Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sonic syndicate
#22651
elméletileg egymagoson futna a legjobban, mivel anno arra optimalizálták a source engine-t

pl ha van egy 5 ghz-s egymagosod, jobban futhat, mintha egy i7-ed lenne <#idiota> szerintem

Rage47
#22650
akkor nézd meg az srtest.com-on
byzhouse
#22649
és,ha 1? 😄

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Rage47
#22648
ha 2 magos akkor igen
byzhouse
#22647
régi gépeken is szépen fut? 😊 (2.8proci,1.5gb ram,ati hd4670 vidikari)

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Rage47
#22646
szuper játék, és ha jó a társaság, jókat lehet játszani magyar szervereken is 😊 de inkább este talán
BF:H-t meg fejeltsd el, össze sem lehet hasonlítani :p
byzhouse
#22645
sír frayer szája és kész

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Viktor99
#22644
Téged is szeretnek ám... (új topik)
#22643
ezért kell azt csinálni mint én: nem játszani😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Twetr0x
#22642
dehogy, de most mondd, hogy nem ilyen minden magyar szerver.

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

Viktor99
#22641
Csak elege lett, am érthetõ! 😊 Persze most nem kell fél oldalas történetek írni ki mit hogy miért gondol csak mondtam.
byzhouse
#22640
csak összehasonlítás volt a 2 játék között ^^ tf2 jobban bejövõs

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Jim Morrison
#22639
rossz gyermekkorod volt ugy latom :/

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Twetr0x
#22638
A BFH fél-egy évvel a TF2 után jelent meg, annak a grafikáját erõltetetten majmolva. Ha szereted, hogy minden második ölésed után kurvaanyáznak, vedd meg a játékot 😊

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

Viktor99
#22637
DINGDINGDING!! Hölgyeim és uraim megtaláltuk a a két lábon járó idiotizmust!!!

Néha olvass utána pár dolognak vagy lesd meg a gamek megjelenésének dátumát bazz. A BFH kibaszottul nem hasonlítható ehhez. Az egy fos. Ez egy "jó" játék.
BFH = fos
TF2 = elmegy
Jim Morrison
#22636
forditva

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

byzhouse
#22635
hello nép 😄
érdemes megvenni a játékot? írjatok jókat róla ^^
látom ez ilyen BF:H jellegû game butított graffal 😄

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Rage47
#22634
<#taps><#taps>
Narxis
#22633
b+ 😄DDDDDDDDDDDD

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#22632
Kis adalék a múltkori Warhammer 40k modhoz:

Viktor99
#22631
Ezt beraktam mumble-ra kicsit dõltünk a röhögéstõl.
Twetr0x
#22630

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

Rage47
#22629
megelõztél, de úgyis te raktad be a másik topikba is :p haláli 😄
#22628
Itt is a helye! 😄

Rage47
#22627
ja 😄
armageddon666
#22626
deszar bazmeg pedig olyan jól indul de így is vicces XD

@

Fabio Capello
#22625
LOLOL 😄😄😄

Twetr0x
#22624


HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

Viktor99
#22623
Nekem is akármennyire fpsfüggõ... 😊
Zomil
#22622
"Hát nem kompetitív játék..." hát sajnos nem, pedig elözö cod-ok ennek köszönheti h máig játszanak velük :S
mondjuk nekem cod2 marad az örök kedvenc 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Twetr0x
#22621
Valve nem erõsítette meg, mi? Random crit, Random sebzés. Kurvára nem komp játék ezt vegye már észre mindenki...

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

armageddon666
#22620
Csináljatok TF2 pro-mode-t... aztán lesz belõle kompetitív játék... csak ezt nem kéne pubszervereken erõltetni... nincs normális hely ahol játszani lehetne, mindenhol tiltva van valami, vagy csak szimplán szar...
nem is játszom már egy ideje.

@

sonic syndicate
#22619
ki mondta, hogy a tf2 nem komp játék? mindenki ezzel érvvel, pedig soha senki nem erõsítette meg, még a valve sem

közben meg ez lenne az ultiméjt komp játék, nem mint css, vagy egyéb, ahol egymás után szaladnak be az emberek egy deagle-be

armageddon666
#22618
Hát nem kompetitív játék...
Ahogy a TF2 sem, csak túl sokan annak akarják látni.

De nem akarok összeveszni veled, csak trollkodtam egy kicsit 😊

akkorsetudodkiacheater és low is vagye

@

Zomil
#22617
amig nem ismersz engem, meg a cod-os tapasztalatomat addig nem kéne ilyeneket irnod...igenis ki tudom szurni ki a cheater és ki nem, pont.
"nincs kedvenc szerver, mind ugyanolyan szabvány... " jah ezért is fos az egész, 5havernál(most nemtom pontosan mennyi a limit, talán 6) többel kurva nehéz együtt játszani...sött már 4emberrel is problémás a szerver keresés, az IWnet egyszerüen megbukott egy nagy szar az egész....én akarok egy kedvenc szervert(esetleg klánszervert) ahol jó társosággal lehet játszogatni. Az össze cod-ban ez volt a jó, h nagyon jó társoságok alakultak ki és az IWnet pont a jó társoság kialakulását bassza el, a random szerverre dobálgatásával

"mikor nézted utoljára? :\" pár honapja...ugy tudom, h még fasza hackelt szerverekre is bedob néha a játék

de nálam az mw2, mint competitiv játék és mint causal játék is elhasalt, de ezzel nem csak én vagyok igy, persze a causal pistikéknek jó ez, h spammelhetik a gl-t, meg örülhetnek maguknak, közben nem veszik észre mekkora egy szar amivel a iw kiszurta a szemüket

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Rage47
#22616
veki viselkedj ám<#nezze>
Jim Morrison
#22615
:'(

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Twetr0x
#22614
why would you do that? I'm gonna tell mommy on you :'(

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

Viktor99
#22613
bocsi má 😞
Jim Morrison
#22612
<#felkialtas>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Julius Caesar
#22610
Attól mert sokan használják, még lehet szar.

(-> több millió légy nem tévedhet, a kaki biztos finom!)

Most már nem azért, nekem nem tetszik UE3 motor. Nem tetszik. Ezen plz ne vitázzunk.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

armageddon666
#22609
ultimate triple post combo

tl;dr:

márpedig akkor low vagy.

from a random low-mid guy

@

armageddon666
#22608
eleget játszottam, counter-strikekal éj kéj éj a csalók kánaánja, illetve eleget játszottam FPSt, hogy elérjek egy szintet, amikor már nem kiáltok minden második játékosra cheatert, mert cheater-gyanús....

miért? Mert én is kurva cheater-gyanúsan játszom, mindenféle rásegítés nélkül... és ha én nem csalok, akkor valszeg a hasonlóan gyanús alak sem. ha a hasonlóan gyanús alak mégis csal? na puff, egy szinten vagyunk... ha gyanúsabban játszik mint én? vagy mellette még mindig 5-6 faszlow akit be lehet lõni... ha nagyon gyanúsan játszik? kilépek, puff, találok más helyet... IWnet miatt nincs röghözkötöttség, nincs kedvenc szerver, mind ugyanolyan szabvány... nincs olyan gáz, hogy most a társaság lepakolt egy helyen és mindig ott tolja és akkor jön egy cheater és elveszi a kedvem, és akkor menjünk máshova, de sok szar moddolt szar között nem találok normálisat, szóval inkább nem játszom...

@

armageddon666
#22607
mikor nézted utoljára? :\

@

MerlinW
#22606
Utána meg az ingyenes hétvégék voltak Steam-en.

[merlinw.org]

FSpofon
#22605
dehogy tolják együtt
talán januárban volt vmi bug amivel lehetett egy kis ideig

Arab money

Zomil
#22604
pedig warezos együtt tolja eredetissel 😊
meg ugye a rank hack mindennapos(ezért kár volt berakni a játékba)
és sajnos cheater igenis sok van, és nem azért mert low vagyok...eleget játszottam a cod szériával, h megmondjam valakiröl, h az illetö cheater-e, és nem azért, h fényezzem magam, v hogy növeljem az e-péniszem, de nem játszok rosszul 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Jim Morrison
#22603
ja, ez mindent elmon. elvetemult cod fan !

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Twetr0x
#22602
also this

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

Twetr0x
#22601


/thread

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x