentrálni, mert fél kézzel mediceltem, fél kézzel pedig megkützdöttem egy sárkygyíkkal egy kátágó óriáskard segítségével.
csokalaci
#21739
én azt hittem miattad 😞

http://facebook.com/musicleander

Jim Morrison
#21738
32 SG s??? ebben bennevannak a sg sek szomszedjai is?

Akinek megvan a tf2 es meg nincs bent az sgs groupban, irja ide a nick nevet !

A mostani waron sajnos v3ktor miatt vesztettunk, de legkozelebb nyerni fogunk.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#21737
Hálásak is vagyunk érte 😄
#21736
Ide is beírom, hátha ezzel megspórolok némi idõt egyeseknek, hogy sajnos keddig már nem leszek a macem közelében, így ne írjatok többen füles miatt.
Így is 46 fülest osztottam ki, ebbõl ha jól számolok 35-öt sg-seknek, szóval az akció sikeresnek mondható, akinek jutott, az használja egészséggel! 😊
Az elmúlt pár órában már csak ilyen "a haver haverjának a szomszédjának is kéne" jellegû üzeneteket kaptam, szóval elvileg mindenki, aki tagja az sghu közösségnek és szeretett volna fülest az hozzá tudott jutni.
Jim Morrison
#21735
WAR VAN, GYERTEK !!!!
caps...

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Zomil
#21734
"MINDENKI regeljen be tf2lobby ra !!!"

Az mi a franc? 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Viktor99
#21733
Na ma kéne egy tf2lobby-t vagy egy SG highlandert... 😊 Aki tud jönni az jöjjön a total mumblera!
(totalvoice.hu; 64738 - adress, port)
Jim Morrison
#21732
kétszer kell te 😄 remelem nyomtal printscreen t mikor megkaptam 😄

MINDENKI regeljen be tf2lobby ra !!!

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#21731
Ééééédes istenem! Kösz 😄 A másik kettõnek megnéztem a kommentjeit csak ennek nem 😄
#21730
Egyszer nem volt elég?!!?! 😄
z99999
#21729
kommentekben benne van

Pszt.

Jim Morrison
#21728
MAc ed van? akkor ha megkerlek priviben belepsz helyettem? 😛

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#21727
Nem tudja valaki ennek a számnak címét vagy elõadûját? Mert numlockednek még 2 vidije alatt van de nem irja ki nekem meg rohadtul tetszik.
#21726
Ja, 1 accot nem érdemes lopni, majd ha már meglesz egy 40-50 account akkor egyszerre lecsapok...!!! 😄
Zomil
#21725
persze már beindult a nagyüzemi account értékesités 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Viktor99
#21724
Acclopó...





(😄)
#21723
EZ ITT A REKLÁM HELYE 😄

27 fülest kiosztottam már és az egyik füleses küldött nekem giftként egy játékot, amit nagyon köszönök neki és tipp a többieknek is, akik írták, hogy valamivel meghálálnák, ha van valami játék, ami amúgy is ott rohad a giftjeik között és nem kezdenek vele semmit, akkor gondoljanak rám bátran! ;-)

Továbbá ha valakinek kell még füles szóljon, úgy tudom lassan vége az akciónak.
sonic syndicate
#21722
de már az újabb inteles cpu-kon is elfut a leopard és az újabbak

Zomil
#21721
De ebben, viszont a windows-al ellentétben az osx-et elég 1-2 specifikáciora optimalizálni, mig windows-nak a 85. noname izén is el kell futnia.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

z99999
#21720

Pszt.

Julius Caesar
#21719
Hát igen, a Macbe készült intel CPU-k és NV kártyák nem ebben a dimenzóban készültek!

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

#21718
Na, átléptem a jubileumi 20. kiosztott maces fülhallgatót, ennek tiszteletére Rage, ha van hozzá türelmed lõj be nekem valami vagány titulust, nepper vagy tudomisén, mellé meg egy apple logo... 😊
Viktor99
#21717
Ez van... Tescoék jobbak voltam (most)... Majd legközelebb
Aquir
#21716
ez gyors volt😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Viktor99
#21715
Én és csodás csapatom kiestünk szóval mehetünk ha akartok...
Zomil
#21714
akkor roszul irták 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

foxpal
#21713
totaltf-n írták ha õket öljük akkor eshet >-< egy világ dölt össze bennem😄

Rage47
#21712
nem 😄
csak akkor esik, ha MAC-en játszol, érted? belépsz MAC-es accal, és kapod a fülest, egyébként nem juthatsz hozzá.
foxpal
#21711
vagy most nem mac-s gyerekekre mentek hátha esik?😄

foxpal
#21710
olyan fülhallgató 😄

Rage47
#21709
mi kell?😄
foxpal
#21708
Énis menni akarok nekem is kell.D

#21707
Koszonom! 😊

FSpofon
#21706
#21705
Es hogy a rakba lehet tolteni? Fent van a steam kliens. A jatekot csak penzert lehet megvenni, a leirasban ott van a nagy logo hogy free, de sehol a kornyeken egy link amivel tolteni lehetne.

sonic syndicate
#21704
igen

#21703
Sziasztok, joltudom, hogy ingyenes hetvege van?

Lacccca
#21702
Nem értem mi ez a nagy felhajtás?
Ugyan már miért sírtok? 1 nyomorul füles "skin" ért?

http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015

Rowlend
#21701
ment a pm

GET OVER HERE!

Viktor99
#21700
Nos, highlander elhalasztva... Kiderült hogy indulunk a klánnal az NC-n... Max utána vagy holnap. :/
#21699
Küldj privátban felhasználót és jelszót.
Persze ide is beírhatod, ha gondolod.... 😊