Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Viktor99
#21898
Gold medalja csak annak van akinek nincs ÉLETE!!

Epic win! (Természetesen Twetinek van élete csak és használja is... Csak ne báncss')
Jim Morrison
#21897
nekem mindketto van 😮

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Twetr0x
#21896
iPod fülest azok használnak, akiknek nincs GOLD MEDALJUK!

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

sonic syndicate
#21895
fölösleges, egyik se kell senkinek

Zomil
#21894
cöcöcö 😮

akkor mondja meg neki, h adják ki az engie update-et és az ep3-at most! 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#21893
v3ktor rokonja Gabe Newell ez azért van :C

Zomil
#21892
van agyszivo pyro sapkád? nah huzzál innen.... 😄DDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Viktor99
#21891
kakaoskalacs
#21890
nekem van level 100-as Backburnerem : D

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

sonic syndicate
#21889
http://www.polycount.com/forum/showthread.php?t=73476

#21888
ez így van

sonic syndicate
#21887
egyenlõre a sorozatgyilkos darabol fel

Jim Morrison
#21886
lvl 15 vagy 90 egyenlore tokmindegy, nincs kulonbseg (legalabbis ugy tudom)

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#21885
lol ;D

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

woy
#21884
a fegyverek szintje mitõl függ ? pl "level 15 bat"

Viktor99
#21883
Valve time: Coming Soon = 3 év 5 hónap 1 hét 27 nap 4 óra 59 perc és 2 másodperc...
sonic syndicate
#21882
úgy tûnik még nem hallottál a valve time-ról

#21881
endzsi updát coming soon 5 weeks +3 days later ???
#21880
coming soon
MerlinW
#21879
<#taps>

[merlinw.org]

#21878
Tanárkedvenc!
Julius Caesar
#21877
Rossz voltam, kaptam egy feketét cerkával, de ha jó leszek kiradírozzák <#nezze>

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

csokalaci
#21876

http://facebook.com/musicleander

csokalaci
#21875
énis 😞

http://facebook.com/musicleander

motyodlee
#21874
az elején azt hittem hogy tényleg átlényegítik a hangokat metallicára 😞

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

csokalaci
#21873

http://facebook.com/musicleander

#21872
Ejnye, mi ez a felkiáltójel? <#ejnye1>
Julius Caesar
#21871


... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

elitehun
#21870
THX
MerlinW
#21869
Steam kikapcs, töröld a team fortress 2 client content.gcf -et majd indítsd el a játékot. Ha még mindig nem jó, akkor a team fortress 2 könyvtárral is tedd ugyanezt.

[merlinw.org]

sonic syndicate
#21868
http://tinyurl.com/32kyshd

http://tinyurl.com/36gn9ha

elitehun
#21867
Ha el akarom indítani folyton kidob egy hibaüzenetet. már újra is telepítettem de nem segített. CD-rõl telepítettem
Julius Caesar
#21866
I was just about to say that <#rolleyes>

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Jim Morrison
#21865
Szerintem azzal is <#idiota>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

MerlinW
#21864
Ki az a barom, aki Androidot telepít iPhone-ra? Miért nem vesz Andoridos telefont fele annyiért?😊 iPhone legnagyobb elõnye az iOS.. anélkül csak egy fémdoboz😊

[merlinw.org]

z99999
#21863
na az mingyár más :S

Pszt.

kopa1
#21862
1) Ez a "lehet rajta Androidot futtatni!" szöveg nem teljesen igaz! 3GS-re nem lehet, telefonszámok kijelzésével baj van, nincs energiagazdálkodás, 4 órán belül lemerül, fizikai gombok hiánya és egyebek...
Meg akinek iPhone-ja van, annak az OS tökéletesen kielégíti minden vágyát, cydiával megfûszerezve, felesleges rá Android
(Disclaimer: Egy 3GS tulaja vagyok)

2) Passz xD

,,Linuxot a stabilitásért, Macintosht a produktivitásért, Windowst a pasziánszért\" -.-\" 4ever / A lényeg lényegének lényege lényegében lényegtelen /

sonic syndicate
#21861
nem megfelelõ formátum, nem kettõ hatványai, ékezetes mappából próbálod feltölteni

Viktor99
#21860
Hülye kérdés, de nem tudná megmondani nekem valaki mért nem tudok berakni magamnak képet? :o
Ezt írja: "File was corrupt or not an image."
sonic syndicate
#21859
#21857
csak két és fél év

foxpal
#21858
Én meg találtam olyan appot ami méri a vuvuzela veszélyességét😄

z99999
#21857
lawl akkor hajrá, várj másik 3 évet hogy ingyér játszhass vele. -.-

rage: mondd már el, hogy szted mi kellett a portalhoz ha nem észjáték. tényleg kíváncsi vagyok, mert te nyilván kisujjból kiráztad az egész játékot bonus mapestül.

Pszt.

Jim Morrison
#21856
1., kinek van iphonja, csak nemreg ota lehet rajta androidot futtatni, ezert meg nem mindenki tudja hogy erdemes mar megvenni
2., ma akkor volt sg war?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

sonic syndicate
#21855
van már iPhone-ra is, mint App

Ha szeretnénk, akkor lehet például saját iPhone vuvuzelánk, amit letöltve a meccsek között is az õrületbe kergethetjük a kollégákat és barátokat. Én már be is szereztem a Pocket Vuvuzela névre hallgató appot, ami sokat segített abban, hogy gyorsan és sok ellenséget szerezzek a környezetemben.

Jim Morrison
#21854
😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#21853
.D😄😄D😄😄
Viktor99
#21852
Zomil
#21851
mintha egy logikai játék nem lehetne sikeres 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Julius Caesar
#21850
Relatív. Cséhez képest tényleg észjáték.

Jók a demók, de nem hiszem hogy megveszem. Az elsõvel is beszopattak, hogy most ingyé adják. Várok erre. Amúgy is, a következõ játékom a köv Hl rész (epizód vagy mi) lenne. Meg õsszel mást is akarok venni.

De amúgy szórakoztatónak tûnik.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Rage47
#21849
Már itt is kezded? Ha olyan nagy észjáték kellene a Portalhoz, nem lenne sikeres...